Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogarek 200
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,413
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #49
RE: Ogarek 200
Nie wiem, czy to ma być lakier bezbarwny ... nie jestem lakiernikiem. To jest mój znajomy ... powiedział "Klar" czy to, to samo? nie wiem ... ma być ekstra połysk Tongue
Co do chromowania aluminium ... tak, robi się to, na podkładzie niklu. Popatrz na dekle, kappy mojej Yamahy ... to aluminiowy oryginał Big Grin

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
01-03-2014 22:51:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogarek 200 - joozek - 19-11-2013, 01:46:53
RE: Ogarek 200 - nie_mientki - 19-11-2013, 01:48:32
RE: Ogarek 200 - joozek - 19-11-2013, 01:53:54
RE: Ogarek 200 - nie_mientki - 19-11-2013, 02:10:25
RE: Ogarek 200 - kwiatek83 - 19-11-2013, 11:02:11
RE: Ogarek 200 - kokosek - 19-11-2013, 11:07:12
RE: Ogarek 200 - joozek - 19-11-2013, 23:55:04
RE: Ogarek 200 - nie_mientki - 21-11-2013, 17:29:39
RE: Ogarek 200 - Jakchwal205 - 20-11-2013, 00:05:38
RE: Ogarek 200 - Oggórek - 21-11-2013, 17:59:11
RE: Ogarek 200 - joozek - 07-12-2013, 20:21:44
RE: Ogarek 200 - nie_mientki - 07-12-2013, 22:36:47
RE: Ogarek 200 - theogarowiec - 07-12-2013, 20:30:46
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 07-12-2013, 20:58:11
RE: Ogarek 200 - joozek - 18-12-2013, 00:52:25
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 18-12-2013, 01:05:05
RE: Ogarek 200 - nie_mientki - 18-12-2013, 01:06:03
RE: Ogarek 200 - kartofel - 18-12-2013, 15:20:26
RE: Ogarek 200 - Mysiu - 18-12-2013, 17:36:27
RE: Ogarek 200 - Pompuś - 18-12-2013, 17:37:33
RE: Ogarek 200 - joozek - 18-12-2013, 22:18:51
RE: Ogarek 200 - Darek1 - 18-12-2013, 22:33:03
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 02:43:15
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 28-02-2014, 09:34:52
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 12:15:24
RE: Ogarek 200 - artur1435 - 28-02-2014, 13:43:41
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 18:38:56
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 28-02-2014, 20:17:47
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 28-02-2014, 22:10:33
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 22:23:51
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 28-02-2014, 22:35:37
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 28-02-2014, 22:36:10
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 22:59:50
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 28-02-2014, 23:02:03
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 23:11:09
RE: Ogarek 200 - maziak1970 - 28-02-2014, 23:14:56
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 23:35:18
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 28-02-2014, 23:19:09
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 23:26:41
RE: Ogarek 200 - Mysiu - 28-02-2014, 23:27:46
RE: Ogarek 200 - maziak1970 - 28-02-2014, 23:41:45
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 28-02-2014, 23:53:57
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 01-03-2014, 01:36:25
RE: Ogarek 200 - joozek - 01-03-2014, 01:54:53
RE: Ogarek 200 - joozek - 01-03-2014, 22:39:21
RE: Ogarek 200 - Pompuś - 01-03-2014, 22:40:34
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 01-03-2014, 22:42:26
RE: Ogarek 200 - Pompuś - 01-03-2014, 22:43:50
RE: Ogarek 200 - joozek - 01-03-2014 22:51:48
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 01-03-2014, 22:52:34
RE: Ogarek 200 - Mysiu - 01-03-2014, 23:13:38
RE: Ogarek 200 - seba9 - 02-03-2014, 00:08:13
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 00:00:54
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 03-05-2014, 00:04:59
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 03-05-2014, 00:19:14
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 13:20:28
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 22:05:29
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 03-05-2014, 22:07:43
RE: Ogarek 200 - Kolo4x4 - 03-05-2014, 22:21:30
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 22:37:14
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 22:25:16
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 03-05-2014, 22:35:19
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 22:37:25
RE: Ogarek 200 - theogarowiec - 03-05-2014, 22:39:27
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 22:40:25
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 22:42:03
RE: Ogarek 200 - theogarowiec - 03-05-2014, 22:44:38
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 22:43:26
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 03-05-2014, 22:47:11
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 22:54:47
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 22:56:48
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 22:55:31
RE: Ogarek 200 - Semmao - 03-05-2014, 22:56:35
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 23:02:34
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 23:05:01
