Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Mam taki dziwny lęk :(
Autor Wiadomość
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,375
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #53
RE: Mam taki dziwny lęk :(
(13-02-2014 22:50:09)szopen45 napisał(a):  Ja to z garażu czasem na jednym kole wyjeżdżam Wink spróbuj

Ja też. Uazem.

No dobra, a teraz serio. Po co komu hobby, które prowadzi do stanu lękowego i nie daje przyjemności? Nie ma przymusu do jeżdżenia motorynką. Równie dobrze możesz robić zdjęcia, nabijać motyle na szpilki albo oglądać pornosy. Jest dużo zajęć alternatywnych, znajdź coś co Cię będzie bawiło.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
13-02-2014 22:53:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 1 osoba postawiła piwo nie_mientki za ten post.
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Mam taki dziwny lęk :( - lukimotorynka - 13-02-2014, 20:50:43
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Macklemor - 13-02-2014, 20:54:38
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Pompuś - 13-02-2014, 20:54:41
RE: Mam taki dziwny lęk :( - sobozow - 13-02-2014, 20:59:40
RE: Mam taki dziwny lęk :( - kw112 - 13-02-2014, 20:59:47
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Taśma - 13-02-2014, 21:00:19
RE: Mam taki dziwny lęk :( - sobozow - 13-02-2014, 21:04:47
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Magister - 13-02-2014, 21:08:25
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Macklemor - 13-02-2014, 21:08:43
RE: Mam taki dziwny lęk :( - sobozow - 13-02-2014, 21:09:31
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Simon - 13-02-2014, 21:12:46
RE: Mam taki dziwny lęk :( - sobozow - 13-02-2014, 21:15:31
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Tomasso94 - 13-02-2014, 21:36:27
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Darek1 - 13-02-2014, 21:53:38
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Darek1 - 13-02-2014, 21:41:16
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Rafik - 13-02-2014, 21:45:59
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Barto5050 - 13-02-2014, 21:47:20
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Tomasso94 - 13-02-2014, 21:51:00
RE: Mam taki dziwny lęk :( - kw112 - 13-02-2014, 21:53:26
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Tomasso94 - 13-02-2014, 21:54:35
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Darek1 - 13-02-2014, 21:56:00
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Tomasso94 - 13-02-2014, 21:58:04
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Darek1 - 13-02-2014, 22:02:39
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Tomasso94 - 13-02-2014, 22:04:39
RE: Mam taki dziwny lęk :( - sobozow - 13-02-2014, 22:14:45
RE: Mam taki dziwny lęk :( - DominiX - 13-02-2014, 22:26:48
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Michał - 13-02-2014, 22:27:47
RE: Mam taki dziwny lęk :( - sobozow - 13-02-2014, 22:39:19
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Stasiek - 13-02-2014, 22:42:38
RE: Mam taki dziwny lęk :( - kw112 - 13-02-2014, 22:44:01
RE: Mam taki dziwny lęk :( - sobozow - 13-02-2014, 22:44:37
RE: Mam taki dziwny lęk :( - sobozow - 13-02-2014, 22:48:08
RE: Mam taki dziwny lęk :( - szopen45 - 13-02-2014, 22:50:09
RE: Mam taki dziwny lęk :( - nie_mientki - 13-02-2014 22:53:04
RE: Mam taki dziwny lęk :( - DominiX - 13-02-2014, 22:55:13
RE: Mam taki dziwny lęk :( - sawlan - 13-02-2014, 22:58:41
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Taśma - 13-02-2014, 22:59:36
RE: Mam taki dziwny lęk :( - sobozow - 13-02-2014, 23:00:09
RE: Mam taki dziwny lęk :( - sawlan - 13-02-2014, 23:12:22
RE: Mam taki dziwny lęk :( - LukaszzT1 - 13-02-2014, 23:44:25
RE: Mam taki dziwny lęk :( - blacha99 - 27-02-2014, 16:15:58
RE: Mam taki dziwny lęk :( - charper - 27-02-2014, 17:01:15
RE: Mam taki dziwny lęk :( - artur1435 - 27-02-2014, 18:19:00
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Magister - 07-06-2014, 10:44:07
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Darek1 - 27-02-2014, 19:08:20
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Latos - 27-02-2014, 20:43:40
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Quake96 - 28-02-2014, 06:53:50
RE: Mam taki dziwny lęk :( - wojtekr35 - 28-02-2014, 14:14:52
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Magister - 28-02-2014, 14:22:25
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Kostian - 07-06-2014, 11:43:05
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Graffich - 07-06-2014, 11:50:16
RE: Mam taki dziwny lęk :( - DominiX - 07-06-2014, 12:24:47
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Kostian - 08-06-2014, 12:07:54
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Kubosik - 10-06-2014, 12:30:20
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Kostian - 11-06-2014, 09:42:15
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Wigrus - 11-06-2014, 10:58:34
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Semmao - 11-06-2014, 13:11:07
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Matinek - 11-06-2014, 15:54:18
RE: Mam taki dziwny lęk :( - 3DVirus - 11-06-2014, 16:06:46
RE: Mam taki dziwny lęk :( - Malibu122 - 11-06-2014, 16:34:11
RE: Mam taki dziwny lęk :( - siwymiks - 03-07-2014, 15:54:57
RE: Mam taki dziwny lęk :( - charper - 04-07-2014, 14:48:36


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 08:07:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 166
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 735
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 105
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 510
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 551
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3000
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 79
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 128
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 359
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5207
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 356
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama