Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
wypadek bez karty
Autor Wiadomość
Quake96 Offline
Pyr pyr, wrum, wrum :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,794
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #31
RE: wypadek bez karty
A co mi tam i ja się wypowiem. I tak mnie zaraz zjedzą :F

Owszem, jazda bez uprawnień to głupota (nie kryję się z tym). Ale powiedzmy sobie szczerze, Karta Motorowerowa też nie była niczym wielkim. Znam wiele przypadków gdzie kartę zdawali najwięksi kretyni. Teoria była śmieszna, a praktyka o ile pamiętam polegała na kilku podstawowych manewrach. Więc kartę motorowerową mógł mieć każdy, nawet koleś który nie ogarnia co to sprzęgło, bo jeździ klozetem. Wprowadzenie AM było w sumie krokiem na przód, ale nie da się ukryć po co je wprowadzono... KASA. Owszem, rozumiem, że prawo jazdy musi kosztować, no ale patrząc na to, że dzisiaj nawet jeżdżący kibel dostaniesz już za ok 600zł, a drugie tyle musisz wpakować w prawko to jest to co najmniej dziwne. Bo po to jakiś skośnooki zaczął produkować tę tandetę, żeby tanio się poruszać po mieście. A tymczasem koszta kursów są pewnie wysokie, a do tego jeszcze opłaty w WORDzie. Gdyby zrobiono tak, że szkolenia prowadziłaby jakaś państwowa instytucja i robiłaby to np. pierwszy raz za darmo, a z każdym kolejnym opłata, a nawet egzamin byłby w WORDzie po ich normalnych kosztach, to myślę, że każdy byłby zadowolony. Bo i plan ograniczenia debili na drogach spełniony i cena wyrobienia prawa jazdy, adekwatna to wartości przeciętnego kibelka z tesco.

Co do jazdy na dowód... Wszystko zależy od poziomu intelektualnego osobnika który nas kontroluje. Znajomy miał przypadek, gdzie zatrzymano go do rutynowej kontroli w czerwcu 2013, spojrzeli że za miesiąc ma 18stke, to go puścili, bo resztę papierow miał w porządku.

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
21-01-2014 04:24:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Quake96 za ten post.
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:12:39
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:15:58
RE: wypadek bez karty - bubel500 - 20-01-2014, 18:19:56
RE: wypadek bez karty - skalpel155 - 20-01-2014, 18:19:59
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:20:43
RE: wypadek bez karty - motonita - 20-01-2014, 18:21:20
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:22:54
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:23:34
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:27:32
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 18:29:29
RE: wypadek bez karty - bubel500 - 20-01-2014, 18:54:16
RE: wypadek bez karty - komarek2 - 22-01-2014, 21:40:24
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 23:24:44
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 20-01-2014, 18:29:49
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:32:44
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:32:15
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 20-01-2014, 18:40:40
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:44:26
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 18:58:50
RE: wypadek bez karty - Sr-ka - 20-01-2014, 19:22:04
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:36:43
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 19:42:08
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 22:18:54
RE: wypadek bez karty - adrian@99 - 20-01-2014, 19:39:46
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:43:48
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 20-01-2014, 19:45:29
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 19:47:03
RE: wypadek bez karty - Tomasso94 - 20-01-2014, 19:50:49
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:51:15
RE: wypadek bez karty - bartoszek5k - 20-01-2014, 23:30:02
RE: wypadek bez karty - mlodyfso - 20-01-2014, 23:47:31
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 23:53:35
RE: wypadek bez karty - Quake96 - 21-01-2014 04:24:48
RE: wypadek bez karty - patrykkol997 - 21-01-2014, 12:12:40
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 21-01-2014, 12:13:46
RE: wypadek bez karty - patrykkol997 - 21-01-2014, 12:14:26
RE: wypadek bez karty - Boszu - 21-01-2014, 23:01:25
RE: wypadek bez karty - dlugiLBN - 22-01-2014, 12:12:18
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 12:28:58
RE: wypadek bez karty - plusminus - 22-01-2014, 23:05:04
RE: wypadek bez karty - motomaniak - 22-01-2014, 20:15:13
RE: wypadek bez karty - Tomasso94 - 22-01-2014, 20:33:49
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 20:38:48
RE: wypadek bez karty - Patryk31181 - 22-01-2014, 20:44:26
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 22-01-2014, 20:55:29
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 20:59:23
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 23-01-2014, 01:16:38
RE: wypadek bez karty - motoryniarz123 - 22-01-2014, 21:03:39
RE: wypadek bez karty - Damian4570 - 22-01-2014, 21:28:31
RE: wypadek bez karty - Damian4570 - 22-01-2014, 22:04:59
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 22:11:04
RE: wypadek bez karty - Romet drajwerV2 - 22-01-2014, 22:23:16
RE: wypadek bez karty - motoryniarz123 - 22-01-2014, 22:41:34
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 22:45:30
RE: wypadek bez karty - Krzychu00 - 22-01-2014, 23:36:51
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 23:57:05
RE: wypadek bez karty - plusminus - 22-01-2014, 23:47:41
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 00:25:54
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014, 00:42:52
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 00:48:50
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014, 01:11:47
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 09:55:14
RE: wypadek bez karty - Boszu - 23-01-2014, 01:12:45
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014, 01:19:54
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 23-01-2014, 01:24:01
RE: wypadek bez karty - bartoszek5k - 23-01-2014, 02:36:06
RE: wypadek bez karty - Semmao - 23-01-2014, 10:12:23
RE: wypadek bez karty - skalpel155 - 23-01-2014, 15:26:17
RE: wypadek bez karty - M_Bambo - 23-01-2014, 11:53:59
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 23-01-2014, 12:21:08
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 23-01-2014, 12:59:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 22:02:29
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 84
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 501
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 86
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 525
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34518
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2992
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 69
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 313
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5201
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 174
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 338
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 362
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 757
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 250

Reklama