Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogarek 200
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,413
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #15
RE: Ogarek 200
Dziękuję za komentarze i proszę o kolejne, choć na razie postęp prac mizerny Idea
Koła zaplecione i wycentrowane, prezentują się ... chyba nieźle? Do tego przednia opona to oryginalny STOMIL, tył wprawdzie inny, ale w tym samym klimacie Big Grin Gdyby kogoś interesowało szprychowanie i centrowanie swoich kół, to u mnie pan Antoni robi to za 60 zł (całe koło), ponoć pół dolnego śląska "zaplata" u niego Tongue
Sprawa piaskowania i malowania nadal w martwym miejscu Sad
Poskładałem wstępnie półkę i kierownicę. Aby Ogarek choć w 1% różnił się od oryginału i był dla mnie w jakiś sposób wyjątkowy, dostał "swoje nowe lustereczko". Dzięki niemu obie manetki to oryginał ROMET-a oraz mnóstwo innych części. Jak będzie już poskładany, dostanie taką "sakwę" choć nie ukrywam, że bardziej podoba mi się "klasyczna męska" raportówka Big Grin
Ok, koniec pisania ... poniżej kilka kolejnych zdjęć ... cdn, ale dopiero po Nowym Roku urodziny2
https://picasaweb.google.com/10617579329...7211021106

