Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ogar 200 By Darek1
Autor Wiadomość
Darek1 Offline
Technik
*


Liczba postów: 638
Imię: Darek
Skąd: Bieszczady
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #51
RE: ogar 200 By Darek1
1. chodzi oto że lata góra duł, a miejsca na zabezpieczenia chyba wyrobione
2. śruby normalne takie jakie wcześniej na zdjęciach tylko nowe z Merkurego, śruby były na paczuszki, to całą paczuszkę napakowałem, śrubki są te które mają być(+30) + nakrętki i podkładki, za paczuszkę z tym dałem 6 zł
3.łożysko idzie do koła przedniego
4. czy na korbowodzie może być luz na boki(nie całe na boki tylko "główka" tam gdzie tłok może się ruszać trochę na boki
5. na tłoczku są takie numery (11/06/07) czyli to oznacza że tłoczek jest z 2007r
   

http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthrea...1381Romet- Ogar 200
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthrea...3082Romet- motorynka
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthrea...tid=37221- chart 210
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2014 21:14:01 przez Darek1.)
27-01-2014 21:13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013, 14:16:21
RE: ogar 200 By Darek1 - xarOn - 29-12-2013, 14:20:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Linux - 29-12-2013, 14:20:43
RE: ogar 200 By Darek1 - mikolaj.lukasik - 29-12-2013, 14:27:20
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013, 14:32:42
RE: ogar 200 By Darek1 - charper - 29-12-2013, 14:36:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013, 14:40:38
RE: ogar 200 By Darek1 - Jakchwal205 - 29-12-2013, 14:41:10
RE: ogar 200 By Darek1 - Rafik - 29-12-2013, 14:51:44
RE: ogar 200 By Darek1 - MIREK.M2 - 29-12-2013, 14:55:34
RE: ogar 200 By Darek1 - SzymkQ - 29-12-2013, 15:07:51
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013, 15:54:57
RE: ogar 200 By Darek1 - DominiX - 29-12-2013, 16:34:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Stasiek - 29-12-2013, 23:03:19
RE: ogar 200 By Darek1 - charper - 30-12-2013, 11:09:50
RE: ogar 200 By Darek1 - emil200 - 29-12-2013, 23:16:15
RE: ogar 200 By Darek1 - romeciak - 30-12-2013, 01:03:09
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-12-2013, 11:13:42
RE: ogar 200 By Darek1 - charper - 30-12-2013, 11:49:23
RE: ogar 200 By Darek1 - MrF4k - 30-12-2013, 11:24:48
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-12-2013, 17:28:06
RE: ogar 200 By Darek1 - MrF4k - 30-12-2013, 22:47:12
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-12-2013, 21:28:55
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-01-2014, 20:42:05
RE: ogar 200 By Darek1 - Winiar 93 - 04-01-2014, 21:30:35
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-01-2014, 21:36:22
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 05-01-2014, 13:14:31
RE: ogar 200 By Darek1 - Bocian97 - 05-01-2014, 13:22:06
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 05-01-2014, 19:33:27
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 18-01-2014, 16:31:59
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 19-01-2014, 16:56:42
RE: ogar 200 By Darek1 - LukaszzT1 - 19-01-2014, 17:14:34
RE: ogar 200 By Darek1 - BigSoft - 19-01-2014, 17:15:55
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 21-01-2014, 20:16:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 21-01-2014, 20:26:37
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 21-01-2014, 22:24:01
RE: ogar 200 By Darek1 - Patryk31181 - 21-01-2014, 21:22:42
RE: ogar 200 By Darek1 - motomaniak - 21-01-2014, 21:26:28
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 22-01-2014, 19:04:33
RE: ogar 200 By Darek1 - Barto5050 - 22-01-2014, 19:56:38
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 22-01-2014, 20:19:10
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 22-01-2014, 20:29:03
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 22-01-2014, 20:38:12
RE: ogar 200 By Darek1 - Legwan1989 - 22-01-2014, 21:31:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Barto5050 - 23-01-2014, 00:43:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 23-01-2014, 14:54:22
RE: ogar 200 By Darek1 - mlody191 - 23-01-2014, 15:17:05
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 26-01-2014, 13:01:00
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 17:53:35
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 18:06:38
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014 21:13:51
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 21:54:57
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 28-01-2014, 14:01:04
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 22:04:05
RE: ogar 200 By Darek1 - Marwerick - 27-01-2014, 22:51:31
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 23:02:12
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 23:12:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 23:23:35
RE: ogar 200 By Darek1 - Stasiek - 27-01-2014, 23:13:42
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 23:26:36
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 28-01-2014, 00:48:39
RE: ogar 200 By Darek1 - janosikmz19822 - 28-01-2014, 01:31:44
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 28-01-2014, 01:56:25
RE: ogar 200 By Darek1 - motomaniak - 28-01-2014, 13:54:43
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 28-01-2014, 21:41:47
RE: ogar 200 By Darek1 - Marwerick - 29-01-2014, 00:06:09
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-01-2014, 22:49:00
RE: ogar 200 By Darek1 - szopen45 - 29-01-2014, 22:53:19
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-01-2014, 23:16:00
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 13:57:28
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:05:44
RE: ogar 200 By Darek1 - Legwan1989 - 30-01-2014, 16:10:52
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:31:20
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 16:34:21
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:36:23
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 16:37:43
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:46:26
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 16:53:21
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 17:08:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 30-01-2014, 17:17:08
RE: ogar 200 By Darek1 - LukaszzT1 - 30-01-2014, 17:27:04
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 18:18:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 20:18:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 30-01-2014, 20:21:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 20:25:47
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 20:43:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Marwerick - 30-01-2014, 20:51:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 20:59:53
RE: ogar 200 By Darek1 - granat009 - 31-01-2014, 14:56:56
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-02-2014, 09:50:07
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 13-02-2014, 19:02:28
RE: ogar 200 By Darek1 - theogarowiec - 13-02-2014, 19:16:49
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-02-2014, 21:31:42
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 18-02-2014, 21:37:37
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-03-2014, 23:33:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Pompuś - 05-03-2014, 00:08:49
RE: ogar 200 By Darek1 - motomaniak - 18-03-2014, 22:25:10
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 03-07-2014, 22:41:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Legwan1989 - 03-07-2014, 22:55:27
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 09-08-2014, 21:54:36
RE: ogar 200 By Darek1 - theogarowiec - 10-08-2014, 10:57:09
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-08-2014, 21:17:04
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-09-2014, 22:46:00
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-10-2014, 18:27:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Quake96 - 13-10-2014, 22:20:47
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 16-10-2014, 21:02:03
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 15-07-2015, 20:37:32
RE: ogar 200 By Darek1 - gregor19781978 - 25-01-2016, 23:23:21
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 15-07-2015, 21:49:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 15-07-2015, 21:50:11
RE: ogar 200 By Darek1 - Marian2350 - 11-08-2015, 12:48:49
RE: ogar 200 By Darek1 - komarinho - 27-09-2015, 22:26:46
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-09-2015, 22:44:48
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 28-09-2015, 08:29:56


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 476
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 73
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 499
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34495
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2975
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 58
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 97
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 275
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5190
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 167
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 328
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 352
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 741
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 241
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6512

Reklama