Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ogar 200 By Darek1
Autor Wiadomość
Darek1 Offline
Technik
*


Liczba postów: 638
Imię: Darek
Skąd: Bieszczady
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #1
ogar 200 By Darek1
przedstawiam wam mojego rometa ogara nabytego w dniu wczorajszym za 390 zł. romet jest na chodzie pali od jednego kopa,nie ma papierów, kilka lat stał na strychu, nie ma rdzy, farba trochę zdrapana w niektórych miejscach przedni widelec ani gaźnik nie oryginalny ale będę je miał, chromy w niezłym stanie, silnik był remontowany więc powinien trochę pochodzić, zamierzam go zrobić na błysk, listę potrzebnych rzeczy już mam ale niestety na półtorej strony więc roboty będę miał trochę ale co ta za radość tylko jeździć czymś a nic przy tym ni robić, a więc roboty zaczną się od poniedziałku, najpierw zastanie wymienione kolanko wydechowe
następnie zrobię biegi, a później tylko czekać na kasę i zbierać części ale na pewno będzie nowe malowanko, później wstawię moją listę zakupów ale na razie tylko zdjęcia łogara.


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70fb...73bfc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/341b...3c028.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66bb...ba55b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8efb...b2d4b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10bb...479f0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8404...31d5c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9dc6...78d04.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93a7...54718.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a11...3524c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d95b...71430.html