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
18-12-2013 00:52:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogarek 200 - joozek - 19-11-2013, 01:46:53
RE: Ogarek 200 - nie_mientki - 19-11-2013, 01:48:32
RE: Ogarek 200 - joozek - 19-11-2013, 01:53:54
RE: Ogarek 200 - nie_mientki - 19-11-2013, 02:10:25
RE: Ogarek 200 - kwiatek83 - 19-11-2013, 11:02:11
RE: Ogarek 200 - kokosek - 19-11-2013, 11:07:12
RE: Ogarek 200 - joozek - 19-11-2013, 23:55:04
RE: Ogarek 200 - nie_mientki - 21-11-2013, 17:29:39
RE: Ogarek 200 - Jakchwal205 - 20-11-2013, 00:05:38
RE: Ogarek 200 - Oggórek - 21-11-2013, 17:59:11
RE: Ogarek 200 - joozek - 07-12-2013, 20:21:44
RE: Ogarek 200 - nie_mientki - 07-12-2013, 22:36:47
RE: Ogarek 200 - theogarowiec - 07-12-2013, 20:30:46
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 07-12-2013, 20:58:11
RE: Ogarek 200 - joozek - 18-12-2013 00:52:25
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 18-12-2013, 01:05:05
RE: Ogarek 200 - nie_mientki - 18-12-2013, 01:06:03
RE: Ogarek 200 - kartofel - 18-12-2013, 15:20:26
RE: Ogarek 200 - Mysiu - 18-12-2013, 17:36:27
RE: Ogarek 200 - Pompuś - 18-12-2013, 17:37:33
RE: Ogarek 200 - joozek - 18-12-2013, 22:18:51
RE: Ogarek 200 - Darek1 - 18-12-2013, 22:33:03
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 02:43:15
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 28-02-2014, 09:34:52
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 12:15:24
RE: Ogarek 200 - artur1435 - 28-02-2014, 13:43:41
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 18:38:56
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 28-02-2014, 20:17:47
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 28-02-2014, 22:10:33
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 22:23:51
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 28-02-2014, 22:35:37
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 28-02-2014, 22:36:10
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 22:59:50
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 28-02-2014, 23:02:03
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 23:11:09
RE: Ogarek 200 - maziak1970 - 28-02-2014, 23:14:56
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 23:35:18
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 28-02-2014, 23:19:09
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-02-2014, 23:26:41
RE: Ogarek 200 - Mysiu - 28-02-2014, 23:27:46
RE: Ogarek 200 - maziak1970 - 28-02-2014, 23:41:45
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 28-02-2014, 23:53:57
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 01-03-2014, 01:36:25
RE: Ogarek 200 - joozek - 01-03-2014, 01:54:53
RE: Ogarek 200 - joozek - 01-03-2014, 22:39:21
RE: Ogarek 200 - Pompuś - 01-03-2014, 22:40:34
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 01-03-2014, 22:42:26
RE: Ogarek 200 - Pompuś - 01-03-2014, 22:43:50
RE: Ogarek 200 - joozek - 01-03-2014, 22:51:48
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 01-03-2014, 22:52:34
RE: Ogarek 200 - Mysiu - 01-03-2014, 23:13:38
RE: Ogarek 200 - seba9 - 02-03-2014, 00:08:13
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 00:00:54
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 03-05-2014, 00:04:59
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 03-05-2014, 00:19:14
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 13:20:28
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 22:05:29
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 03-05-2014, 22:07:43
RE: Ogarek 200 - Kolo4x4 - 03-05-2014, 22:21:30
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 22:37:14
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 22:25:16
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 03-05-2014, 22:35:19
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 22:37:25
RE: Ogarek 200 - theogarowiec - 03-05-2014, 22:39:27
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 22:40:25
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 22:42:03
RE: Ogarek 200 - theogarowiec - 03-05-2014, 22:44:38
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 22:43:26
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 03-05-2014, 22:47:11
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 22:54:47
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 22:56:48
RE: Ogarek 200 - joozek - 03-05-2014, 22:55:31
RE: Ogarek 200 - Semmao - 03-05-2014, 22:56:35
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 23:02:34
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 23:05:01
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 23:11:07
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 03-05-2014, 23:13:28
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 23:14:06
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 03-05-2014, 23:14:52
RE: Ogarek 200 - Semmao - 03-05-2014, 23:24:03
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 03-05-2014, 23:25:22
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 03-05-2014, 23:32:31
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 03-05-2014, 23:35:18
RE: Ogarek 200 - sebon30 - 04-05-2014, 00:44:48
RE: Ogarek 200 - joozek - 04-05-2014, 22:50:04
RE: Ogarek 200 - joozek - 07-05-2014, 22:41:53
RE: Ogarek 200 - MIREK.M2 - 07-05-2014, 23:00:38
RE: Ogarek 200 - Błażej - 08-05-2014, 02:30:57
RE: Ogarek 200 - 175mateusz - 12-05-2014, 18:41:06
RE: Ogarek 200 - joozek - 12-05-2014, 22:47:46
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 12-05-2014, 23:10:52
RE: Ogarek 200 - joozek - 12-05-2014, 23:43:27
RE: Ogarek 200 - 175mateusz - 12-05-2014, 23:11:52
RE: Ogarek 200 - joozek - 16-05-2014, 23:05:45
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 16-05-2014, 23:27:06
RE: Ogarek 200 - joozek - 16-05-2014, 23:46:09
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 16-05-2014, 23:38:50
RE: Ogarek 200 - gotik7227 - 31-05-2014, 23:44:18
RE: Ogarek 200 - Bartosz. - 01-06-2014, 00:38:03
RE: Ogarek 200 - joozek - 01-06-2014, 01:02:04
RE: Ogarek 200 - joozek - 28-06-2014, 12:11:32
RE: Ogarek 200 - joozek - 08-08-2014, 00:29:57
RE: Ogarek 200 - Pompuś - 08-08-2014, 00:52:26
RE: Ogarek 200 - joozek - 08-08-2014, 01:43:12
RE: Ogarek 200 - bartek66977 - 08-08-2014, 01:52:53
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 08-08-2014, 13:56:08
RE: Ogarek 200 - ziman1998 - 08-08-2014, 16:08:28
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 08-08-2014, 16:43:51
RE: Ogarek 200 - joozek - 08-08-2014, 20:54:09
RE: Ogarek 200 - kamil97 - 08-08-2014, 21:04:14
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 08-08-2014, 21:11:00
RE: Ogarek 200 - theogarowiec - 08-08-2014, 21:12:08
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 08-08-2014, 21:15:05
RE: Ogarek 200 - joozek - 15-08-2014, 18:51:40
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 15-08-2014, 19:47:52
RE: Ogarek 200 - Marwerick - 15-08-2014, 19:57:29
RE: Ogarek 200 - Zweitakter - 15-08-2014, 23:10:55
RE: Ogarek 200 - Legwan1989 - 17-09-2014, 19:46:42
RE: Ogarek 200 - joozek - 17-09-2014, 23:41:27
RE: Ogarek 200 - joozek - 26-12-2014, 01:00:44
RE: Ogarek 200 - sebon30 - 26-12-2014, 01:54:52
RE: Ogarek 200 - komarinho - 14-04-2015, 17:38:00
RE: Ogarek 200 - joozek - 18-06-2015, 23:41:24
RE: Ogarek 200 - Quake96 - 18-06-2015, 23:50:21
RE: Ogarek 200 - joozek - 18-06-2015, 23:58:25
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 19-06-2015, 00:00:57
RE: Ogarek 200 - joozek - 19-06-2015, 00:04:05
RE: Ogarek 200 - Barto5050 - 19-06-2015, 00:04:56
RE: Ogarek 200 - albinos176 - 19-06-2015, 11:56:41
RE: Ogarek 200 - joozek - 19-06-2015, 13:31:38
RE: Ogarek 200 - Rafku - 19-06-2015, 14:28:11
RE: Ogarek 200 - albinos176 - 19-06-2015, 15:00:40
RE: Ogarek 200 - joozek - 19-06-2015, 21:53:40
RE: Ogarek 200 - Maras_Bydgoszcz - 19-06-2015, 23:12:55
RE: Ogarek 200 - albinos176 - 20-06-2015, 14:31:18
RE: Ogarek 200 - dawidex - 16-08-2015, 00:08:41
RE: Ogarek 200 - joozek - 17-08-2015, 23:19:45
RE: Ogarek 200 - Jurasik201 - 16-08-2015, 00:19:57
RE: Ogarek 200 - komarinho - 22-03-2016, 19:35:43
RE: Ogarek 200 - joozek - 22-03-2016, 22:49:42
RE: Ogarek 200 - komarinho - 22-03-2016, 23:51:39
RE: Ogarek 200 - Quake96 - 23-03-2016, 01:18:53
RE: Ogarek 200 - komarinho - 23-03-2016, 13:05:10
RE: Ogarek 200 - johnsonpl - 07-06-2016, 22:25:02
RE: Ogarek 200 - joozek - 07-06-2016, 23:19:52
RE: Ogarek 200 - johnsonpl - 08-06-2016, 21:23:47
RE: Ogarek 200 - joozek - 08-08-2016, 23:16:42
RE: Ogarek 200 - Przemi998 - 08-08-2016, 23:18:59


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:55:38
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 3004
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:45:20
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 188
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 741
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 119
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 518
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 557
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34546
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 83
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 134
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 376
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5209
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 179
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 360
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 372
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 782

Reklama