Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Egzamin na prawko
Autor Wiadomość
bubel500 Offline
Mechannik
*


Liczba postów: 1,009
Imię: Szymon
Skąd: Suwałki
Pojazd: Romet Chart
Post: #24
RE: Egzamin na prawko
Opis to jedno, a realia to drugie.
Nawet 16 latek, który zrobi A1, to nauczą go jak jeździć te rzeczy.
Że posiadacze A1 jeżdżą odblokowanymi 125cc to wiadomo nie od dziś.
Po prostu nie wyobrażam sobie, że ktoś zda na kat B i siada na motor, jak nie miał wcześniej z nim do czynienia.
Idąc waszym tokiem myślenia, powinno być że kto ma kategorię C czy C+E może jechać motocyklem 500ccm.
Byłem świadkiem, jak do kolegi przyjechał brat cioteczny (ma kat B) i chciał się przejechać jego NSR 125ccm/40KM.
Myślał że to chodzi jak skuter, jedynka, dał manetkę do końca, wyrwał na koło i znalazł się w zamkniętej szopie. Dalej to pogotowie, szpital itd.

Podsumowując: Moim zdaniem, jak ktoś chce jeżdzić motocyklem musi mieć odpowiednią kategorię. I tak dużo wypadków jest w których giną motocykliści, często też nie z ich winy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2014 22:07:11 przez bubel500.)
20-04-2014 22:05:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 16:37:26
RE: Egzamin na prawko - arek7531 - 20-04-2014, 16:44:19
RE: Egzamin na prawko - romek - 20-04-2014, 16:53:25
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 16:55:32
RE: Egzamin na prawko - wojtekr35 - 20-04-2014, 16:57:56
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 17:14:04
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 21:14:27
RE: Egzamin na prawko - Kanilox - 20-04-2014, 17:25:56
RE: Egzamin na prawko - Latos - 20-04-2014, 17:51:10
RE: Egzamin na prawko - Mysiu - 20-04-2014, 17:53:01
RE: Egzamin na prawko - And1 - 20-04-2014, 17:54:32
RE: Egzamin na prawko - nie_mientki - 20-04-2014, 18:20:28
RE: Egzamin na prawko - DominiX - 20-04-2014, 18:43:28
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 20-04-2014, 19:26:46
RE: Egzamin na prawko - Bartek - 20-04-2014, 20:03:52
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 20:57:37
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:24:46
RE: Egzamin na prawko - ZiZeLoT - 20-04-2014, 21:32:18
RE: Egzamin na prawko - ZiZeLoT - 20-04-2014, 21:10:35
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:39:59
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 21:46:31
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 22:54:34
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 21:51:05
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:58:26
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014 22:05:11
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014, 22:06:46
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 22:11:43
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 22:17:36
RE: Egzamin na prawko - Latos - 20-04-2014, 22:18:17
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:18:32
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014, 22:23:59
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 22:28:03
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 22:29:13
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014, 22:40:06
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:29:38
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:43:35
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:57:45
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 23:03:58
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 23:06:03
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 23:17:26
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 23:20:23
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 20-04-2014, 23:40:52
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 21-04-2014, 00:42:14
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014, 08:23:57
RE: Egzamin na prawko - skalpel155 - 21-04-2014, 11:08:09
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014, 22:09:30
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 21-04-2014, 22:18:42
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014, 23:02:26
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 21-04-2014, 17:27:07
RE: Egzamin na prawko - DominiX - 21-04-2014, 22:42:23
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 22-04-2014, 08:30:11
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 22-04-2014, 19:59:34
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 22-04-2014, 21:05:38
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 21:11:57
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 22-04-2014, 21:56:16
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 22:08:04
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 22-04-2014, 22:43:02
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 22:49:26


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:11:16
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 25
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 483
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 74
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 504
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34504
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2977
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 60
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 105
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 284
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5193
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 167
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 329
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 355
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 748
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 243

Reklama