Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ananasowy 2375
Autor Wiadomość
ananas Offline
Technik
*


Liczba postów: 1,076
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Inny
Post: #6
RE: ananasowy 2375
Kiera była trochę krzywo, nie wiem czy to nie dla tego że się wywaliłem Big Grin ogólnie zawieszenie przednie porozpierniczane Poza tym wydaje mi się, że nawet jak kiera była w miarę prosto to koło było w stosunku niej troszkę krzywo. Ale tego nie potwierdzę bo mogło mi się wydawać. Ale nie wiem czy nie będę tego składał na tej ramie, bo znalezienie takiej z dokumentami jest niemożliwe, nawet Chuck Norris nie da rady. Znalazłem 2 ramy, z czego jedna ma chyba upierniczony sworzeń wahacza a druga ma dokumenty od ogara 200 Sad Jak by ktoś miał taką ramę albo znalazł na jakimś serwisie to dajcie mi znać Smile

A i znalazłem jeszcze kilka zdjęć:



17-05-2014 20:59:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ananasowy 2375 - ananas - 17-05-2014, 18:09:11
RE: ananasowy 2375 - lada97 - 17-05-2014, 18:19:31
RE: ananasowy 2375 - romek - 17-05-2014, 20:09:53
RE: ananasowy 2375 - dawi639 - 17-05-2014, 20:17:16
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 17-05-2014, 20:17:30
RE: ananasowy 2375 - bartoszek5k - 17-05-2014, 21:57:08
RE: ananasowy 2375 - ananas - 17-05-2014 20:59:44
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 17-05-2014, 21:58:08
RE: ananasowy 2375 - Semmao - 17-05-2014, 22:00:26
RE: ananasowy 2375 - Kanilox - 17-05-2014, 22:13:09
RE: ananasowy 2375 - ananas - 17-05-2014, 22:36:58
RE: ananasowy 2375 - MrF4k - 18-05-2014, 00:00:13
RE: ananasowy 2375 - ananas - 18-05-2014, 00:08:42
RE: ananasowy 2375 - lada97 - 18-05-2014, 00:42:21
RE: ananasowy 2375 - ananas - 18-05-2014, 00:45:50
RE: ananasowy 2375 - ananas - 26-06-2014, 23:55:20
RE: ananasowy 2375 - ananas - 08-07-2014, 23:32:54
RE: ananasowy 2375 - Marwerick - 08-07-2014, 23:49:00
RE: ananasowy 2375 - ananas - 08-07-2014, 23:52:10
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 09-07-2014, 00:06:50
RE: ananasowy 2375 - ananas - 09-07-2014, 00:18:44
RE: ananasowy 2375 - ananas - 11-07-2014, 23:53:42
RE: ananasowy 2375 - ananas - 15-07-2014, 22:25:42
RE: ananasowy 2375 - Likor - 15-07-2014, 22:27:48
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 00:34:49
RE: ananasowy 2375 - lada97 - 16-07-2014, 01:31:29
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 01:34:34
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 16-07-2014, 12:06:47
RE: ananasowy 2375 - Likor - 16-07-2014, 12:16:02
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 12:20:30
RE: ananasowy 2375 - Likor - 16-07-2014, 12:23:10
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 14:28:20
RE: ananasowy 2375 - Likor - 16-07-2014, 17:27:29
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 19:49:00
RE: ananasowy 2375 - Likor - 16-07-2014, 20:24:27
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 23:34:52
RE: ananasowy 2375 - ananas - 30-07-2014, 14:29:55
RE: ananasowy 2375 - Likor - 30-07-2014, 16:07:17
RE: ananasowy 2375 - ananas - 30-07-2014, 19:28:33
RE: ananasowy 2375 - Semmao - 30-07-2014, 19:36:19
RE: ananasowy 2375 - ananas - 30-07-2014, 19:49:40
RE: ananasowy 2375 - ananas - 02-08-2014, 14:42:13
RE: ananasowy 2375 - theogarowiec - 02-08-2014, 14:48:54
RE: ananasowy 2375 - ananas - 02-08-2014, 15:12:56
RE: ananasowy 2375 - ananas - 26-08-2014, 20:06:49
Re: ananasowy 2375 - Minio - 26-08-2014, 20:16:24
RE: ananasowy 2375 - Legwan1989 - 26-08-2014, 20:22:44
RE: ananasowy 2375 - ananas - 26-08-2014, 20:27:23
RE: ananasowy 2375 - theogarowiec - 26-08-2014, 20:34:17
RE: ananasowy 2375 - ananas - 26-08-2014, 20:36:41
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 26-08-2014, 22:50:37
RE: ananasowy 2375 - Wojtek3362 - 27-08-2014, 00:31:05
RE: ananasowy 2375 - ananas - 27-08-2014, 00:41:27
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 19:03:49
RE: ananasowy 2375 - Quake96 - 03-09-2014, 19:25:35
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 20:50:54
RE: ananasowy 2375 - Semmao - 03-09-2014, 21:04:09
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 21:07:19
RE: ananasowy 2375 - Likor - 03-09-2014, 21:12:34
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 21:24:48
RE: ananasowy 2375 - Semmao - 03-09-2014, 21:24:52
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 21:28:08
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 03-09-2014, 23:28:52
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 23:33:11
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 04-09-2014, 16:10:22
RE: ananasowy 2375 - ananas - 04-09-2014, 17:12:11
RE: ananasowy 2375 - ananas - 23-09-2014, 18:23:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 732
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 140
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 98
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 508
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 546
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34533
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2998
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 77
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 120
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 325
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5206
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 354
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 770

Reklama