Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar typ 200 by MrF4k
Autor Wiadomość
MrF4k Offline
Daaaawwccaa
*


Liczba postów: 5,136
Imię: Karol
Skąd: Kamienna Wola
Pojazd: Romet Chart
Post: #94
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k
Sprzedany Tongue Będzie go mozna zobaczyć w Puławach bądz w Radomiu Tongue

Pisk opon słychać z dala ktoś na Charcie zapier**** !!!
Mam Rometa i dwa kaski więc wybiorę się na laski

(25-08-2011 00:10:48)soczek napisał(a):  Rób na orginał. Tjunink to tylko młode oszołomy praktykują, a potem na stare lata i tak mądrzeją (wiem po sobie).
Działaj, pozdro !
17-04-2014 20:10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 23-03-2014, 12:09:38
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Norbi96 - 23-03-2014, 12:11:31
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 23-03-2014, 12:23:20
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Pompuś - 23-03-2014, 12:16:30
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Błażej - 23-03-2014, 12:59:30
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 23-03-2014, 13:01:56
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 23-03-2014, 15:02:15
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Darek1 - 23-03-2014, 13:24:50
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - DominiX - 23-03-2014, 14:05:41
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Kolo4x4 - 23-03-2014, 14:06:08
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - alek736 - 23-03-2014, 14:46:16
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Matinek - 23-03-2014, 14:50:23
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 23-03-2014, 19:52:26
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Grelus23 - 23-03-2014, 16:04:12
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 23-03-2014, 21:26:04
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - ananas - 23-03-2014, 21:29:39
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - kamil97 - 23-03-2014, 21:36:43
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 23-03-2014, 21:39:58
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 23-03-2014, 21:49:38
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 23-03-2014, 21:57:56
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Stasiek - 23-03-2014, 22:06:42
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 23-03-2014, 22:12:37
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 23-03-2014, 23:24:18
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - fosa - 23-03-2014, 23:40:18
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 24-03-2014, 22:05:52
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - fosa - 24-03-2014, 22:11:06
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 24-03-2014, 22:13:31
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Bocian97 - 24-03-2014, 22:22:16
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - szopen45 - 24-03-2014, 22:24:39
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Matinek - 24-03-2014, 22:25:19
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 24-03-2014, 22:36:37
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 25-03-2014, 23:14:06
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Matinek - 25-03-2014, 23:21:31
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 25-03-2014, 23:34:07
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - szopen45 - 25-03-2014, 23:36:56
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 25-03-2014, 23:42:07
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - szopen45 - 25-03-2014, 23:43:40
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 25-03-2014, 23:45:25
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Matinek - 25-03-2014, 23:47:38
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 25-03-2014, 23:56:07
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Matinek - 26-03-2014, 00:02:10
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 26-03-2014, 00:06:24
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - kw112 - 26-03-2014, 00:08:24
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 26-03-2014, 00:11:02
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Matinek - 26-03-2014, 00:10:22
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Matinek - 26-03-2014, 00:18:18
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 26-03-2014, 00:20:44
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Matinek - 26-03-2014, 00:22:59
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 26-03-2014, 00:24:58
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Matinek - 26-03-2014, 00:26:35
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Taśma - 26-03-2014, 00:28:46
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 26-03-2014, 00:29:31
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Matinek - 26-03-2014, 00:30:32
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 26-03-2014, 00:32:40
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Matinek - 26-03-2014, 00:33:47
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 26-03-2014, 00:35:42
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Mysiu - 26-03-2014, 01:43:57
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 26-03-2014, 10:37:11
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - stqc - 26-03-2014, 09:46:05
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Caro94 - 26-03-2014, 13:16:43
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 26-03-2014, 21:15:31
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 26-03-2014, 22:11:56
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - stqc - 27-03-2014, 09:34:45
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 27-03-2014, 10:38:54
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Błażej - 27-03-2014, 18:48:28
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 27-03-2014, 22:51:39
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - romet200 - 27-03-2014, 22:09:35
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 02-04-2014, 20:47:27
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 02-04-2014, 21:15:08
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 02-04-2014, 21:36:54
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - Kolo4x4 - 02-04-2014, 22:04:20
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 02-04-2014, 22:09:58
RE: Romet Ogar typ 200 by MrF4k - MrF4k - 17-04-2014 20:10:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34285
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2925
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 29
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 65
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 192
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 396
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5173
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 152
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 414
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 287
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 307
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 619
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6384
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19925

Reklama