Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 205 Dominika :D
Autor Wiadomość
DominiX Offline
Zapalony mechanik :D
*


Liczba postów: 1,840
Imię: Dominik
Skąd: Kłodawa
Pojazd: Inny
Post: #32
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D
Matinek co ty z tą kasą i rodzicami? Weź się...rodzice nie pozwalali na 2 moto, a to różnica, ja podałem tylko to dla przykładu i pisze, że coś w tym stylu tylko ładniej wykonane i wgl facepalm

Jest:
Gb Street 09r.

Były:
Romet Komar 2351 Xr.
Romet Ogar 205 89r.
Kingway Łoś 08r.
Ogar 200 86r.
11-07-2014 13:53:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 19:50:13
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Dawid.xD - 14-04-2014, 19:52:52
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 19:55:00
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Dawid.xD - 14-04-2014, 19:56:23
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 20:31:41
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 14-04-2014, 20:39:18
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 20:44:54
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Aleks041 - 14-04-2014, 21:19:03
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Aleks041 - 14-04-2014, 21:19:03
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-04-2014, 17:56:43
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - ananas - 15-04-2014, 18:52:47
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - komarek2 - 15-04-2014, 19:27:10
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-04-2014, 19:34:41
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - komarek2 - 15-04-2014, 19:48:13
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-04-2014, 20:24:29
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - komarek2 - 19-04-2014, 15:30:50
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Aleks041 - 30-06-2014, 18:49:23
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 30-06-2014, 18:58:11
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 01-07-2014, 16:01:46
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 01-07-2014, 16:46:51
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 10-07-2014, 22:56:57
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - kamil97 - 10-07-2014, 23:49:08
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014, 11:26:51
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 11-07-2014, 12:55:37
Odp: Romet Ogar 205 Dominika :D - Matinek - 11-07-2014, 13:02:56
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - kamil97 - 11-07-2014, 13:35:57
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014 13:53:29
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 11-07-2014, 14:02:59
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014, 14:59:45
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Pompuś - 11-07-2014, 15:41:34
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 11-07-2014, 16:26:01
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014, 17:27:14
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 13-07-2014, 16:52:02
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 13-07-2014, 16:53:03
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 13-07-2014, 17:02:25
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 13-07-2014, 17:06:44
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 13-07-2014, 18:39:07
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - skuter007 - 14-07-2014, 14:22:32
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-07-2014, 13:21:49
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 25-07-2014, 16:42:59
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 25-07-2014, 18:08:30
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 25-07-2014, 21:37:00
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 26-07-2014, 11:10:45
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 26-07-2014, 13:38:35
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 26-07-2014, 14:08:27
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 26-07-2014, 14:43:49
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - 3DVirus - 27-07-2014, 19:59:59
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014, 11:25:08
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - ananas - 28-07-2014, 11:36:30
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014, 15:45:18
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 28-07-2014, 16:48:25
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014, 17:16:24
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 28-07-2014, 17:20:27
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014, 17:22:07
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Likor - 28-07-2014, 18:11:26
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 31-07-2014, 19:13:01
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Likor - 31-07-2014, 22:57:45
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 31-07-2014, 23:18:13
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - dominik200 - 01-08-2014, 15:12:12
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 01-08-2014, 15:36:31
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 24-04-2015, 17:20:36


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34277
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2923
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 27
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 62
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 184
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 393
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5172
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 414
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 286
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 306
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 617
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6384
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19924

Reklama