Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar 200 - czy warto?
Autor Wiadomość
Sr-ka Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 363
Imię: Łukasz
Skąd: Grzegorzew
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #36
RE: Ogar 200 - czy warto?
Bierz chińskiego kibla jeżeli ma ci służyć do jazdy po mieście. Ja ostatnio kupiłem od kolegi zipp'a za 600zł, ma 4k naganiane więc zrobiłem mu przegląd (olej, gaźnik,zawory itp) i śmiga jak trzeba. Mocy nie ma ? Hmm ostatnio tak myślałem stanąłem na asfalcie hamulec przód na max , położyłem się na kierownicy i gaz do opory. Po 7sek dymek już zaczął lecieć z oponki ale ze szkoda mi jej było to skończyłem jarać Wink
Spalanie też ma dobre, tylko trzeba mieć zawory dobrze wyregulowane oraz co najważniejsze gaźnik. W tedy można zejść poniżej 2.5l/100km.
Kolega jeździł do szkoły też zipp'em to przy oszczędnej jeździe brał mu 2l Big Grin
Jedynie na co trzeba uważać, to na to żeby przy skręcaniu plastików nie przekręcić śrubek bo później jest lipa Wink
Większość ludzi mówi że Romety, Simsony, a nawet chińskie kible są awaryjne. Ja powiem krótko, tacy ludzie to typowe ''żydki'' bo chcieli by cały czas jeździć a nic nie wkładać kasy. A po czasie wszystko wychodzi, i nagle zdziwienie że musi włożyć kilkanaście stów.

Stare dobre czasy...
Romet pony
Romet ogar 200

Aktualnie:
Simson Sr50 86r
Temat: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=7475
14-12-2013 23:59:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 18:04:47
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 18:07:14
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 18:10:50
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 18:14:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 18:23:52
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 19:08:18
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 19:27:56
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 19:33:20
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 19:39:24
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 19:47:13
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 19:53:23
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 19:56:13
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 20:05:53
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 20:11:34
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 20:49:31
RE: Ogar 200 - czy warto? - BigSoft - 14-12-2013, 20:50:26
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 20:57:19
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 21:01:04
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 21:17:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - Magister - 14-12-2013, 21:24:51
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 21:26:25
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 21:33:50
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 22:14:10
RE: Ogar 200 - czy warto? - arasszymaras - 14-12-2013, 22:18:00
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 22:28:46
RE: Ogar 200 - czy warto? - arasszymaras - 14-12-2013, 22:30:30
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 22:45:36
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 22:49:09
RE: Ogar 200 - czy warto? - Latos - 14-12-2013, 22:54:52
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 22:56:19
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 23:12:36
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 23:08:24
RE: Ogar 200 - czy warto? - Sr-ka - 14-12-2013 23:59:32
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 15-12-2013, 00:15:32
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 15-12-2013, 00:33:57
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 15-12-2013, 00:45:51
RE: Ogar 200 - czy warto? - MrF4k - 15-12-2013, 12:03:43
RE: Ogar 200 - czy warto? - alek736 - 15-12-2013, 14:29:26
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 15-12-2013, 14:57:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 15-12-2013, 17:17:26
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 15-12-2013, 17:27:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - alek736 - 15-12-2013, 19:26:43
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 19-12-2013, 19:46:08
RE: Ogar 200 - czy warto? - mlody191 - 19-12-2013, 20:35:15
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 19-12-2013, 20:43:03
RE: Ogar 200 - czy warto? - grzesiek27 - 19-12-2013, 20:55:21
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 19-12-2013, 22:40:24
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 21-12-2013, 03:40:18
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 21-12-2013, 14:24:00
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 21-12-2013, 15:26:20
RE: Ogar 200 - czy warto? - Amanssy - 21-12-2013, 16:01:49
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 21-12-2013, 16:19:10


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Dzisiaj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 471
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 546
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3160
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 600
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 663
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34755
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 189
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 522
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5240
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 200
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 409

Reklama