pisać co sadzicie o tej maszynie Big Grin

http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthrea...1381Romet- Ogar 200
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthrea...3082Romet- motorynka
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthrea...tid=37221- chart 210
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2014 16:08:33 przez Tomasso94.)
29-12-2013 14:16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013 14:16:21
RE: ogar 200 By Darek1 - xarOn - 29-12-2013, 14:20:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Linux - 29-12-2013, 14:20:43
RE: ogar 200 By Darek1 - mikolaj.lukasik - 29-12-2013, 14:27:20
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013, 14:32:42
RE: ogar 200 By Darek1 - charper - 29-12-2013, 14:36:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013, 14:40:38
RE: ogar 200 By Darek1 - Jakchwal205 - 29-12-2013, 14:41:10
RE: ogar 200 By Darek1 - Rafik - 29-12-2013, 14:51:44
RE: ogar 200 By Darek1 - MIREK.M2 - 29-12-2013, 14:55:34
RE: ogar 200 By Darek1 - SzymkQ - 29-12-2013, 15:07:51
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-12-2013, 15:54:57
RE: ogar 200 By Darek1 - DominiX - 29-12-2013, 16:34:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Stasiek - 29-12-2013, 23:03:19
RE: ogar 200 By Darek1 - charper - 30-12-2013, 11:09:50
RE: ogar 200 By Darek1 - emil200 - 29-12-2013, 23:16:15
RE: ogar 200 By Darek1 - romeciak - 30-12-2013, 01:03:09
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-12-2013, 11:13:42
RE: ogar 200 By Darek1 - charper - 30-12-2013, 11:49:23
RE: ogar 200 By Darek1 - MrF4k - 30-12-2013, 11:24:48
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-12-2013, 17:28:06
RE: ogar 200 By Darek1 - MrF4k - 30-12-2013, 22:47:12
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-12-2013, 21:28:55
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-01-2014, 20:42:05
RE: ogar 200 By Darek1 - Winiar 93 - 04-01-2014, 21:30:35
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-01-2014, 21:36:22
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 05-01-2014, 13:14:31
RE: ogar 200 By Darek1 - Bocian97 - 05-01-2014, 13:22:06
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 05-01-2014, 19:33:27
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 18-01-2014, 16:31:59
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 19-01-2014, 16:56:42
RE: ogar 200 By Darek1 - LukaszzT1 - 19-01-2014, 17:14:34
RE: ogar 200 By Darek1 - BigSoft - 19-01-2014, 17:15:55
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 21-01-2014, 20:16:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 21-01-2014, 20:26:37
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 21-01-2014, 22:24:01
RE: ogar 200 By Darek1 - Patryk31181 - 21-01-2014, 21:22:42
RE: ogar 200 By Darek1 - motomaniak - 21-01-2014, 21:26:28
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 22-01-2014, 19:04:33
RE: ogar 200 By Darek1 - Barto5050 - 22-01-2014, 19:56:38
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 22-01-2014, 20:19:10
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 22-01-2014, 20:29:03
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 22-01-2014, 20:38:12
RE: ogar 200 By Darek1 - Legwan1989 - 22-01-2014, 21:31:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Barto5050 - 23-01-2014, 00:43:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 23-01-2014, 14:54:22
RE: ogar 200 By Darek1 - mlody191 - 23-01-2014, 15:17:05
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 26-01-2014, 13:01:00
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 17:53:35
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 18:06:38
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 21:13:51
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 21:54:57
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 28-01-2014, 14:01:04
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 22:04:05
RE: ogar 200 By Darek1 - Marwerick - 27-01-2014, 22:51:31
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 23:02:12
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 23:12:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 27-01-2014, 23:23:35
RE: ogar 200 By Darek1 - Stasiek - 27-01-2014, 23:13:42
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-01-2014, 23:26:36
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 28-01-2014, 00:48:39
RE: ogar 200 By Darek1 - janosikmz19822 - 28-01-2014, 01:31:44
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 28-01-2014, 01:56:25
RE: ogar 200 By Darek1 - motomaniak - 28-01-2014, 13:54:43
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 28-01-2014, 21:41:47
RE: ogar 200 By Darek1 - Marwerick - 29-01-2014, 00:06:09
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-01-2014, 22:49:00
RE: ogar 200 By Darek1 - szopen45 - 29-01-2014, 22:53:19
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 29-01-2014, 23:16:00
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 13:57:28
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:05:44
RE: ogar 200 By Darek1 - Legwan1989 - 30-01-2014, 16:10:52
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:31:20
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 16:34:21
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:36:23
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 16:37:43
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 16:46:26
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 16:53:21
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 17:08:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 30-01-2014, 17:17:08
RE: ogar 200 By Darek1 - LukaszzT1 - 30-01-2014, 17:27:04
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 18:18:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 20:18:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 30-01-2014, 20:21:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 20:25:47
RE: ogar 200 By Darek1 - stqc - 30-01-2014, 20:43:45
RE: ogar 200 By Darek1 - Marwerick - 30-01-2014, 20:51:25
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 30-01-2014, 20:59:53
RE: ogar 200 By Darek1 - granat009 - 31-01-2014, 14:56:56
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-02-2014, 09:50:07
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 13-02-2014, 19:02:28
RE: ogar 200 By Darek1 - theogarowiec - 13-02-2014, 19:16:49
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-02-2014, 21:31:42
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 18-02-2014, 21:37:37
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-03-2014, 23:33:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Pompuś - 05-03-2014, 00:08:49
RE: ogar 200 By Darek1 - motomaniak - 18-03-2014, 22:25:10
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 03-07-2014, 22:41:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Legwan1989 - 03-07-2014, 22:55:27
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 09-08-2014, 21:54:36
RE: ogar 200 By Darek1 - theogarowiec - 10-08-2014, 10:57:09
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-08-2014, 21:17:04
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 04-09-2014, 22:46:00
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 13-10-2014, 18:27:16
RE: ogar 200 By Darek1 - Quake96 - 13-10-2014, 22:20:47
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 16-10-2014, 21:02:03
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 15-07-2015, 20:37:32
RE: ogar 200 By Darek1 - gregor19781978 - 25-01-2016, 23:23:21
RE: ogar 200 By Darek1 - Wojtek3362 - 15-07-2015, 21:49:24
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 15-07-2015, 21:50:11
RE: ogar 200 By Darek1 - Marian2350 - 11-08-2015, 12:48:49
RE: ogar 200 By Darek1 - komarinho - 27-09-2015, 22:26:46
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 27-09-2015, 22:44:48
RE: ogar 200 By Darek1 - Darek1 - 28-09-2015, 08:29:56


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 473
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 496
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34479
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 56
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 268
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5190
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 325
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 352
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 737
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6509

Reklama