Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Egzamin na prawko
Autor Wiadomość
bubel500 Offline
Mechannik
*


Liczba postów: 1,009
Imię: Szymon
Skąd: Suwałki
Pojazd: Romet Chart
Post: #47
RE: Egzamin na prawko
(21-04-2014 11:08:09)skalpel155 napisał(a):  
(21-04-2014 08:23:57)bubel500 napisał(a):  No i co piszesz jak sie nie znasz, cytuje:
Kategoria AM prawa jazdy uprawnia do kierowania:

motorowerem, rozumianym jako pojazd dwu- lub trójkołowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3 lub w silnik elektryczny o mocy nie większej niż 4 kW, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h,
czterokołowcem lekkim, rozumianym jako czterokołowiec lekki - czterokołowiec, którego masa własna nie przekracza 350 kg i konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h;
Jakim tam małym quadem można na AM jechać

Bubel bubel, fifty fifty ta Twoja wypowiedź ^^ Owszem niby można, jeśli jest zarejestrowany na 50. A quad 50ccm nie ma homologacji, chyba że się go przystosuje do wymogów prawnych i wtedy zrobi się mu ten świstek na Stacji Diagnostycznej Smile To tak w gwoli ścisłości. Big Grin A co do samego tematu to bym go nominował do trudnych spraw best
Co do quadów, to na AM nie ma tak że musi mieć 50ccm, tylko do masy i prędkości. Jak kumpel pytał w szkole jazdy jak na B robił, to mówił że nawet 350ccm możesz na AM jechać, tylko uważać na prędkość, bo jak złapią jak jedziesz pow. 45km/h to nie ciekawo.
21-04-2014 22:09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 16:37:26
RE: Egzamin na prawko - arek7531 - 20-04-2014, 16:44:19
RE: Egzamin na prawko - romek - 20-04-2014, 16:53:25
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 16:55:32
RE: Egzamin na prawko - wojtekr35 - 20-04-2014, 16:57:56
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 17:14:04
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 21:14:27
RE: Egzamin na prawko - Kanilox - 20-04-2014, 17:25:56
RE: Egzamin na prawko - Latos - 20-04-2014, 17:51:10
RE: Egzamin na prawko - Mysiu - 20-04-2014, 17:53:01
RE: Egzamin na prawko - And1 - 20-04-2014, 17:54:32
RE: Egzamin na prawko - nie_mientki - 20-04-2014, 18:20:28
RE: Egzamin na prawko - DominiX - 20-04-2014, 18:43:28
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 20-04-2014, 19:26:46
RE: Egzamin na prawko - Bartek - 20-04-2014, 20:03:52
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 20:57:37
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:24:46
RE: Egzamin na prawko - ZiZeLoT - 20-04-2014, 21:32:18
RE: Egzamin na prawko - ZiZeLoT - 20-04-2014, 21:10:35
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:39:59
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 21:46:31
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 22:54:34
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 21:51:05
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:58:26
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:05:11
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014, 22:06:46
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 22:11:43
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 22:17:36
RE: Egzamin na prawko - Latos - 20-04-2014, 22:18:17
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:18:32
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014, 22:23:59
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 22:28:03
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 22:29:13
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014, 22:40:06
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:29:38
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:43:35
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:57:45
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 23:03:58
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 23:06:03
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 23:17:26
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 23:20:23
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 20-04-2014, 23:40:52
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 21-04-2014, 00:42:14
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014, 08:23:57
RE: Egzamin na prawko - skalpel155 - 21-04-2014, 11:08:09
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014 22:09:30
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 21-04-2014, 22:18:42
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014, 23:02:26
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 21-04-2014, 17:27:07
RE: Egzamin na prawko - DominiX - 21-04-2014, 22:42:23
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 22-04-2014, 08:30:11
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 22-04-2014, 19:59:34
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 22-04-2014, 21:05:38
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 21:11:57
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 22-04-2014, 21:56:16
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 22:08:04
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 22-04-2014, 22:43:02
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 22:49:26


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 36
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 485
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 76
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 510
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34509
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2980
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 64
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 111
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 290
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5199
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 169
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 331
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 358
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 749
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 243

Reklama