Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao
Autor Wiadomość
Bartek048 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 7
Imię: Bartek
Skąd: Kampinos
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #238
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao
Czekam na kuriera z paczką gratów i zakładam temat tutaj, kolor to meksykańska czerwień? Mam taki sam, z tym że ma kilka ubytków ale jest oryginalny więc nie chcę go ruszać Smile U Ciebie widzę trąbka, ja mam za to dzwonek rowerowy Smile Masz filtr paliwa w nim? Mógłbyś mi powiedzieć czy warto go zakładać czy jest czysty przy weekendowych przejażdżkach? Ja nie montowałem, bo jeszcze nie znalazłem takiego żeby mi wszedł pod osłonę puszki filtra powietrza, ale poważnie myślę nad montażem, mimo że robię średnio 10km tygodniowo, głównie w niedziele Smile
I na koniec dodam, że ładne zdjęcia robisz, potrafisz wyciągnąć to co najlepsze z Rometa Smile
10-04-2014 23:16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo Bartek048 za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Semmao - 25-04-2013, 20:06:46
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 10-05-2013, 16:22:06
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 11-05-2013, 12:55:05
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - fosa - 12-05-2013, 15:42:25
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - fosa - 12-05-2013, 15:50:53
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Artur - 04-06-2013, 18:04:51
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 04-06-2013, 18:39:26
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 04-06-2013, 20:04:53
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Imker - 04-06-2013, 22:42:23
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:20:30
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:23:12
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:35:02
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:42:51
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 26-06-2013, 17:22:01
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 10-07-2013, 18:53:33
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 21-07-2013, 17:27:56
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 21-07-2013, 18:09:06
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 21-07-2013, 18:45:48
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Irek - 23-07-2013, 20:12:55
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 23-07-2013, 20:20:43
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Irek - 23-07-2013, 21:50:30
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Irek - 24-07-2013, 08:40:58
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 02-08-2013, 19:47:12
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 21-09-2013, 17:30:06
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 21-09-2013, 22:57:11
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - fosa - 22-09-2013, 00:00:46
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 29-09-2013, 08:57:36
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 30-09-2013, 22:38:43
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Mysiu - 30-09-2013, 23:22:57
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 01-03-2014, 18:52:14
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 01-03-2014, 19:05:25
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 22-03-2014, 16:42:21
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 23-03-2014, 11:08:48
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 23-03-2014, 14:31:25
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Bartek048 - 10-04-2014 23:16:35
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 13-04-2014, 19:50:10
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 14-04-2014, 15:53:01
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Latos - 14-04-2014, 16:07:16
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 03-05-2014, 15:28:51
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 21-05-2014, 22:54:02
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 04-07-2014, 12:53:04
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Imker - 06-07-2014, 16:39:05
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Latos - 13-12-2015, 18:26:05


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 99
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 318
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 40
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5160
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 144
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 390
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 253
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 288
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 569
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 215
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6370
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19893
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96838
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 486
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 261

Reklama