Witam (witanie i pytanie)
|
Autor |
Wiadomość |
KAT
Nowy

Liczba postów: 41
Imię: KAT
Skąd: Śląsk
Pojazd: Inny
|
Witam (witanie i pytanie)
Witam was wszystkich założyłem konto bo strona/forum widze jest aktywna i od razu mam pytanie. Czy warto kupić rometa 200/205 jak ludzie patrzą na to czy to wstyd wg ludzi czy obojętność?
Chciałbym sobie takiego sprawić i szczerzę mam gdzieś co ludzie by o tym sądzili ale wole się spytać by poznać wasze opinie.
Chciałbym po kupnie od razu zamontować kierunkowskazy i to koniecznie, dodatkowo kufer i lusterka. Skuter kosztuje od 1000 w wzwyż i szczerzę mówiąc nie interesuje mnie to.
Przydałby się taki środek transportu ale nie jestem pewien co do tego dodam że to będzie mój pierwszy pojazd poza butem czy rowerem  więc... Zero znajomości mechaniki dlatego coś takiego by się przydało do nauki, przydałby się też do poznawania zasad ruchu drogowego (prawko kąt b w planach) itd pomimo że bedzie używany raczej na krótkie dystanse.
Co o tym sądzicie i co sądzą ludzie bo na rometach nie widze by ktoś jeździł. Pozdrowienia.
Cytat:Wiele lat - dla mnie chwil - byłem jak grom.
Uczyłem cię.
Z wilka wilk, z nędzy nędza, a z krwi krew.
|
|
14-06-2014 22:35:07 |
|
|
Wiadomości w tym wątku |
Witam (witanie i pytanie) - KAT - 14-06-2014 22:35:07
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
|
|