Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 205 Dominika :D
Autor Wiadomość
Matinek Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,186
Imię: Mateusz
Skąd: Łowicz
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #29
Odp: Romet Ogar 205 Dominika :D
Dominik i tak i tak tego nie zrobisz. :F po pierwsze nie masz kasy po drugie rodzice ci na dadza. A takie cos wyglada do dupy. Smile I ty myslisz ze obrotomierz z samochodu bedzie dobrze pokazywal? Jak w Romecie 4000 obrotow to jest najwiekszy maksymalny maks to na wolnych obrotach albo podczas spokojnej jazdy to co ci to pokaze? Nawet wskazowka sie nie ruszy chyba. Ale wgl co ja gadam na co ci wiedziec ile romet ma obrotow!? Ten zegar i tak i tak dokladnie ci nie pokaze. Wink Wiejski Tuning po prostu.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Simsonomania <3
11-07-2014 13:02:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 19:50:13
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Dawid.xD - 14-04-2014, 19:52:52
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 19:55:00
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Dawid.xD - 14-04-2014, 19:56:23
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 20:31:41
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 14-04-2014, 20:39:18
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 20:44:54
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Aleks041 - 14-04-2014, 21:19:03
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Aleks041 - 14-04-2014, 21:19:03
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-04-2014, 17:56:43
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - ananas - 15-04-2014, 18:52:47
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - komarek2 - 15-04-2014, 19:27:10
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-04-2014, 19:34:41
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - komarek2 - 15-04-2014, 19:48:13
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-04-2014, 20:24:29
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - komarek2 - 19-04-2014, 15:30:50
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Aleks041 - 30-06-2014, 18:49:23
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 30-06-2014, 18:58:11
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 01-07-2014, 16:01:46
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 01-07-2014, 16:46:51
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 10-07-2014, 22:56:57
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - kamil97 - 10-07-2014, 23:49:08
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014, 11:26:51
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 11-07-2014, 12:55:37
Odp: Romet Ogar 205 Dominika :D - Matinek - 11-07-2014 13:02:56
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - kamil97 - 11-07-2014, 13:35:57
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014, 13:53:29
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 11-07-2014, 14:02:59
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014, 14:59:45
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Pompuś - 11-07-2014, 15:41:34
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 11-07-2014, 16:26:01
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014, 17:27:14
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 13-07-2014, 16:52:02
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 13-07-2014, 16:53:03
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 13-07-2014, 17:02:25
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 13-07-2014, 17:06:44
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 13-07-2014, 18:39:07
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - skuter007 - 14-07-2014, 14:22:32
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-07-2014, 13:21:49
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 25-07-2014, 16:42:59
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 25-07-2014, 18:08:30
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 25-07-2014, 21:37:00
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 26-07-2014, 11:10:45
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 26-07-2014, 13:38:35
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 26-07-2014, 14:08:27
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 26-07-2014, 14:43:49
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - 3DVirus - 27-07-2014, 19:59:59
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014, 11:25:08
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - ananas - 28-07-2014, 11:36:30
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014, 15:45:18
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 28-07-2014, 16:48:25
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014, 17:16:24
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 28-07-2014, 17:20:27
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014, 17:22:07
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Likor - 28-07-2014, 18:11:26
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 31-07-2014, 19:13:01
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Likor - 31-07-2014, 22:57:45
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 31-07-2014, 23:18:13
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - dominik200 - 01-08-2014, 15:12:12
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 01-08-2014, 15:36:31
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 24-04-2015, 17:20:36


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Dzisiaj 12:36:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 408
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34290
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 70
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 206
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 155
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 416
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 292
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 312
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 623
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6389

Reklama