Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zipp Neken by Latos
Autor Wiadomość
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,004
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #4
RE: Zipp Neken by Latos
Zdjecia jakies wstawie najprawdopodobniej jutro jak brudasa umyje. Jezdzic kazdy by chcial a czyscic nie ma komu Big Grin pierwszego posta pisalem pod wplywem emocji i kilka informacji pominalem, niektore teraz moga sie powtorzyc:
-silnik seryjna 50 nie grzebana
-rocznik 2012 od pierwszego wlasciciela
-ogolnie caly motorek nie byl grzebany, nic nie przerabiane itp. ale mysle ze takimi rzeczami jak pomalowanie pewnych elementow kiedys, zdjecie absu itd. bede musial sie kiedys zajac. Na razie mi to nie przeszkadza, ale pewnie niedlugo zacznie, szczegolnie przedni halulec, na piasku (!!!) ciezko jest mu zablokowac kolo.
-przejechalem juz okolo 140-150 kilometrow, ogolnie jak zaczalem jezdzic to bylem troche zawiedziony ze nie wszystko wyglada tak jak sobie to wyobrazalem, ze jednak odkrecenie gazu do konca nie daje super przyspieszen i ogolnie ten klimat ale juz mi to nie przeszkadza, jezdze sobie te 40-50 czasami 60km/h i jest git. Powiedzmy ze apetyt rosnie w miare jedzienia Smile za pare dni moze wpadnie jakis filmik z odpalania, z jazdy raczej nie. .
Co tu jeszcze duzo mowic, musze sprawdzic te krotkie swiatla, umyc go porzadnie i naztawic kolo tylko prosto bo wzgledem wagacza jest krzywo. Wyniklo to z nieuwagi przy naciaganiu lancucha hehe Smile lewa

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
16-07-2014 01:54:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zipp Neken by Latos - Latos - 14-07-2014, 19:37:15
RE: Zipp Neken by Latos - xarOn - 14-07-2014, 20:06:44
RE: Zipp Neken by Latos - Przemi998 - 15-07-2014, 02:38:46
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 16-07-2014 01:54:59
RE: Zipp Neken by Latos - Przemi998 - 16-07-2014, 02:10:12
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 22-07-2014, 00:36:25
RE: Zipp Neken by Latos - Wojtek3362 - 22-07-2014, 01:35:02
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 22-07-2014, 01:20:06
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 22-07-2014, 01:42:02
RE: Zipp Neken by Latos - Paweł96 - 23-07-2014, 20:00:14
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 24-08-2014, 20:49:16
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 29-08-2014, 22:02:25
RE: Zipp Neken by Latos - DominiX - 10-09-2014, 20:03:45
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 14-09-2014, 17:14:30
RE: Zipp Neken by Latos - Damian4570 - 27-09-2014, 13:43:53
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 27-09-2014, 15:22:53
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 27-09-2014, 21:25:40
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 28-09-2014, 20:48:48
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 17-11-2014, 23:19:13
RE: Zipp Neken by Latos - sebon30 - 18-11-2014, 20:52:16
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 18-11-2014, 21:02:43
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 18-11-2014, 23:07:50
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 18-11-2014, 23:21:47
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 08-01-2015, 00:15:44
RE: Zipp Neken by Latos - Damian4570 - 08-01-2015, 00:47:49
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 08-01-2015, 00:57:59
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 09-01-2015, 00:54:26
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 13-04-2015, 21:46:01
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 13-04-2015, 22:15:41
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 13-04-2015, 23:00:47
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 15-04-2015, 23:24:00
RE: Zipp Neken by Latos - chart by sylwek - 14-06-2015, 20:15:15
RE: Zipp Neken by Latos - Przemi998 - 15-06-2015, 00:21:24
RE: Zipp Neken by Latos - KubaBDG - 15-06-2015, 08:16:16
RE: Zipp Neken by Latos - DominiX - 21-06-2015, 22:33:58
RE: Zipp Neken by Latos - gregor19781978 - 24-12-2015, 00:06:48
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 24-12-2015, 00:17:42
RE: Zipp Neken by Latos - Dawid.xD - 12-01-2016, 21:40:48
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 12-01-2016, 21:56:31
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 14-01-2016, 22:51:45
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 14-01-2016, 23:52:49
RE: Zipp Neken by Latos - KubaBDG - 27-01-2016, 19:24:25
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 27-01-2016, 19:44:06
RE: Zipp Neken by Latos - KubaBDG - 27-01-2016, 20:03:02
RE: Zipp Neken by Latos - Przemek650 - 03-02-2016, 04:25:12
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 15-03-2016, 01:23:40
RE: Zipp Neken by Latos - kacperszkudlarek - 15-03-2016, 16:45:38
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 14-06-2016, 20:46:16
RE: Zipp Neken by Latos - Odrestaurator - 14-06-2016, 23:41:39
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 15-06-2016, 09:10:11


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 473
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 496
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34485
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 56
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 268
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5190
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 326
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 352
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 738
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6509

Reklama