Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
chińskie kaski
Autor Wiadomość
Błażej Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,532
Imię: Błażej
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Pojazd: Inny
Post: #27
RE: chińskie kaski
(13-07-2014 00:03:54)skuter007 napisał(a):  
(12-07-2014 23:40:22)Błażej napisał(a):  Dawniej się jeździło w orzechu i człowiek żyje do dziś. Takie czasy były jak sku.terów jeszcze nie było. A teraz dzieciarnia patrzy na kolor kasku i przyciemnianą szybkę...

Co ty k**wa człowieku porównujesz? Popatrz ile dawniej było samochodów, a ile jest teraz. Chcesz to zakładaj nawet hełm Boba budowniczego, ale przez własną glupotę sam będziesz płakał.
Kiedyś miałem podobną zabawkę, bo kaskiem tego nie nazwę, to jak przywaliłem przez jakiegoś dziadka o krawężnik, to w szpitalu z tydzień leżałem.

Zabawny jesteś chłopaczku. I jak łatwo Cię zdenerwować

Czemu zakładasz, że chcąc przejechać się na komarku będziesz miał WYPADEK i przez dziadka przywalisz w krawężnik i w szpitalu będziesz leżał tydzień ?

W 2000 roku też było bardzo dużo aut na drogach, ale mimo to ludzie jeździli na komarkach dla zabawy... no i przez głupotę nikt nie płakał.


Poważnie Ci piszę, wyluzuj zwieracze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2014 01:42:39 przez Błażej.)
13-07-2014 01:39:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Błażej za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
chińskie kaski - DominiX - 12-07-2014, 20:25:20
RE: chińskie kaski - lincoln_88 - 12-07-2014, 20:28:45
RE: chińskie kaski - nie_mientki - 12-07-2014, 20:37:26
RE: chińskie kaski - DominiX - 12-07-2014, 20:38:27
RE: chińskie kaski - lincoln_88 - 12-07-2014, 20:43:17
RE: chińskie kaski - nie_mientki - 12-07-2014, 20:43:41
RE: chińskie kaski - DominiX - 12-07-2014, 21:07:52
RE: chińskie kaski - nie_mientki - 12-07-2014, 21:42:40
RE: chińskie kaski - DominiX - 12-07-2014, 21:43:31
RE: chińskie kaski - nie_mientki - 12-07-2014, 21:50:46
RE: chińskie kaski - DominiX - 12-07-2014, 21:55:14
RE: chińskie kaski - nie_mientki - 12-07-2014, 21:58:23
RE: chińskie kaski - DominiX - 12-07-2014, 22:04:12
RE: chińskie kaski - Semmao - 12-07-2014, 22:16:45
RE: chińskie kaski - skuter007 - 12-07-2014, 22:21:14
RE: chińskie kaski - romek - 12-07-2014, 22:29:06
RE: chińskie kaski - DominiX - 12-07-2014, 23:20:37
RE: chińskie kaski - Błażej - 12-07-2014, 23:40:22
RE: chińskie kaski - skuter007 - 13-07-2014, 00:03:54
RE: chińskie kaski - Błażej - 13-07-2014 01:39:42
RE: chińskie kaski - Charcik - 13-07-2014, 00:10:04
RE: chińskie kaski - bartoszek5k - 13-07-2014, 00:15:35
RE: chińskie kaski - Charcik - 13-07-2014, 00:31:51
RE: chińskie kaski - bartoszek5k - 13-07-2014, 00:39:27
RE: chińskie kaski - DominiX - 13-07-2014, 00:55:17
RE: chińskie kaski - bartoszek5k - 13-07-2014, 01:29:02
RE: chińskie kaski - Semmao - 13-07-2014, 01:34:07
RE: chińskie kaski - skuter007 - 13-07-2014, 10:41:28
RE: chińskie kaski - krzysiu1505 - 13-07-2014, 11:02:29
RE: chińskie kaski - stqc - 13-07-2014, 11:43:56
RE: chińskie kaski - DominiX - 13-07-2014, 11:52:14
RE: chińskie kaski - Motorowerzystka - 13-07-2014, 13:10:50
RE: chińskie kaski - nie_mientki - 13-07-2014, 14:10:01
RE: chińskie kaski - DominiX - 13-07-2014, 14:14:28
RE: chińskie kaski - nie_mientki - 13-07-2014, 14:33:59
RE: chińskie kaski - DominiX - 13-07-2014, 14:48:51
RE: chińskie kaski - Krystian Colo - 13-07-2014, 15:01:42
RE: chińskie kaski - Motorowerzystka - 13-07-2014, 16:23:12
RE: chińskie kaski - Charcik - 13-07-2014, 22:38:15
Odp: chińskie kaski - Raflik - 14-07-2014, 11:39:34
RE: chińskie kaski - krzysiu1505 - 14-07-2014, 12:04:26
RE: chińskie kaski - Macklemor - 14-07-2014, 15:18:17
RE: chińskie kaski - DominiX - 20-07-2014, 17:15:09
RE: chińskie kaski - Paweł96 - 23-07-2014, 20:09:28
RE: chińskie kaski - DominiX - 24-07-2014, 14:09:41
RE: chińskie kaski - Paweł96 - 24-07-2014, 14:24:08
RE: chińskie kaski - KacU - 07-08-2014, 20:01:14
RE: chińskie kaski - Pompuś - 14-08-2014, 13:36:17
RE: chińskie kaski - Jakchwal205 - 14-08-2014, 13:54:11
RE: chińskie kaski - DominiX - 14-08-2014, 20:43:30
RE: chińskie kaski - szczupak54 - 15-08-2014, 00:58:44
RE: chińskie kaski - Kanilox - 15-08-2014, 01:57:15
RE: chińskie kaski - wisla98 - 15-08-2014, 02:01:06
RE: chińskie kaski - DominiX - 15-08-2014, 09:24:02
RE: chińskie kaski - Paweł96 - 17-08-2014, 20:37:43
RE: chińskie kaski - bercik1109 - 17-08-2014, 21:00:27
RE: chińskie kaski - wojtekr35 - 17-08-2014, 22:30:14


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 478
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 74
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 502
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34500
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2975
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 59
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 98
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 279
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5191
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 167
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 329
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 355
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 744
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 241
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6513

Reklama