Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Egzamin na prawko
Autor Wiadomość
bartoszek5k Offline
MacGyver
*


Liczba postów: 2,357
Imię: Bartosz
Skąd: Drobnice k.Wielunia
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #30
RE: Egzamin na prawko
No jednak racja bo czym się mmoże różnić jakis kibel od motocykla ( bo zdając a1 raczej nikt nie myśli o większym kiblu)? Ja zastanawiam się czemu nie pozwolą od razu 600ccm jeździć bo technika ta sama. Prawko na samochód to na karcie powinno być zadawane bo przecież to samo tylko mniejsze
(20-04-2014 22:18:32)bubel500 napisał(a):  Bartoszek5K- I mniej więcej o to mi chodzi. Co ma wspólnego samochód z motorem, ze na B można jeździć na A1 ? Skoro tak to można i odwrotnie, kto ma A1 niech jeździ samochodem...

Jak zaczynałem pisać to twojego postu jeszcze nie było a pisze na tel i trochę mi schodzi i inni już dodają posty zanim napiszę Smile

ROMET OGAR 205- remont ukończony

ROMET OGAR 200- w uzdatnianiu do użytkowania

ROMET DELTA CTB - dupowóz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2014 22:26:07 przez bartoszek5k.)
20-04-2014 22:23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 16:37:26
RE: Egzamin na prawko - arek7531 - 20-04-2014, 16:44:19
RE: Egzamin na prawko - romek - 20-04-2014, 16:53:25
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 16:55:32
RE: Egzamin na prawko - wojtekr35 - 20-04-2014, 16:57:56
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 17:14:04
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 21:14:27
RE: Egzamin na prawko - Kanilox - 20-04-2014, 17:25:56
RE: Egzamin na prawko - Latos - 20-04-2014, 17:51:10
RE: Egzamin na prawko - Mysiu - 20-04-2014, 17:53:01
RE: Egzamin na prawko - And1 - 20-04-2014, 17:54:32
RE: Egzamin na prawko - nie_mientki - 20-04-2014, 18:20:28
RE: Egzamin na prawko - DominiX - 20-04-2014, 18:43:28
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 20-04-2014, 19:26:46
RE: Egzamin na prawko - Bartek - 20-04-2014, 20:03:52
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 20:57:37
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:24:46
RE: Egzamin na prawko - ZiZeLoT - 20-04-2014, 21:32:18
RE: Egzamin na prawko - ZiZeLoT - 20-04-2014, 21:10:35
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:39:59
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 21:46:31
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 22:54:34
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 21:51:05
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:58:26
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:05:11
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014, 22:06:46
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 22:11:43
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 22:17:36
RE: Egzamin na prawko - Latos - 20-04-2014, 22:18:17
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:18:32
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014 22:23:59
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 22:28:03
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 22:29:13
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014, 22:40:06
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:29:38
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:43:35
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:57:45
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 23:03:58
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 23:06:03
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 23:17:26
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 23:20:23
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 20-04-2014, 23:40:52
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 21-04-2014, 00:42:14
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014, 08:23:57
RE: Egzamin na prawko - skalpel155 - 21-04-2014, 11:08:09
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014, 22:09:30
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 21-04-2014, 22:18:42
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014, 23:02:26
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 21-04-2014, 17:27:07
RE: Egzamin na prawko - DominiX - 21-04-2014, 22:42:23
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 22-04-2014, 08:30:11
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 22-04-2014, 19:59:34
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 22-04-2014, 21:05:38
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 21:11:57
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 22-04-2014, 21:56:16
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 22:08:04
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 22-04-2014, 22:43:02
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 22:49:26


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 478
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 74
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 502
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34499
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2975
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 59
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 98
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 278
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5191
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 167
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 329
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 355
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 744
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 241
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6513

Reklama