Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar 200 - czy warto?
Autor Wiadomość
Linux Offline
.
*


Liczba postów: 247
Imię: Kuba
Skąd: Łódź
Pojazd: Inny
Post: #17
RE: Ogar 200 - czy warto?
Po dotarciu, nigdy nie jeździłem inaczej niż z manetką do oporu Smile Wszystko zależy od sprężynek na sprzęgle, filtra powietrza, gaźnika, stanu memdrany regulacji. Jak masz dobra wkładkę do seryjnego filtra, dobrze wyregulowany seryjny gaźnik, stosunkowo miękkie sprężynki (niskie obroty startu) to 3,5 litra, jeżdżąc w pojedynkę to jest max. Jak śmigałem z dziewczyną to zdażało się nawet 4,5l, ale to już inna sprawa.

Mikołaj, tak szczerze, miałeś jakiś pojazd z Minarelli Horizontalem na serii, albo ma jakiś Twój znajomy ? Czy czerpiesz informacje z internetu ? Zauważ, że te sk.utery bardzo często są tuningowane (SR'ka, Aerox) ze względu na ogromne możliwości tego silnika i wiele osób robi to półśrodkami i potem leci opinia o koszmarnym spalaniu.

Ja Was nie chcę przekonywać czy coś. Po prostu miałem 2 lata przeszło SR'ke, jeździłem strasznie dużo i wiem jak było. Nie musicie mi wierzyć. Naprawdę ciężko jest spotkać ten silnik na serii, ale jak się trafi to jest świetny pod każdym względem.

W internecie jest mnóstwo opinii, że Ogar 200 pali 5 litrów. A wielu użytkowników z forum którzy potrafią go wyregulować wyśmieje te osoby.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2013 20:16:21 przez Linux.)
14-12-2013 20:11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 18:04:47
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 18:07:14
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 18:10:50
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 18:14:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 18:23:52
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 19:08:18
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 19:27:56
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 19:33:20
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 19:39:24
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 19:47:13
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 19:53:23
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 19:56:13
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 20:05:53
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013 20:11:34
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 20:49:31
RE: Ogar 200 - czy warto? - BigSoft - 14-12-2013, 20:50:26
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 20:57:19
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 21:01:04
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 21:17:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - Magister - 14-12-2013, 21:24:51
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 21:26:25
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 21:33:50
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 22:14:10
RE: Ogar 200 - czy warto? - arasszymaras - 14-12-2013, 22:18:00
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 22:28:46
RE: Ogar 200 - czy warto? - arasszymaras - 14-12-2013, 22:30:30
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 22:45:36
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 22:49:09
RE: Ogar 200 - czy warto? - Latos - 14-12-2013, 22:54:52
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 22:56:19
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 23:12:36
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 23:08:24
RE: Ogar 200 - czy warto? - Sr-ka - 14-12-2013, 23:59:32
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 15-12-2013, 00:15:32
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 15-12-2013, 00:33:57
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 15-12-2013, 00:45:51
RE: Ogar 200 - czy warto? - MrF4k - 15-12-2013, 12:03:43
RE: Ogar 200 - czy warto? - alek736 - 15-12-2013, 14:29:26
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 15-12-2013, 14:57:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 15-12-2013, 17:17:26
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 15-12-2013, 17:27:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - alek736 - 15-12-2013, 19:26:43
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 19-12-2013, 19:46:08
RE: Ogar 200 - czy warto? - mlody191 - 19-12-2013, 20:35:15
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 19-12-2013, 20:43:03
RE: Ogar 200 - czy warto? - grzesiek27 - 19-12-2013, 20:55:21
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 19-12-2013, 22:40:24
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 21-12-2013, 03:40:18
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 21-12-2013, 14:24:00
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 21-12-2013, 15:26:20
RE: Ogar 200 - czy warto? - Amanssy - 21-12-2013, 16:01:49
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 21-12-2013, 16:19:10


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 471
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 546
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3160
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 600
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 663
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34755
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 189
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 522
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5240
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 200
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 409
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 425

Reklama