Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
wypadek bez karty
Autor Wiadomość
Sr-ka Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 363
Imię: Łukasz
Skąd: Grzegorzew
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #18
RE: wypadek bez karty
(20-01-2014 18:58:50)Wojtek3362 napisał(a):  Całe szczęście że nie ma już możliwości jazdy "na dowód", było to po prostu debilne prawo. Potem jeżdżą tacy, przepisów nie znają, wyprzedzają z prawej, szkoda gadać...

Dokładnie, dobrze że wycofali bo kurde czasami to nie wiedziałem za kim jadę Big Grin Jest znak 10t przed drogą która prowadzi na osiedle, pytam się takiego jednego typa co on znaczy. A on mówi że to jest ograniczenie do 10km/h Dodgy

Stare dobre czasy...
Romet pony
Romet ogar 200

Aktualnie:
Simson Sr50 86r
Temat: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=7475
20-01-2014 19:22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:12:39
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:15:58
RE: wypadek bez karty - bubel500 - 20-01-2014, 18:19:56
RE: wypadek bez karty - skalpel155 - 20-01-2014, 18:19:59
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:20:43
RE: wypadek bez karty - motonita - 20-01-2014, 18:21:20
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:22:54
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:23:34
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:27:32
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 18:29:29
RE: wypadek bez karty - bubel500 - 20-01-2014, 18:54:16
RE: wypadek bez karty - komarek2 - 22-01-2014, 21:40:24
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 23:24:44
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 20-01-2014, 18:29:49
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:32:44
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:32:15
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 20-01-2014, 18:40:40
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:44:26
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 18:58:50
RE: wypadek bez karty - Sr-ka - 20-01-2014 19:22:04
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:36:43
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 19:42:08
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 22:18:54
RE: wypadek bez karty - adrian@99 - 20-01-2014, 19:39:46
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:43:48
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 20-01-2014, 19:45:29
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 19:47:03
RE: wypadek bez karty - Tomasso94 - 20-01-2014, 19:50:49
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:51:15
RE: wypadek bez karty - bartoszek5k - 20-01-2014, 23:30:02
RE: wypadek bez karty - mlodyfso - 20-01-2014, 23:47:31
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 23:53:35
RE: wypadek bez karty - Quake96 - 21-01-2014, 04:24:48
RE: wypadek bez karty - patrykkol997 - 21-01-2014, 12:12:40
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 21-01-2014, 12:13:46
RE: wypadek bez karty - patrykkol997 - 21-01-2014, 12:14:26
RE: wypadek bez karty - Boszu - 21-01-2014, 23:01:25
RE: wypadek bez karty - dlugiLBN - 22-01-2014, 12:12:18
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 12:28:58
RE: wypadek bez karty - plusminus - 22-01-2014, 23:05:04
RE: wypadek bez karty - motomaniak - 22-01-2014, 20:15:13
RE: wypadek bez karty - Tomasso94 - 22-01-2014, 20:33:49
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 20:38:48
RE: wypadek bez karty - Patryk31181 - 22-01-2014, 20:44:26
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 22-01-2014, 20:55:29
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 20:59:23
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 23-01-2014, 01:16:38
RE: wypadek bez karty - motoryniarz123 - 22-01-2014, 21:03:39
RE: wypadek bez karty - Damian4570 - 22-01-2014, 21:28:31
RE: wypadek bez karty - Damian4570 - 22-01-2014, 22:04:59
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 22:11:04
RE: wypadek bez karty - Romet drajwerV2 - 22-01-2014, 22:23:16
RE: wypadek bez karty - motoryniarz123 - 22-01-2014, 22:41:34
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 22:45:30
RE: wypadek bez karty - Krzychu00 - 22-01-2014, 23:36:51
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 23:57:05
RE: wypadek bez karty - plusminus - 22-01-2014, 23:47:41
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 00:25:54
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014, 00:42:52
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 00:48:50
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014, 01:11:47
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 09:55:14
RE: wypadek bez karty - Boszu - 23-01-2014, 01:12:45
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014, 01:19:54
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 23-01-2014, 01:24:01
RE: wypadek bez karty - bartoszek5k - 23-01-2014, 02:36:06
RE: wypadek bez karty - Semmao - 23-01-2014, 10:12:23
RE: wypadek bez karty - skalpel155 - 23-01-2014, 15:26:17
RE: wypadek bez karty - M_Bambo - 23-01-2014, 11:53:59
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 23-01-2014, 12:21:08
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 23-01-2014, 12:59:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 732
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 119
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 98
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 508
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 544
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34532
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 75
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 119
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 324
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5206
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 354
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 770

Reklama