Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drift Trike by Przemi998
Autor Wiadomość
Przemi998 Offline
Komarowiec
*


Liczba postów: 5,103
Imię: Przemek
Skąd: Zakrzewo
Pojazd: Romet Komar
Post: #10
RE: Drift Trike by Przemi998
(06-01-2014 13:21:33)Boszu napisał(a):  
(05-01-2014 21:43:35)Przemi998 napisał(a):  
(05-01-2014 21:42:51)Wojtek3362 napisał(a):  I tak drogo Tongue Gdybyś skończył swój projekt nie wyszło by cię to pewnie drożej niż 15zł, ale... Smile

Ale po remoncie takie trike chodzą od 200 do 350zł Smile

Po remoncie! Czyli z kompletem tylnych kół, które kosztują najwięcej... Tongue
Bo rura PCV to z 12zł nie więcej, rama to kwestia góra 20zł. Ale zwykle takie rzeczy znajduje się na złomie czy w domu i pospawać ci może nawet znajomy za piwo... Przód i koło?? Też najmniejszy problem! Złom, lub u znajomych za 5zł byś kupił...
Czyli razem max 20-30zł. Licząc najdrożej, a najtaniej?? 0-10zł.
I jak chodzą takie bez kół po 200zł, to ja już idę budować na skalę masową! Tongue I zarabiać 150zł na czysto od sztuki, którą będę mógł zrobić w hym... 30-90 minut?? Czyli licząc od 50-150zł za godzinę?? Niezły był by to zarobek. ^^

Zresztą, jak ktoś jest gotowy dać mi 150zł za gotowy projekt bez kół, to ja mogę taki na zamówienie zrobić! A z przedpłatą na koła, mogę zakupić i zrobić całość gotową z kołami... Dodatkowo mogę pomalować, przetestować i za dopłatą zrobić jakieś duperelki jak licznik, sygnał czy światła. ^^

Mi nie chodziło oto że chodzą bez kół za 200zł kompletne masz za 200zł Big Grin
Koła będą w piątek a spreje w sobote Smile

Moje Maszyny:
komar 2352
Romet Polo
Sprzedane:
Romet 50 t-1
Romet ogar 205
Jawa kaczka
komar 2330
06-01-2014 17:38:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 05-01-2014, 21:21:59
RE: Drift Trike by Przemi998 - Wojtek3362 - 05-01-2014, 21:35:06
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 05-01-2014, 21:39:37
RE: Drift Trike by Przemi998 - Wojtek3362 - 05-01-2014, 21:42:51
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 05-01-2014, 21:43:35
RE: Drift Trike by Przemi998 - alek736 - 05-01-2014, 22:32:07
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 05-01-2014, 23:07:36
RE: Drift Trike by Przemi998 - alek736 - 05-01-2014, 23:24:01
RE: Drift Trike by Przemi998 - Boszu - 06-01-2014, 13:21:33
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 06-01-2014 17:38:12
RE: Drift Trike by Przemi998 - bartoszek5k - 06-01-2014, 23:55:38
RE: Drift Trike by Przemi998 - wyktor - 07-01-2014, 01:51:23
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 12-01-2014, 19:20:41
RE: Drift Trike by Przemi998 - alek736 - 12-01-2014, 22:09:06
RE: Drift Trike by Przemi998 - fosa - 19-01-2014, 14:11:43
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 19-01-2014, 17:12:14
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 08-04-2014, 14:57:28
RE: Drift Trike by Przemi998 - ArcziManYea - 08-04-2014, 16:18:02
RE: Drift Trike by Przemi998 - Bartosz. - 08-04-2014, 16:47:36
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 08-04-2014, 19:07:51
RE: Drift Trike by Przemi998 - Bartosz. - 08-04-2014, 19:27:13
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 08-04-2014, 19:29:50
RE: Drift Trike by Przemi998 - Latos - 08-04-2014, 19:38:04
RE: Drift Trike by Przemi998 - bartoszek5k - 08-04-2014, 21:10:10
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 08-04-2014, 21:11:37
RE: Drift Trike by Przemi998 - Latos - 08-04-2014, 21:53:15
RE: Drift Trike by Przemi998 - komarek2 - 09-04-2014, 13:52:54
RE: Drift Trike by Przemi998 - DominiX - 09-04-2014, 15:41:05
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 25-05-2014, 14:27:25
RE: Drift Trike by Przemi998 - Latos - 25-05-2014, 15:21:32
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 25-05-2014, 20:57:50
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 25-05-2014, 21:20:20
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 25-05-2014, 21:23:55
RE: Drift Trike by Przemi998 - barcelxxl - 25-05-2014, 21:47:54
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 25-05-2014, 22:40:47
RE: Drift Trike by Przemi998 - Kostian - 04-06-2014, 11:49:21
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 08-03-2015, 17:19:07
RE: Drift Trike by Przemi998 - KubaBDG - 08-03-2015, 17:36:26
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 14-03-2015, 19:18:50
RE: Drift Trike by Przemi998 - Bartosz. - 14-03-2015, 20:05:16


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 488
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34421
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2972
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 54
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 260
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5179
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 704
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama