Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Egzamin na prawko
Autor Wiadomość
And1 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 90
Imię: Adam
Skąd: Warszawa
Pojazd: Inny
Post: #10
RE: Egzamin na prawko
Myślę że ten "cymbał" jak mówisz, pokażę Ci że Twoja teoria jest na takim poziomie że nie masz szans zdać egzaminu teoretycznego państwowego...

Malwa 79'
Wagant 81'
20-04-2014 17:54:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo And1 za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 16:37:26
RE: Egzamin na prawko - arek7531 - 20-04-2014, 16:44:19
RE: Egzamin na prawko - romek - 20-04-2014, 16:53:25
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 16:55:32
RE: Egzamin na prawko - wojtekr35 - 20-04-2014, 16:57:56
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 17:14:04
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 21:14:27
RE: Egzamin na prawko - Kanilox - 20-04-2014, 17:25:56
RE: Egzamin na prawko - Latos - 20-04-2014, 17:51:10
RE: Egzamin na prawko - Mysiu - 20-04-2014, 17:53:01
RE: Egzamin na prawko - And1 - 20-04-2014 17:54:32
RE: Egzamin na prawko - nie_mientki - 20-04-2014, 18:20:28
RE: Egzamin na prawko - DominiX - 20-04-2014, 18:43:28
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 20-04-2014, 19:26:46
RE: Egzamin na prawko - Bartek - 20-04-2014, 20:03:52
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 20:57:37
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:24:46
RE: Egzamin na prawko - ZiZeLoT - 20-04-2014, 21:32:18
RE: Egzamin na prawko - ZiZeLoT - 20-04-2014, 21:10:35
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:39:59
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 21:46:31
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 22:54:34
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 21:51:05
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 21:58:26
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:05:11
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014, 22:06:46
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 20-04-2014, 22:11:43
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 22:17:36
RE: Egzamin na prawko - Latos - 20-04-2014, 22:18:17
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:18:32
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014, 22:23:59
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 22:28:03
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 20-04-2014, 22:29:13
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 20-04-2014, 22:40:06
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:29:38
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:43:35
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 22:57:45
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 23:03:58
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 23:06:03
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 20-04-2014, 23:17:26
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 20-04-2014, 23:20:23
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 20-04-2014, 23:40:52
RE: Egzamin na prawko - Damian4570 - 21-04-2014, 00:42:14
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014, 08:23:57
RE: Egzamin na prawko - skalpel155 - 21-04-2014, 11:08:09
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014, 22:09:30
RE: Egzamin na prawko - Błażej - 21-04-2014, 22:18:42
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 21-04-2014, 23:02:26
RE: Egzamin na prawko - CHARCIARZ - 21-04-2014, 17:27:07
RE: Egzamin na prawko - DominiX - 21-04-2014, 22:42:23
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 22-04-2014, 08:30:11
RE: Egzamin na prawko - bubel500 - 22-04-2014, 19:59:34
RE: Egzamin na prawko - Motorowerzystka - 22-04-2014, 21:05:38
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 21:11:57
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 22-04-2014, 21:56:16
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 22:08:04
RE: Egzamin na prawko - bartoszek5k - 22-04-2014, 22:43:02
RE: Egzamin na prawko - kokosek - 22-04-2014, 22:49:26


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 478
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 74
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 502
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34500
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2975
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 59
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 98
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 279
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5191
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 167
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 329
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 355
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 744
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 241
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6513

Reklama