Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar 200 - czy warto?
Autor Wiadomość
Linux Offline
.
*


Liczba postów: 247
Imię: Kuba
Skąd: Łódź
Pojazd: Inny
Post: #14
RE: Ogar 200 - czy warto?
Jak kupujesz od pszennoburaczanego tjunera, który wsadza gaźnik dwukrotnie za duży, lub rozwierca dysze etc. to owszem, masz rację. Regulacja też jest ważna. Na seryjnym dellorto odblokowana Minarelli Horizontal LC, jeżdżąc z manetką do oporu pali 3-3,5 litra.

Aprillia RS powiadasz ? Toż to nie jest sk.uter nawet. I masz rację RS'ki potrafią spalić 5 litrów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2013 19:59:37 przez Linux.)
14-12-2013 19:56:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 18:04:47
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 18:07:14
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 18:10:50
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 18:14:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 18:23:52
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 19:08:18
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 19:27:56
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 19:33:20
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 19:39:24
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 19:47:13
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 19:53:23
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013 19:56:13
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 20:05:53
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 20:11:34
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 20:49:31
RE: Ogar 200 - czy warto? - BigSoft - 14-12-2013, 20:50:26
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 20:57:19
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 21:01:04
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 21:17:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - Magister - 14-12-2013, 21:24:51
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 14-12-2013, 21:26:25
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 21:33:50
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 22:14:10
RE: Ogar 200 - czy warto? - arasszymaras - 14-12-2013, 22:18:00
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 22:28:46
RE: Ogar 200 - czy warto? - arasszymaras - 14-12-2013, 22:30:30
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 22:45:36
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 22:49:09
RE: Ogar 200 - czy warto? - Latos - 14-12-2013, 22:54:52
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 14-12-2013, 22:56:19
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 14-12-2013, 23:12:36
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 14-12-2013, 23:08:24
RE: Ogar 200 - czy warto? - Sr-ka - 14-12-2013, 23:59:32
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 15-12-2013, 00:15:32
RE: Ogar 200 - czy warto? - nie_mientki - 15-12-2013, 00:33:57
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 15-12-2013, 00:45:51
RE: Ogar 200 - czy warto? - MrF4k - 15-12-2013, 12:03:43
RE: Ogar 200 - czy warto? - alek736 - 15-12-2013, 14:29:26
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 15-12-2013, 14:57:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 15-12-2013, 17:17:26
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 15-12-2013, 17:27:11
RE: Ogar 200 - czy warto? - alek736 - 15-12-2013, 19:26:43
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 19-12-2013, 19:46:08
RE: Ogar 200 - czy warto? - mlody191 - 19-12-2013, 20:35:15
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 19-12-2013, 20:43:03
RE: Ogar 200 - czy warto? - grzesiek27 - 19-12-2013, 20:55:21
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 19-12-2013, 22:40:24
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 21-12-2013, 03:40:18
RE: Ogar 200 - czy warto? - Linux - 21-12-2013, 14:24:00
RE: Ogar 200 - czy warto? - krzysiu1505 - 21-12-2013, 15:26:20
RE: Ogar 200 - czy warto? - Amanssy - 21-12-2013, 16:01:49
RE: Ogar 200 - czy warto? - Aleksander1112 - 21-12-2013, 16:19:10


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Dzisiaj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 473
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 550
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3161
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 604
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 664
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34755
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 190
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 523
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5241
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 201
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 409

Reklama