Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 50 T-1 [85r.]
Autor Wiadomość
ZiZeLoT Offline
Nowy
*


Liczba postów: 34
Imię: Marcin
Skąd: Opolskie
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #51
RE: Romet 50 T-1 [85r.]
Te podkładki okazały się być tymi na tylny hamulec, jego dźwignię Big Grin Remont silnika dobiegł końca, teraz pozostaję się modlić by jutro po szkole pierwszy raz odpalił Tongue Nadal czuję jakbym coś zrobił źle...xD Mam parę zdjęć ale to może jutro Tongue
Wiem że tych pytań jest całe forum, ale konkretnej odpowiedzi nie znam.
Jaki olej lać do mieszanki? Taniocha odpada coś dobrego w przystępnej cenie? Castrol 2T ?
Proporcje: Docieranie 1:20 później 1:30?

Zapraszam na Fanpage!

Romet 50 T-1 1981r
Simson S51 Elektronic 1986r
Simson SR2 1959r
Agria 1700 1961r
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2014 23:59:03 przez ZiZeLoT.)
27-04-2014 23:15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 30-03-2014, 16:38:06
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - Bartek - 30-03-2014, 17:46:52
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 02-04-2014, 21:31:28
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - motonita - 03-04-2014, 11:24:55
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - Jakchwal205 - 03-04-2014, 13:10:00
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - nie_mientki - 03-04-2014, 13:12:21
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 03-04-2014, 22:01:13
RE: Romet 50 T-1 [81r.] - ZiZeLoT - 04-04-2014, 21:31:53
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - motonita - 03-04-2014, 13:18:19
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - MrF4k - 03-04-2014, 21:50:08
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - MrF4k - 03-04-2014, 22:03:37
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - nie_mientki - 03-04-2014, 22:03:46
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 03-04-2014, 22:08:30
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - nie_mientki - 03-04-2014, 22:33:08
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - belda1999@o2.pl - 03-04-2014, 22:36:29
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 03-04-2014, 23:33:02
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - motonita - 03-04-2014, 23:35:23
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 03-04-2014, 23:40:34
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - nie_mientki - 04-04-2014, 00:00:42
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - nie_mientki - 04-04-2014, 22:14:56
RE: Romet 50 T-1 [81r.] - ZiZeLoT - 04-04-2014, 23:52:08
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - nie_mientki - 04-04-2014, 23:58:02
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 05-04-2014, 00:09:25
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - nie_mientki - 05-04-2014, 00:13:07
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 05-04-2014, 00:15:42
RE: Romet 50 T-1 [81r.] - ZiZeLoT - 05-04-2014, 23:14:26
RE: Romet 50 T-1 [81r.] - ZiZeLoT - 06-04-2014, 22:21:03
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - Rafku - 07-04-2014, 08:36:25
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - komarek2 - 07-04-2014, 10:37:02
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 07-04-2014, 22:37:15
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 09-04-2014, 23:44:29
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 12-04-2014, 23:22:16
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ananas - 12-04-2014, 23:26:55
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 13-04-2014, 13:52:38
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 13-04-2014, 21:42:02
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - Quake96 - 14-04-2014, 00:35:22
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 14-04-2014, 21:47:50
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 18-04-2014, 21:45:40
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 20-04-2014, 20:11:01
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - Bartek - 20-04-2014, 20:13:56
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 21-04-2014, 23:13:36
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - dawi98dawid - 21-04-2014, 23:48:16
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - rychu56 - 22-04-2014, 12:58:26
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 22-04-2014, 16:30:57
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - MrF4k - 22-04-2014, 22:13:32
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 22-04-2014, 22:38:51
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - MrF4k - 22-04-2014, 22:42:39
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 24-04-2014, 23:03:02
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - MrF4k - 24-04-2014, 23:30:14
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 26-04-2014, 22:59:58
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 27-04-2014 23:15:26
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 28-04-2014, 23:14:26
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - Pompuś - 28-04-2014, 23:28:01
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - MrF4k - 29-04-2014, 22:20:57
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 29-04-2014, 22:24:30
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 02-05-2014, 12:34:54
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 06-05-2014, 22:52:42
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 06-03-2015, 20:22:47
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ananas - 06-03-2015, 20:46:42
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 06-03-2015, 20:50:31
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - mateeusz - 06-03-2015, 21:28:43
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - Kolo4x4 - 06-03-2015, 21:44:26
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - ZiZeLoT - 06-03-2015, 22:57:16
RE: Romet 50 T-1 [85r.] - romet200 - 11-03-2015, 13:59:56
RE: Romet 50 T-1 [81r.] - ZiZeLoT - 08-02-2016, 14:53:45


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34288
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 68
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 200
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 400
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5173
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 153
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 414
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 291
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 309
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 619
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6384
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19926

Reklama