Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drift Trike by Przemi998
Autor Wiadomość
Boszu Offline
Bo na gumie, latać umie!
*


Liczba postów: 604
Imię: Jacek
Skąd: Kozłówek - Podkarpacie
Pojazd: Inny
Post: #9
RE: Drift Trike by Przemi998
(05-01-2014 21:43:35)Przemi998 napisał(a):  
(05-01-2014 21:42:51)Wojtek3362 napisał(a):  I tak drogo Tongue Gdybyś skończył swój projekt nie wyszło by cię to pewnie drożej niż 15zł, ale... Smile

Ale po remoncie takie trike chodzą od 200 do 350zł Smile

Po remoncie! Czyli z kompletem tylnych kół, które kosztują najwięcej... Tongue
Bo rura PCV to z 12zł nie więcej, rama to kwestia góra 20zł. Ale zwykle takie rzeczy znajduje się na złomie czy w domu i pospawać ci może nawet znajomy za piwo... Przód i koło?? Też najmniejszy problem! Złom, lub u znajomych za 5zł byś kupił...
Czyli razem max 20-30zł. Licząc najdrożej, a najtaniej?? 0-10zł.
I jak chodzą takie bez kół po 200zł, to ja już idę budować na skalę masową! Tongue I zarabiać 150zł na czysto od sztuki, którą będę mógł zrobić w hym... 30-90 minut?? Czyli licząc od 50-150zł za godzinę?? Niezły był by to zarobek. ^^

Zresztą, jak ktoś jest gotowy dać mi 150zł za gotowy projekt bez kół, to ja mogę taki na zamówienie zrobić! A z przedpłatą na koła, mogę zakupić i zrobić całość gotową z kołami... Dodatkowo mogę pomalować, przetestować i za dopłatą zrobić jakieś duperelki jak licznik, sygnał czy światła. ^^
06-01-2014 13:21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Boszu za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 05-01-2014, 21:21:59
RE: Drift Trike by Przemi998 - Wojtek3362 - 05-01-2014, 21:35:06
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 05-01-2014, 21:39:37
RE: Drift Trike by Przemi998 - Wojtek3362 - 05-01-2014, 21:42:51
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 05-01-2014, 21:43:35
RE: Drift Trike by Przemi998 - alek736 - 05-01-2014, 22:32:07
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 05-01-2014, 23:07:36
RE: Drift Trike by Przemi998 - alek736 - 05-01-2014, 23:24:01
RE: Drift Trike by Przemi998 - Boszu - 06-01-2014 13:21:33
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 06-01-2014, 17:38:12
RE: Drift Trike by Przemi998 - bartoszek5k - 06-01-2014, 23:55:38
RE: Drift Trike by Przemi998 - wyktor - 07-01-2014, 01:51:23
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 12-01-2014, 19:20:41
RE: Drift Trike by Przemi998 - alek736 - 12-01-2014, 22:09:06
RE: Drift Trike by Przemi998 - fosa - 19-01-2014, 14:11:43
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 19-01-2014, 17:12:14
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 08-04-2014, 14:57:28
RE: Drift Trike by Przemi998 - ArcziManYea - 08-04-2014, 16:18:02
RE: Drift Trike by Przemi998 - Bartosz. - 08-04-2014, 16:47:36
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 08-04-2014, 19:07:51
RE: Drift Trike by Przemi998 - Bartosz. - 08-04-2014, 19:27:13
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 08-04-2014, 19:29:50
RE: Drift Trike by Przemi998 - Latos - 08-04-2014, 19:38:04
RE: Drift Trike by Przemi998 - bartoszek5k - 08-04-2014, 21:10:10
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 08-04-2014, 21:11:37
RE: Drift Trike by Przemi998 - Latos - 08-04-2014, 21:53:15
RE: Drift Trike by Przemi998 - komarek2 - 09-04-2014, 13:52:54
RE: Drift Trike by Przemi998 - DominiX - 09-04-2014, 15:41:05
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 25-05-2014, 14:27:25
RE: Drift Trike by Przemi998 - Latos - 25-05-2014, 15:21:32
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 25-05-2014, 20:57:50
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 25-05-2014, 21:20:20
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 25-05-2014, 21:23:55
RE: Drift Trike by Przemi998 - barcelxxl - 25-05-2014, 21:47:54
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 25-05-2014, 22:40:47
RE: Drift Trike by Przemi998 - Kostian - 04-06-2014, 11:49:21
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 08-03-2015, 17:19:07
RE: Drift Trike by Przemi998 - KubaBDG - 08-03-2015, 17:36:26
RE: Drift Trike by Przemi998 - Przemi998 - 14-03-2015, 19:18:50
RE: Drift Trike by Przemi998 - Bartosz. - 14-03-2015, 20:05:16


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 473
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 497
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34486
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 56
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 268
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5190
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 326
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 352
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 738
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6509

Reklama