Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
wypadek bez karty
Autor Wiadomość
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,375
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #58
RE: wypadek bez karty
(23-01-2014 00:25:54)sebastianm napisał(a):  Jeżeli to gość będzie winny Ty dostaniesz 500pln za jazdę bez biletu, i jeżeli nie zrobią z Ciebie współwinnego to naprawisz sobie hulajnogę z jego OC.
Po pierwsze-gratuluję że po tylu postach "poza tematem" powróciłeś do głównego wątku. Aż piwo poleciało.

Mam wątpliwość do tego OC. Czy brak uprawnień kierującego nie jest dla ubezpieczyciela podstawą do odmowy wypłaty?

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
23-01-2014 00:42:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:12:39
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:15:58
RE: wypadek bez karty - bubel500 - 20-01-2014, 18:19:56
RE: wypadek bez karty - skalpel155 - 20-01-2014, 18:19:59
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:20:43
RE: wypadek bez karty - motonita - 20-01-2014, 18:21:20
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:22:54
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:23:34
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:27:32
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 18:29:29
RE: wypadek bez karty - bubel500 - 20-01-2014, 18:54:16
RE: wypadek bez karty - komarek2 - 22-01-2014, 21:40:24
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 23:24:44
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 20-01-2014, 18:29:49
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:32:44
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:32:15
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 20-01-2014, 18:40:40
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:44:26
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 18:58:50
RE: wypadek bez karty - Sr-ka - 20-01-2014, 19:22:04
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:36:43
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 19:42:08
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 22:18:54
RE: wypadek bez karty - adrian@99 - 20-01-2014, 19:39:46
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:43:48
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 20-01-2014, 19:45:29
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 19:47:03
RE: wypadek bez karty - Tomasso94 - 20-01-2014, 19:50:49
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:51:15
RE: wypadek bez karty - bartoszek5k - 20-01-2014, 23:30:02
RE: wypadek bez karty - mlodyfso - 20-01-2014, 23:47:31
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 23:53:35
RE: wypadek bez karty - Quake96 - 21-01-2014, 04:24:48
RE: wypadek bez karty - patrykkol997 - 21-01-2014, 12:12:40
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 21-01-2014, 12:13:46
RE: wypadek bez karty - patrykkol997 - 21-01-2014, 12:14:26
RE: wypadek bez karty - Boszu - 21-01-2014, 23:01:25
RE: wypadek bez karty - dlugiLBN - 22-01-2014, 12:12:18
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 12:28:58
RE: wypadek bez karty - plusminus - 22-01-2014, 23:05:04
RE: wypadek bez karty - motomaniak - 22-01-2014, 20:15:13
RE: wypadek bez karty - Tomasso94 - 22-01-2014, 20:33:49
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 20:38:48
RE: wypadek bez karty - Patryk31181 - 22-01-2014, 20:44:26
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 22-01-2014, 20:55:29
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 20:59:23
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 23-01-2014, 01:16:38
RE: wypadek bez karty - motoryniarz123 - 22-01-2014, 21:03:39
RE: wypadek bez karty - Damian4570 - 22-01-2014, 21:28:31
RE: wypadek bez karty - Damian4570 - 22-01-2014, 22:04:59
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 22:11:04
RE: wypadek bez karty - Romet drajwerV2 - 22-01-2014, 22:23:16
RE: wypadek bez karty - motoryniarz123 - 22-01-2014, 22:41:34
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 22:45:30
RE: wypadek bez karty - Krzychu00 - 22-01-2014, 23:36:51
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 23:57:05
RE: wypadek bez karty - plusminus - 22-01-2014, 23:47:41
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 00:25:54
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014 00:42:52
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 00:48:50
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014, 01:11:47
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 09:55:14
RE: wypadek bez karty - Boszu - 23-01-2014, 01:12:45
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014, 01:19:54
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 23-01-2014, 01:24:01
RE: wypadek bez karty - bartoszek5k - 23-01-2014, 02:36:06
RE: wypadek bez karty - Semmao - 23-01-2014, 10:12:23
RE: wypadek bez karty - skalpel155 - 23-01-2014, 15:26:17
RE: wypadek bez karty - M_Bambo - 23-01-2014, 11:53:59
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 23-01-2014, 12:21:08
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 23-01-2014, 12:59:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 20:23:58
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 66
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 499
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 84
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 519
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34514
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2989
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 68
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 311
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5201
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 174
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 337
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 754
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246

Reklama