Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Mój Romet Ogar 205.
Autor Wiadomość
Macklemor Niedostępny
Praktykant
*


Liczba postów: 487
Imię: ..........
Skąd: Polska
Pojazd: Inny
Post: #24
RE: Mój Romet Ogar 205.
Oryginalny lakier wygląda dobrze jedynie na zdjęciach. Z bliska jest kiepsko. Pełno rys, plam korozji i odprysków no i kolor mi się już nie podoba. Dlatego chcę malować. Zapomniałem wspomnieć o kilku przeróbkach instalacji elektrycznej. Pierwszą z nich są żarówki 12v w obu lampach. Drugą zaś jest inne podłączenie lampy tylnej. Mianowicie jest ona podpięta biegunem dodatnim do cewek a ujemnym do ramy przez co tylne światło pali się cały czas. W przedniej lampie jest jedno dość dziwne ale działające rozwiązanie. Siedzi tam żarówka jednowłóknowa która świeci się cały czas tak samo bez względu na pozycję przełącznika na kierownicy. Dzieje się tak przez kawałek blaszki wsadzonej w reflektor. Poza preparatami do stacyjki kupiłem jeszcze komplet żarówek do ogara.

Za ten komplet składający się z :
żarówka P21W 2x (lampa przód)
żarówka C5W 1x (lampa tył)
żarówka R5W 1x (nie wiem do czego ale nie zaszkodzi ją mieć)
zapłaciłem 9 zł.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2014 21:44:57 przez Macklemor.)
20-01-2014 21:42:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 06-11-2013, 23:05:02
RE: Mój Romet Ogar 205. - Pompuś - 06-11-2013, 23:22:09
RE: Mój Romet Ogar 205. - kamil97 - 06-11-2013, 23:40:51
RE: Mój Romet Ogar 205. - serzie-ogar205 - 07-11-2013, 00:05:42
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 07-11-2013, 01:35:56
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 20-11-2013, 14:23:06
RE: Mój Romet Ogar 205. - kamil97 - 20-11-2013, 14:31:47
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 07-12-2013, 15:28:22
RE: Mój Romet Ogar 205. - Kanilox - 07-12-2013, 16:31:01
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 07-12-2013, 16:46:26
RE: Mój Romet Ogar 205. - Pompuś - 08-12-2013, 18:18:05
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 25-12-2013, 12:10:56
RE: Mój Romet Ogar 205. - Jakchwal205 - 25-12-2013, 14:00:47
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 15-01-2014, 17:09:40
RE: Mój Romet Ogar 205. - mikolaj.lukasik - 15-01-2014, 17:41:46
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 15-01-2014, 17:47:32
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 19-01-2014, 20:34:18
RE: Mój Romet Ogar 205. - Patryk31181 - 19-01-2014, 21:08:06
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 19-01-2014, 21:15:18
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 20-01-2014, 20:18:11
RE: Mój Romet Ogar 205. - Latos - 20-01-2014, 20:57:17
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 20-01-2014, 21:15:53
RE: Mój Romet Ogar 205. - Patryk31181 - 20-01-2014, 21:25:15
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 20-01-2014 21:42:25
RE: Mój Romet Ogar 205. - kamil777 - 21-01-2014, 00:32:31
RE: Mój Romet Ogar 205. - Błażej - 21-01-2014, 06:47:46
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 21-01-2014, 11:09:49
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 23-01-2014, 00:16:42
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 23-01-2014, 23:14:04
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 31-01-2014, 16:11:58
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 12-02-2014, 21:58:48
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 13-02-2014, 19:39:49
RE: Mój Romet Ogar 205. - Damian4570 - 13-02-2014, 19:59:11
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 13-02-2014, 20:04:05
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 16-02-2014, 22:47:37
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 26-04-2014, 22:53:25
RE: Mój Romet Ogar 205. - emilson14 - 27-04-2014, 01:07:49
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 27-04-2014, 12:05:50
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 02-02-2015, 17:37:20
RE: Mój Romet Ogar 205. - JGNZM - 02-02-2015, 18:58:59
RE: Mój Romet Ogar 205. - Aleks041 - 02-02-2015, 19:00:03
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 02-02-2015, 21:14:30
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 04-02-2015, 14:06:00
RE: Mój Romet Ogar 205. - Motorowerzystka - 26-03-2015, 16:38:47
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 04-02-2015, 22:24:41
RE: Mój Romet Ogar 205. - romek - 04-02-2015, 23:06:06
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 04-02-2015, 23:16:06
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 21-03-2015, 15:15:42
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 21-03-2015, 23:37:33
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 02-04-2015, 16:17:54
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 02-04-2015, 20:20:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 08:07:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 172
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 738
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 111
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 512
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 555
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3001
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 129
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 367
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5208
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 357
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 368
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama