Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar 200 85' - Zombie :D
Autor Wiadomość
Quake96 Offline
Pyr pyr, wrum, wrum :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,795
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #75
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D
Czarna rama i mnie się podoba. W końcu jakiś bi-color Big Grin Przetarcia zakleję czarną izolacją, jak tylko ją będę miał Tongue Co do patentów to masz rację, przyciąłem ten tragiczny bagażnik i wykorzystałem go w roli mocowania. Drugi patent to te śruby na tylnym błotniku. Robią wyłącznie za zaślepki, bo po bagażniku zostały gigantyczne dziury :F

(19-05-2014 17:18:40)Użytkownik usunięty napisał(a):  Linki do Rometa mam, to mogę Ci dać, kranik też mam, taką ładną czarną trzymajkę cewkę też mam, mam też jakąś stópkę boczną (nie wiem od czego, może od Ogara 200), gaźnik od Rometa, jeśli pasuje do Ogara 200, to również Ci dam Big Grin

Nie mogę znaleźć drugiego patentu Sad

Skusiłbym się na linki, kranik, stópkę boczną (przyda się do tamtego Ogara) i ewentualnie gaźnik Tongue Mocowanie cewki mam, więc nie będzie mi potrzebne Smile

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
19-05-2014 17:27:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 21-04-2014, 21:51:26
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - lada97 - 21-04-2014, 21:53:11
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Taśma - 21-04-2014, 21:53:19
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Semmao - 21-04-2014, 21:54:34
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - kamil97 - 21-04-2014, 21:56:00
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 21-04-2014, 21:57:17
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Taśma - 21-04-2014, 21:59:01
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 21-04-2014, 22:02:57
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - simi81 - 21-04-2014, 22:03:34
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 21-04-2014, 22:05:02
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - lada97 - 21-04-2014, 22:06:15
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 21-04-2014, 22:11:38
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Taśma - 21-04-2014, 22:14:33
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 21-04-2014, 22:15:55
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Pompuś - 21-04-2014, 23:42:26
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 22-04-2014, 04:03:07
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - motomaniak - 22-04-2014, 11:59:49
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - KacU - 22-04-2014, 12:32:23
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 22-04-2014, 14:23:13
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Latos - 22-04-2014, 14:30:30
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 22-04-2014, 14:55:53
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - sebon30 - 22-04-2014, 18:05:09
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Caro94 - 22-04-2014, 18:45:13
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 22-04-2014, 19:06:56
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - dulex14 - 22-04-2014, 23:24:18
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 23-04-2014, 16:41:43
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 24-04-2014, 02:36:20
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - motomaniak - 24-04-2014, 21:55:45
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - MrF4k - 24-04-2014, 21:59:14
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 24-04-2014, 22:26:24
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Legwan1989 - 24-04-2014, 22:30:02
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 24-04-2014, 22:40:43
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Legwan1989 - 24-04-2014, 22:43:58
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 24-04-2014, 22:46:15
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Taśma - 24-04-2014, 22:47:37
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 24-04-2014, 23:03:52
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Taśma - 24-04-2014, 23:27:15
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 24-04-2014, 23:30:15
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Taśma - 24-04-2014, 23:34:24
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Legwan1989 - 24-04-2014, 23:40:09
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 24-04-2014, 23:42:51
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Taśma - 24-04-2014, 23:51:17
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - kokosek - 25-04-2014, 00:35:15
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 25-04-2014, 00:37:37
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 25-04-2014, 23:00:44
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Przemi998 - 25-04-2014, 23:08:46
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 25-04-2014, 23:11:31
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Przemi998 - 25-04-2014, 23:16:22
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - fosa - 25-04-2014, 23:53:25
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Jakchwal205 - 26-04-2014, 00:09:39
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Przemi998 - 29-04-2014, 23:18:26
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - lada97 - 29-04-2014, 23:23:28
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 10-05-2014, 21:42:11
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - motomaniak - 11-05-2014, 20:15:57
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 11-05-2014, 21:46:08
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 16-05-2014, 21:25:45
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Legwan1989 - 16-05-2014, 21:55:22
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 16-05-2014, 21:59:46
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Legwan1989 - 16-05-2014, 22:11:32
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 17-05-2014, 18:10:45
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - ananas - 17-05-2014, 18:13:09
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 17-05-2014, 18:18:16
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Stasiek - 17-05-2014, 21:28:26
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 17-05-2014, 23:47:00
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 18-05-2014, 04:47:17
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Przemi998 - 18-05-2014, 13:20:25
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Rado301 - 18-05-2014, 14:03:33
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 18-05-2014, 19:18:55
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - ananas - 18-05-2014, 19:33:31
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 18-05-2014, 19:37:43
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 19-05-2014, 16:58:40
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 19-05-2014 17:27:58
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Adam98 - 11-12-2014, 22:24:43
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 11-12-2014, 23:07:02
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Barto5050 - 11-12-2014, 23:23:04
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 12-12-2014, 03:58:13
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - ananas - 12-12-2014, 22:11:19
RE: Ogar 200 85' - Zombie :D - Quake96 - 12-12-2014, 23:36:27


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 464
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3144
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 190
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 564
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 646
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34692
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 171
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 494
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 852

Reklama