Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zipp Neken by Latos
Autor Wiadomość
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,004
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #6
RE: Zipp Neken by Latos
Coś nowego na temat zippa Smile
Zipp śmiga w najlepsze, kilometry lecą, konkretnie 350 Smile Zdjęć nie ma bo telefon nie chce współpracować, ale myślę że jednak lepiej tych zdjęć nie oglądać, dalej jest brudny Smile Jutro lub pojutrze go znowu umyję, planuję założyć odcięcie zapłonu (samoróbka), opierdzielić kilka miejsc papierem ściernym i może coś z tylnym błotnikiem. ale nie chce go obcinać aby się kończył zaraz pod tablicą, chcę żeby wyglądał tak spokojnie, ale żeby nie wyglądał jak sztacheta od płotu, coś a'la junak lub zumik gr500 Smile Sprawdzę też w jakim stanie są luzy zaworowe i spróbuję podokręcać różne śrubki, w tym strasznie denerwujące zegary, na dziurach mocno wk***iają Angry oprócz tego jeszcze te srebrne osłonki klaksonu popodklejać bo brzęczą jakby silnik miał zaraz z ramy wyskoczyć albo w ogóle te pomarańczowe środki wypierdzielę to mi nie będzie hałasować, coś muszę zrobić z nieodbijającym przednim stopem, podwyższyć nóżkę tylnego stopu bo żeby zahamować to trzeba nurkować nogą, muszę także w tylnym hamulcu zrobić coś żeby stop zapalał się po minimalnym naciśnięciu nogą na stopkę hamulca. Poza tym coś jest z tymi światłąmi krótkimi, muszę obejrzeć ten fragment instalacji. Jest jeszcze problem jak stoi na niskich (do około 3,5k) obrotach i dodam gwałtownie gazu to robi buuuu i spada z obrotów - obstawiam, że dostaje zbyt dużo paliwa, ale nie wiem. O, jeszcze jedno - sporadycznie (raz dziennie, może nawet rzadziej) wyskoczy dwójka. Strasznie to irytujące, szczególnie jak sobie np. ruszam spod świateł, wyskoczy mi bieg i jestem zajeb*ny w akcji i tamuję ruch. Da się to jakoś naprawić?
Jeszcze jedno gówno jest, mianowicie linka prędkościomierza. Ta obręcz co ją trzymała się ułamała i teraz się cały błotnik od tego cholerstwa rysuję. Jak miałem kierownicę skręconą to w ogóle nie chciała się ruszać, jakby była za krótka o jakieś 10cm.

Zdjęcia niedługo wstawię, na razie wstyd go fotografować hehe Big Grin

Plany na najbliższy czas no to tak jak wyżej, serwis i obczyszczenie tych powierzchni metalowych bo wygląda jakby spleśniał :F Kiedyś będę myślał nad silnikiem 110 i tylnymi amorkami jakimiś ciekawszymi, te seryjne szczerze mówiąc nie są za ciekawe, jakby miały być w czymś o conajmniej 70 kilo cięższym Smile Może kiedyś jeszcze pomaluję na czarno półkę, kierownicę, sety pasażera. Rączka pasażera się jeszcze jakoś trzyma. Lewa Facepalm3best

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014 00:38:54 przez Latos.)
22-07-2014 00:36:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zipp Neken by Latos - Latos - 14-07-2014, 19:37:15
RE: Zipp Neken by Latos - xarOn - 14-07-2014, 20:06:44
RE: Zipp Neken by Latos - Przemi998 - 15-07-2014, 02:38:46
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 16-07-2014, 01:54:59
RE: Zipp Neken by Latos - Przemi998 - 16-07-2014, 02:10:12
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 22-07-2014 00:36:25
RE: Zipp Neken by Latos - Wojtek3362 - 22-07-2014, 01:35:02
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 22-07-2014, 01:20:06
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 22-07-2014, 01:42:02
RE: Zipp Neken by Latos - Paweł96 - 23-07-2014, 20:00:14
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 24-08-2014, 20:49:16
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 29-08-2014, 22:02:25
RE: Zipp Neken by Latos - DominiX - 10-09-2014, 20:03:45
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 14-09-2014, 17:14:30
RE: Zipp Neken by Latos - Damian4570 - 27-09-2014, 13:43:53
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 27-09-2014, 15:22:53
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 27-09-2014, 21:25:40
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 28-09-2014, 20:48:48
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 17-11-2014, 23:19:13
RE: Zipp Neken by Latos - sebon30 - 18-11-2014, 20:52:16
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 18-11-2014, 21:02:43
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 18-11-2014, 23:07:50
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 18-11-2014, 23:21:47
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 08-01-2015, 00:15:44
RE: Zipp Neken by Latos - Damian4570 - 08-01-2015, 00:47:49
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 08-01-2015, 00:57:59
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 09-01-2015, 00:54:26
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 13-04-2015, 21:46:01
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 13-04-2015, 22:15:41
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 13-04-2015, 23:00:47
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 15-04-2015, 23:24:00
RE: Zipp Neken by Latos - chart by sylwek - 14-06-2015, 20:15:15
RE: Zipp Neken by Latos - Przemi998 - 15-06-2015, 00:21:24
RE: Zipp Neken by Latos - KubaBDG - 15-06-2015, 08:16:16
RE: Zipp Neken by Latos - DominiX - 21-06-2015, 22:33:58
RE: Zipp Neken by Latos - gregor19781978 - 24-12-2015, 00:06:48
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 24-12-2015, 00:17:42
RE: Zipp Neken by Latos - Dawid.xD - 12-01-2016, 21:40:48
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 12-01-2016, 21:56:31
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 14-01-2016, 22:51:45
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 14-01-2016, 23:52:49
RE: Zipp Neken by Latos - KubaBDG - 27-01-2016, 19:24:25
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 27-01-2016, 19:44:06
RE: Zipp Neken by Latos - KubaBDG - 27-01-2016, 20:03:02
RE: Zipp Neken by Latos - Przemek650 - 03-02-2016, 04:25:12
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 15-03-2016, 01:23:40
RE: Zipp Neken by Latos - kacperszkudlarek - 15-03-2016, 16:45:38
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 14-06-2016, 20:46:16
RE: Zipp Neken by Latos - Odrestaurator - 14-06-2016, 23:41:39
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 15-06-2016, 09:10:11


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 469
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 492
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34457
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 55
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 263
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5187
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 351
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 734
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6509

Reklama