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 23:11:07
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 03-05-2014, 23:13:28
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 23:14:06
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 03-05-2014, 23:14:52
RE: Ogarek 200 - Semmao - 03-05-2014, 23:24:03
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 23:25:22
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 03-05-2014, 23:32:31
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 23:35:18
RE: Ogarek 200 - sebon30 - 04-05-2014, 00:44:48
RE: Ogarek 200 - joozek - 04-05-2014, 22:50:04
RE: Ogarek 200 - joozek - 07-05-2014, 22:41:53
RE: Ogarek 200 - MIREK.M2 - 07-05-2014, 23:00:38
RE: Ogarek 200 - Błażej - 08-05-2014, 02:30:57
RE: Ogarek 200 - 175mateusz - 12-05-2014, 18:41:06
RE: Ogarek 200 - joozek - 12-05-2014, 22:47:46
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 12-05-2014, 23:10:52
RE: Ogarek 200 - joozek - 12-05-2014, 23:43:27
RE: Ogarek 200 - 175mateusz - 12-05-2014, 23:11:52
RE: Ogarek 200 - joozek - 16-05-2014, 23:05:45
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 16-05-2014, 23:27:06
RE: Ogarek 200 - joozek - 16-05-2014, 23:46:09
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 16-05-2014, 23:38:50
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 31-05-2014, 23:44:18
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 01-06-2014, 00:38:03
RE: Ogarek 200 - joozek - 01-06-2014, 01:02:04
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-06-2014, 12:11:32
RE: Ogarek 200 - joozek - 08-08-2014, 00:29:57
RE: Ogarek 200 - Pompuś - 08-08-2014, 00:52:26
RE: Ogarek 200 - joozek - 08-08-2014, 01:43:12
RE: Ogarek 200 - bartek66977 - 08-08-2014, 01:52:53
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 08-08-2014, 13:56:08
RE: Ogarek 200 - ziman1998 - 08-08-2014, 16:08:28
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 08-08-2014, 16:43:51
RE: Ogarek 200 - joozek - 08-08-2014, 20:54:09
RE: Ogarek 200 - kamil97 - 08-08-2014, 21:04:14
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 08-08-2014, 21:11:00
RE: Ogarek 200 - theogarowiec - 08-08-2014, 21:12:08
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 08-08-2014, 21:15:05
RE: Ogarek 200 - joozek - 15-08-2014, 18:51:40
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 15-08-2014, 19:47:52
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 15-08-2014, 19:57:29
RE: Ogarek 200 - Zweitakter - 15-08-2014, 23:10:55
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 17-09-2014, 19:46:42
RE: Ogarek 200 - joozek - 17-09-2014, 23:41:27
RE: Ogarek 200 - joozek - 26-12-2014, 01:00:44
RE: Ogarek 200 - sebon30 - 26-12-2014, 01:54:52
RE: Ogarek 200 - komarinho - 14-04-2015, 17:38:00
RE: Ogarek 200 - joozek - 18-06-2015, 23:41:24
RE: Ogarek 200 - Quake96 - 18-06-2015, 23:50:21
RE: Ogarek 200 - joozek - 18-06-2015, 23:58:25
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 19-06-2015, 00:00:57
RE: Ogarek 200 - joozek - 19-06-2015, 00:04:05
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 19-06-2015, 00:04:56
RE: Ogarek 200 - albinos176 - 19-06-2015, 11:56:41
RE: Ogarek 200 - joozek - 19-06-2015, 13:31:38
RE: Ogarek 200 - Rafku - 19-06-2015, 14:28:11
RE: Ogarek 200 - albinos176 - 19-06-2015, 15:00:40
RE: Ogarek 200 - joozek - 19-06-2015, 21:53:40
RE: Ogarek 200 - Maras_Bydgoszcz - 19-06-2015, 23:12:55
RE: Ogarek 200 - albinos176 - 20-06-2015, 14:31:18
RE: Ogarek 200 - dawidex - 16-08-2015, 00:08:41
RE: Ogarek 200 - joozek - 17-08-2015, 23:19:45
RE: Ogarek 200 - Jurasik201 - 16-08-2015, 00:19:57
RE: Ogarek 200 - komarinho - 22-03-2016, 19:35:43
RE: Ogarek 200 - joozek - 22-03-2016, 22:49:42
RE: Ogarek 200 - komarinho - 22-03-2016, 23:51:39
RE: Ogarek 200 - Quake96 - 23-03-2016, 01:18:53
RE: Ogarek 200 - komarinho - 23-03-2016, 13:05:10
RE: Ogarek 200 - johnsonpl - 07-06-2016, 22:25:02
RE: Ogarek 200 - joozek - 07-06-2016, 23:19:52
RE: Ogarek 200 - johnsonpl - 08-06-2016, 21:23:47
RE: Ogarek 200 - joozek - 08-08-2016, 23:16:42
RE: Ogarek 200 - Przemi998 - 08-08-2016, 23:18:59


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:55:38
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 3013
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:45:20
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 193
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 748
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 123
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 522
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 559
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34555
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 84
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 136
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 380
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5210
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 180
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 362
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 373
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 782

Reklama