Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ogar 200 By Darek1
Autor Wiadomość
janosikmz19822 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 172
Imię: Łukasz
Skąd: Pruszków
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #61
RE: ogar 200 By Darek1
(28-01-2014 00:48:39)Darek1 napisał(a):  a jak zdjąć koszyczek sprzęgła bo nie wiem czy czy i jak to odkręcić

No jest trochę roboty trzeba blaszki docisnąć te co są pod podkładkami i wyciągać zabezpieczenie podważając je z boku wkrętakiem połóż na to szmatę jak będziesz wyciągał bo sprężyny potrafi wyskoczyć i potem możesz ich nie znaleźć lub podkładki .

po zdjęciu tych tarcz ukarze Ci si śruba zabezpieczona podkładka która jest przeciw odkręcaniu przygniata bok śruby musisz ja odjąć nie pamiętam czy tam niema lewego gwintu jak masz luźny łańcuch to zdejmiesz kosz jak nie to trzeba też zębatkę z wału ściągnąć bez ściągacza ani rusz wtedy bo na stożku siedzi .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2014 01:35:57 przez janosikmz19822.)
28-01-2014 01:31:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013, 14:16:21
RE: ogar 200 By Darek1 - xarOn - 29-12-2013, 14:20:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Linux - 29-12-2013, 14:20:43
RE: ogar 200 By Darek1 - mikolaj.lukasik - 29-12-2013, 14:27:20
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013, 14:32:42
RE: ogar 200 By Darek1 - charper - 29-12-2013, 14:36:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013, 14:40:38
RE: ogar 200 By Darek1 - Jakchwal205 - 29-12-2013, 14:41:10
RE: ogar 200 By Darek1 - Rafik - 29-12-2013, 14:51:44
RE: ogar 200 By Darek1 - MIREK.M2 - 29-12-2013, 14:55:34
RE: ogar 200 By Darek1 - SzymkQ - 29-12-2013, 15:07:51
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013, 15:54:57
RE: ogar 200 By Darek1 - DominiX - 29-12-2013, 16:34:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Stasiek - 29-12-2013, 23:03:19
RE: ogar 200 By Darek1 - charper - 30-12-2013, 11:09:50
RE: ogar 200 By Darek1 - emil200 - 29-12-2013, 23:16:15
RE: ogar 200 By Darek1 - romeciak - 30-12-2013, 01:03:09
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-12-2013, 11:13:42
RE: ogar 200 By Darek1 - charper - 30-12-2013, 11:49:23
RE: ogar 200 By Darek1 - MrF4k - 30-12-2013, 11:24:48
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-12-2013, 17:28:06
RE: ogar 200 By Darek1 - MrF4k - 30-12-2013, 22:47:12
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-12-2013, 21:28:55
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-01-2014, 20:42:05
RE: ogar 200 By Darek1 - Winiar 93 - 04-01-2014, 21:30:35
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-01-2014, 21:36:22
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 05-01-2014, 13:14:31
RE: ogar 200 By Darek1 - Bocian97 - 05-01-2014, 13:22:06
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 05-01-2014, 19:33:27
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 18-01-2014, 16:31:59
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 19-01-2014, 16:56:42
RE: ogar 200 By Darek1 - LukaszzT1 - 19-01-2014, 17:14:34
RE: ogar 200 By Darek1 - BigSoft - 19-01-2014, 17:15:55
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 21-01-2014, 20:16:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 21-01-2014, 20:26:37
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 21-01-2014, 22:24:01
RE: ogar 200 By Darek1 - Patryk31181 - 21-01-2014, 21:22:42
RE: ogar 200 By Darek1 - motomaniak - 21-01-2014, 21:26:28
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 22-01-2014, 19:04:33
RE: ogar 200 By Darek1 - Barto5050 - 22-01-2014, 19:56:38
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 22-01-2014, 20:19:10
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 22-01-2014, 20:29:03
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 22-01-2014, 20:38:12
RE: ogar 200 By Darek1 - Legwan1989 - 22-01-2014, 21:31:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Barto5050 - 23-01-2014, 00:43:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 23-01-2014, 14:54:22
RE: ogar 200 By Darek1 - mlody191 - 23-01-2014, 15:17:05
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 26-01-2014, 13:01:00
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 17:53:35
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 18:06:38
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 21:13:51
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 21:54:57
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 28-01-2014, 14:01:04
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 22:04:05
RE: ogar 200 By Darek1 - Marwerick - 27-01-2014, 22:51:31
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 23:02:12
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 23:12:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 23:23:35
RE: ogar 200 By Darek1 - Stasiek - 27-01-2014, 23:13:42
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 23:26:36
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 28-01-2014, 00:48:39
RE: ogar 200 By Darek1 - janosikmz19822 - 28-01-2014 01:31:44
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 28-01-2014, 01:56:25
RE: ogar 200 By Darek1 - motomaniak - 28-01-2014, 13:54:43
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 28-01-2014, 21:41:47
RE: ogar 200 By Darek1 - Marwerick - 29-01-2014, 00:06:09
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-01-2014, 22:49:00
RE: ogar 200 By Darek1 - szopen45 - 29-01-2014, 22:53:19
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-01-2014, 23:16:00
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 13:57:28
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:05:44
RE: ogar 200 By Darek1 - Legwan1989 - 30-01-2014, 16:10:52
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:31:20
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 16:34:21
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:36:23
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 16:37:43
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:46:26
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 16:53:21
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 17:08:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 30-01-2014, 17:17:08
RE: ogar 200 By Darek1 - LukaszzT1 - 30-01-2014, 17:27:04
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 18:18:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 20:18:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 30-01-2014, 20:21:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 20:25:47
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 20:43:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Marwerick - 30-01-2014, 20:51:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 20:59:53
RE: ogar 200 By Darek1 - granat009 - 31-01-2014, 14:56:56
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-02-2014, 09:50:07
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 13-02-2014, 19:02:28
RE: ogar 200 By Darek1 - theogarowiec - 13-02-2014, 19:16:49
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-02-2014, 21:31:42
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 18-02-2014, 21:37:37
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-03-2014, 23:33:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Pompuś - 05-03-2014, 00:08:49
RE: ogar 200 By Darek1 - motomaniak - 18-03-2014, 22:25:10
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 03-07-2014, 22:41:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Legwan1989 - 03-07-2014, 22:55:27
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 09-08-2014, 21:54:36
RE: ogar 200 By Darek1 - theogarowiec - 10-08-2014, 10:57:09
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-08-2014, 21:17:04
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-09-2014, 22:46:00
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-10-2014, 18:27:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Quake96 - 13-10-2014, 22:20:47
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 16-10-2014, 21:02:03
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 15-07-2015, 20:37:32
RE: ogar 200 By Darek1 - gregor19781978 - 25-01-2016, 23:23:21
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 15-07-2015, 21:49:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 15-07-2015, 21:50:11
RE: ogar 200 By Darek1 - Marian2350 - 11-08-2015, 12:48:49
RE: ogar 200 By Darek1 - komarinho - 27-09-2015, 22:26:46
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-09-2015, 22:44:48
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 28-09-2015, 08:29:56


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 469
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 489
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34452
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 55
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 263
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5187
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 323
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 351
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 733
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6508

Reklama