Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Jubilat 2 ' 86
Autor Wiadomość
BITER Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 377
Imię: Maciek
Skąd: Suwałki
Pojazd: Inny Romet
Post: #105
RE: Romet Jubilat 2 ' 86
(02-11-2013 22:21:14)wnusiu94 napisał(a):  BITER - nie masz nikogo z rodziny we Wrocławiu, kto by Ci wysłał ramę? Mam jedną, w drodze wyjątku dam Ci za darmo. Absolutnie odpada możliwość zorganizowania wysyłki przeze mnie.

Wnusiu, z miłą chęcią, ale rodzinę to ja mam najbliżej Ciebie w DZG (Zgorzelec) i to też dawno się z nimi nie widziałem i nie wiem czy się przypadkiem nie wyprowadzili do Berlina, ale wielkie dzięki za chęci pomocy, doceniam Smile


(03-11-2013 14:34:51)Wojski napisał(a):  No odratować się tego już nie da, dobrze że nie nakleiłeś na niego tych moich naklejek, bo by się zmarnowały Wink. Kupujesz to co widać na zdjęciu, czy tylko ramę? Z tego co pamiętam wysyłka niebieskiej ramy kosztowała 23zł.
Faktycznie, jak rozmawiałem z typkiem, który uczy mnie na praktykach spawania i także zajmuje się rowerami, to powiedział mi to samo... Szanse, że rower będzie jeździł normalnie a do tego bezpiecznie są niewielkie, a praktycznie żadne...

Co do przesyłki to chwała Ci, że w ogóle zapamiętałeś koszty, bo sam o tym zupełnie zapomniałem Big Grin

A na tym zdjęciu, które Wam pokazałem to myślę, że za samą ramę koszt TYLKO przesyłki to praktycznie nic Smile

PS: Po tym wypadku zacząłem zupełnie inaczej patrzeć na przejścia dla pieszych i zacząłem rozumieć, że nie każdy da radę mnie zobaczyć...

Poza tym zacząłem inaczej patrzeć na Fiaty 126p. Owszem, miałem do nich szacunek ale zawsze mnie śmieszyło, że składają się "w harmonijkę" przy uderzeniu z prędkością 50 km/h. Teraz po wypadku dochodzę do wniosku, że maluchy to jednak mocne autka przy moim Jubilacie, który złożył się praktycznie w pół tylko przy około 20 km/h...

Romet Jubilat2 '86
Romet Pelikan '79
Romet Salto '87
Opel Corsa B 1.5 TD ISUZU 1995[/color]
Romet Wigry Kowalewo '97
05-11-2013 22:37:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-07-2013, 21:24:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 02-07-2013, 21:44:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-07-2013, 22:22:09
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 00:36:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - zzr_driver - 03-07-2013, 01:58:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 08:17:39
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Semmao - 03-07-2013, 08:49:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 09:08:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Semmao - 03-07-2013, 09:11:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 23:41:17
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 03-07-2013, 23:48:42
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 04-07-2013, 06:26:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - zzr_driver - 04-07-2013, 10:45:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 04-07-2013, 20:34:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 04-07-2013, 23:23:09
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 00:39:07
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 05-07-2013, 01:02:36
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 01:07:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Bartek_ - 05-07-2013, 10:20:41
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 10:42:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 10-07-2013, 16:48:07
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 17:01:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 21:05:18
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 21:32:26
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - _Piotrek_ - 13-12-2016, 03:03:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Mikołaj98 - 10-07-2013, 21:45:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 22:00:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 21:53:30
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Mikołaj98 - 10-07-2013, 21:57:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 22:13:40
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 22:18:23
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 22:23:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 10-07-2013, 23:32:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 15-07-2013, 14:38:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:16:40
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Marwerick - 15-07-2013, 20:21:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 15-07-2013, 20:47:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:51:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:28:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Marwerick - 15-07-2013, 20:52:13
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 21:32:19
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 15-07-2013, 22:00:51
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 16-07-2013, 00:42:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 16-07-2013, 01:21:19
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 16-07-2013, 01:26:30
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 16-07-2013, 23:00:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 17-07-2013, 00:42:53
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 17-07-2013, 14:56:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 24-07-2013, 16:25:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 24-07-2013, 20:15:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 25-07-2013, 01:45:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 25-07-2013, 13:33:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 25-07-2013, 13:48:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 26-07-2013, 14:46:34
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 31-07-2013, 22:26:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 31-07-2013, 22:33:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 31-07-2013, 22:49:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 31-07-2013, 22:57:33
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 01-08-2013, 00:18:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 01-08-2013, 09:49:22
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-08-2013, 21:17:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 02-08-2013, 22:01:24
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-08-2013, 22:08:21
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Dawid.xD - 03-08-2013, 11:42:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - romeciak - 03-08-2013, 13:02:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 03-08-2013, 13:14:06
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-08-2013, 13:31:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 08-08-2013, 21:23:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 00:51:11
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 09-08-2013, 21:56:12
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 22:09:59
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 09-08-2013, 22:11:47
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Grelus23 - 09-08-2013, 22:15:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 22:16:21
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 17:45:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 23-09-2013, 17:59:08
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 18:17:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 23-09-2013, 20:53:22
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Kanilox - 23-09-2013, 20:56:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 21:33:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 23-09-2013, 21:51:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 22:43:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 23-09-2013, 23:08:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 23:55:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 25-09-2013, 23:17:43
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013, 01:11:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 26-09-2013, 15:25:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013, 16:10:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 26-09-2013, 16:48:39
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013, 18:49:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 26-09-2013, 19:43:59
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 26-09-2013, 22:38:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 27-09-2013, 00:39:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 07-10-2013, 19:17:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013, 12:50:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 02-11-2013, 13:02:17
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013, 13:09:06
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 02-11-2013, 13:11:47
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013, 13:29:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 02-11-2013, 22:21:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 03-11-2013, 14:34:51
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-11-2013 22:37:56
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 05-11-2013, 23:55:08
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 06-11-2013, 00:27:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 06-11-2013, 15:30:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 06-11-2013, 16:24:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - van de loro - 06-11-2013, 22:43:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 07-11-2013, 02:19:56
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 07-11-2013, 19:40:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Sołtys - 07-11-2013, 20:12:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 11-11-2013, 01:52:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 11-11-2013, 23:13:36
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 21:31:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - simi81 - 18-01-2015, 21:37:16
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 18-01-2015, 22:13:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - tomek458 - 18-01-2015, 22:24:55
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Dawdzio - 18-01-2015, 22:39:55
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 23:17:18
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - ArcziManYea - 18-01-2015, 23:35:11
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 23:41:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - simi81 - 19-01-2015, 00:34:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 19-01-2015, 22:14:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 19-01-2015, 23:58:38


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 50
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 431
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34312
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2951
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 44
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 83
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 222
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 301
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 323
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 641
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama