Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
wypadek bez karty
Autor Wiadomość
Sr-ka Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 363
Imię: Łukasz
Skąd: Grzegorzew
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #18
RE: wypadek bez karty
(20-01-2014 18:58:50)Wojtek3362 napisał(a):  Całe szczęście że nie ma już możliwości jazdy "na dowód", było to po prostu debilne prawo. Potem jeżdżą tacy, przepisów nie znają, wyprzedzają z prawej, szkoda gadać...

Dokładnie, dobrze że wycofali bo kurde czasami to nie wiedziałem za kim jadę Big Grin Jest znak 10t przed drogą która prowadzi na osiedle, pytam się takiego jednego typa co on znaczy. A on mówi że to jest ograniczenie do 10km/h Dodgy

Stare dobre czasy...
Romet pony
Romet ogar 200

Aktualnie:
Simson Sr50 86r
Temat: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=7475
20-01-2014 19:22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:12:39
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:15:58
RE: wypadek bez karty - bubel500 - 20-01-2014, 18:19:56
RE: wypadek bez karty - skalpel155 - 20-01-2014, 18:19:59
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:20:43
RE: wypadek bez karty - motonita - 20-01-2014, 18:21:20
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:22:54
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:23:34
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:27:32
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 18:29:29
RE: wypadek bez karty - bubel500 - 20-01-2014, 18:54:16
RE: wypadek bez karty - komarek2 - 22-01-2014, 21:40:24
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 23:24:44
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 20-01-2014, 18:29:49
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:32:44
RE: wypadek bez karty - kamil200310 - 20-01-2014, 18:32:15
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 20-01-2014, 18:40:40
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 18:44:26
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 18:58:50
RE: wypadek bez karty - Sr-ka - 20-01-2014 19:22:04
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:36:43
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 19:42:08
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 22:18:54
RE: wypadek bez karty - adrian@99 - 20-01-2014, 19:39:46
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:43:48
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 20-01-2014, 19:45:29
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 20-01-2014, 19:47:03
RE: wypadek bez karty - Tomasso94 - 20-01-2014, 19:50:49
RE: wypadek bez karty - Boszu - 20-01-2014, 19:51:15
RE: wypadek bez karty - bartoszek5k - 20-01-2014, 23:30:02
RE: wypadek bez karty - mlodyfso - 20-01-2014, 23:47:31
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 20-01-2014, 23:53:35
RE: wypadek bez karty - Quake96 - 21-01-2014, 04:24:48
RE: wypadek bez karty - patrykkol997 - 21-01-2014, 12:12:40
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 21-01-2014, 12:13:46
RE: wypadek bez karty - patrykkol997 - 21-01-2014, 12:14:26
RE: wypadek bez karty - Boszu - 21-01-2014, 23:01:25
RE: wypadek bez karty - dlugiLBN - 22-01-2014, 12:12:18
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 12:28:58
RE: wypadek bez karty - plusminus - 22-01-2014, 23:05:04
RE: wypadek bez karty - motomaniak - 22-01-2014, 20:15:13
RE: wypadek bez karty - Tomasso94 - 22-01-2014, 20:33:49
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 20:38:48
RE: wypadek bez karty - Patryk31181 - 22-01-2014, 20:44:26
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 22-01-2014, 20:55:29
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 20:59:23
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 23-01-2014, 01:16:38
RE: wypadek bez karty - motoryniarz123 - 22-01-2014, 21:03:39
RE: wypadek bez karty - Damian4570 - 22-01-2014, 21:28:31
RE: wypadek bez karty - Damian4570 - 22-01-2014, 22:04:59
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 22:11:04
RE: wypadek bez karty - Romet drajwerV2 - 22-01-2014, 22:23:16
RE: wypadek bez karty - motoryniarz123 - 22-01-2014, 22:41:34
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 22-01-2014, 22:45:30
RE: wypadek bez karty - Krzychu00 - 22-01-2014, 23:36:51
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 22-01-2014, 23:57:05
RE: wypadek bez karty - plusminus - 22-01-2014, 23:47:41
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 00:25:54
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014, 00:42:52
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 00:48:50
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014, 01:11:47
RE: wypadek bez karty - sebastianm - 23-01-2014, 09:55:14
RE: wypadek bez karty - Boszu - 23-01-2014, 01:12:45
RE: wypadek bez karty - nie_mientki - 23-01-2014, 01:19:54
RE: wypadek bez karty - wojtekr35 - 23-01-2014, 01:24:01
RE: wypadek bez karty - bartoszek5k - 23-01-2014, 02:36:06
RE: wypadek bez karty - Semmao - 23-01-2014, 10:12:23
RE: wypadek bez karty - skalpel155 - 23-01-2014, 15:26:17
RE: wypadek bez karty - M_Bambo - 23-01-2014, 11:53:59
RE: wypadek bez karty - Wojtek3362 - 23-01-2014, 12:21:08
RE: wypadek bez karty - Bartek.K - 23-01-2014, 12:59:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 20:23:58
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 66
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 499
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 84
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 519
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34514
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2989
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 68
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 311
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5201
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 174
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 337
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 754
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246

Reklama