Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar 200 by Balon1996
Autor Wiadomość
balon1996 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 6
Imię: Mateusz
Skąd: Stara Gąska/Łuków/Lubelskie
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #1
Ogar 200 by Balon1996
Witam. Po dłuższej obecności na forum postanowiłem zaprezentować wam swój pojazd. Jest to wszystkim dobrze znany Romet Ogar 200. Moja historia zaczęła się po tym jak nauczyłem się jeździć już samodzielnie na Komarze na pedały. Wcześniej jego użytkownikiem był głównie mój starszy brat i czasami tata. Przez brata był jeżdżony po "chamsku". Nie dbał o niego. On musiał jeździć. I tak go pare razy przegrzał i ogarek stracił moc. Ja odziedziczyłem go w wieku 9 lat, gdy to mój tato nauczył mnie na nim samodzielnie jeździć. Początkowo jeździłem tylko po podwórku, potem to już troszke dalej do babci i wgl. Po paru latach użytkowania zasłonięty tjuningiem chciałem go umalować. Nic o tym nie wiedząc zacząłem malować spreje ale to i tak odprysnęło. Tak o to już pozostał do dziś. Mam zamiar go pomalować w te wakacje ale nie wiem jak to wyjdzie. Miałem nim bardzo wiele ciekawych przygód, gdy to np.: uciekałem przed policją nie mając jeszcze karty motorowerowej. Oceniajcie i krytykujcie.
http://img88.imageshack.us/i/dsc00005xn.jpg
http://img88.imageshack.us/i/dsc00005xn.jpg
http://img62.imageshack.us/i/dsc00004aa.jpg
http://img522.imageshack.us/i/dsc00002ju.jpg
http://img510.imageshack.us/i/dsc000022n.jpg
http://img717.imageshack.us/i/dsc00001dl.jpg
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2011 19:07:51 przez Tomasso94.)
30-01-2011 17:49:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 30-01-2011 17:49:48
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Tomasso94 - 30-01-2011, 19:08:13
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Mikołaj - 30-01-2011, 21:38:05
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Leszek - 30-01-2011, 22:32:52
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Marss95 - 31-01-2011, 16:18:19
RE: Ogar 200 by Balon1996 - bujak96 - 31-01-2011, 18:44:42
RE: Ogar 200 by Balon1996 - lukasz247___ - 31-01-2011, 19:07:20
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Adi - 01-02-2011, 11:44:45
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 02-02-2011, 17:43:59
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Paweł94 - 03-02-2011, 23:39:20
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 11-12-2011, 22:56:49
RE: Ogar 200 by Balon1996 - hunterR - 11-12-2011, 23:08:24
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 11-12-2011, 23:21:42
RE: Ogar 200 by Balon1996 - STRAŻNIK - 11-12-2011, 23:24:11
RE: Ogar 200 by Balon1996 - MrF4k - 11-12-2011, 23:31:56
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Kubek125 - 11-12-2011, 23:35:38
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 12-12-2011, 18:43:33
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Przemek - 12-12-2011, 19:00:33
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 12-12-2011, 19:02:58
RE: Ogar 200 by Balon1996 - bartek66977 - 14-12-2011, 23:00:11
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 15-12-2011, 09:46:38
RE: Ogar 200 by Balon1996 - STRAŻNIK - 15-12-2011, 16:52:04
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 15-12-2011, 22:24:52
RE: Ogar 200 by Balon1996 - djdar_95 - 16-12-2011, 17:46:38
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 27-12-2011, 00:13:54
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Taśma - 27-12-2011, 00:39:15
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 08-01-2012, 22:03:44
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 22-01-2012, 13:45:10
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Barto5050 - 22-01-2012, 13:52:02
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Norbi - 22-01-2012, 14:03:09
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 22-01-2012, 14:05:17
RE: Ogar 200 by Balon1996 - arasszymaras - 22-01-2012, 14:46:54
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 29-01-2012, 17:19:27
RE: Ogar 200 by Balon1996 - MichalSR50 - 29-01-2012, 18:15:32
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Ogi2000 - 29-01-2012, 18:38:24
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Norbi - 30-01-2012, 16:05:05
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 30-01-2012, 19:58:18
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Grelus23 - 03-02-2012, 20:45:21
RE: Ogar 200 by Balon1996 - arasszymaras - 03-02-2012, 21:22:15
RE: Ogar 200 by Balon1996 - zbydrze - 04-02-2012, 03:27:16
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Ogi2000 - 04-02-2012, 13:03:50
RE: Ogar 200 by Balon1996 - J@hny - 04-02-2012, 13:36:38
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 19-02-2012, 17:33:07
RE: Ogar 200 by Balon1996 - arasszymaras - 19-02-2012, 17:44:18
RE: Ogar 200 by Balon1996 - kubulak - 19-02-2012, 17:46:25
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 19-02-2012, 17:53:35
RE: Ogar 200 by Balon1996 - MichalSR50 - 19-02-2012, 23:33:18
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 22-02-2012, 19:40:17
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Barto5050 - 22-02-2012, 23:26:49
RE: Ogar 200 by Balon1996 - 50t1rider - 23-02-2012, 21:26:13
RE: Ogar 200 by Balon1996 - arasszymaras - 23-02-2012, 21:47:46
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 24-02-2012, 00:17:56
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Barto5050 - 03-03-2012, 16:15:21
RE: Ogar 200 by Balon1996 - LukaszzT1 - 03-03-2012, 16:34:44
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 29-03-2012, 17:20:36
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Bartek - 29-03-2012, 17:32:11
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 29-03-2012, 17:36:31
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Bartek - 29-03-2012, 17:47:58
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Norbi96 - 01-04-2012, 15:40:09
RE: Ogar 200 by Balon1996 - szymon703 - 03-04-2012, 13:08:07
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 05-04-2012, 13:45:39
RE: Ogar 200 by Balon1996 - bajbukaj - 05-04-2012, 14:51:24
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 05-05-2012, 20:07:53
RE: Ogar 200 by Balon1996 - bartek66977 - 05-05-2012, 23:37:11
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 27-05-2012, 16:55:55


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 487
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3150
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 803
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 198
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 582
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 649
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34702
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 115
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 180
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 504
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5234
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 194
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 400
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 417
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 875

Reklama