Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Jubilat 2 ' 86
Autor Wiadomość
BITER Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 377
Imię: Maciek
Skąd: Suwałki
Pojazd: Inny Romet
Post: #98
RE: Romet Jubilat 2 ' 86
Wybaczcie, że musieliście czekać na zdjęcia tak długo ale kompletnie na nic teraz nie mam czasu Smile
A do robienia fotek musiałem podejść na spokojnie, żeby pokazać Wam dokładnie, jak wygląda Jublat po wypadku.
Jakość zdjęć jest jaka jest ale myślę, że najgorsza nie jest, bo zdjęcia robiłem nowym telefonem:
http://imgur.com/M9Ipfpa
http://imgur.com/URW1jNN
http://imgur.com/YppGrzz
http://imgur.com/MUD3IiL
http://imgur.com/5sBEB7Z
http://imgur.com/ip14oby
http://imgur.com/0XVus5j
http://imgur.com/zdjioei
http://imgur.com/ED1EHXT
http://imgur.com/n8ZXKTH
http://imgur.com/UCW0U9j
http://imgur.com/cUAK9Th
http://imgur.com/WtAPOm8
I te zdjęcia chyba najbardziej pokazują jak duże są uszkodzenia :
http://imgur.com/h3nuDl7
http://imgur.com/KfCOHwP
http://imgur.com/RAqi9gl
http://imgur.com/CqILiAz
Poza tym przed chwilą oglądałem siodełko i ono też jest skrzywione, nie mówię tu o sztycy, lecz o samym siodełku.

Jednym słowem " Nie wyklepie się" .

A teraz to, co jest zepsute:
Trójkąty ramy, osłona łańcucha, siodełko, pedał od strony zębatki.

Pozostałe części takie jak mechanizm składania, siodełko, koła, widelec, zaciski do sztycy i mostka, kierownica, błotniki są w stanie dobrym. Zostaną rozkręcone i zamontowane w nowej ramie. A no właśnie, nowa rama..... I tu się zaczyna problem. A mianowicie: pieniądze.

Właściciel ramy nie chce za nią nic. Problem tkwi w tym, że na chwilę obecną nie mam środków finansowych, by opłacić koszty przesyłki. Postaram się je jak najszybciej zebrać i ściągnąć ramę do siebie.

Tu jest fotka tejże ramy:
http://imgur.com/UbHcNeh

Rama swoim stanem nie powala, ważne że jest sprawna pod względem technicznym i nie była spawana.

Komentujcie, oceniajcie, czekam na opinie Smile

Romet Jubilat2 '86
Romet Pelikan '79
Romet Salto '87
Opel Corsa B 1.5 TD ISUZU 1995[/color]
Romet Wigry Kowalewo '97
02-11-2013 12:50:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-07-2013, 21:24:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 02-07-2013, 21:44:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-07-2013, 22:22:09
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 00:36:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - zzr_driver - 03-07-2013, 01:58:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 08:17:39
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Semmao - 03-07-2013, 08:49:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 09:08:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Semmao - 03-07-2013, 09:11:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 23:41:17
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 03-07-2013, 23:48:42
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 04-07-2013, 06:26:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - zzr_driver - 04-07-2013, 10:45:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 04-07-2013, 20:34:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 04-07-2013, 23:23:09
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 00:39:07
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 05-07-2013, 01:02:36
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 01:07:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Bartek_ - 05-07-2013, 10:20:41
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 10:42:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 10-07-2013, 16:48:07
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 17:01:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 21:05:18
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 21:32:26
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - _Piotrek_ - 13-12-2016, 03:03:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Mikołaj98 - 10-07-2013, 21:45:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 22:00:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 21:53:30
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Mikołaj98 - 10-07-2013, 21:57:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 22:13:40
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 22:18:23
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 22:23:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 10-07-2013, 23:32:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 15-07-2013, 14:38:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:16:40
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Marwerick - 15-07-2013, 20:21:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 15-07-2013, 20:47:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:51:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:28:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Marwerick - 15-07-2013, 20:52:13
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 21:32:19
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 15-07-2013, 22:00:51
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 16-07-2013, 00:42:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 16-07-2013, 01:21:19
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 16-07-2013, 01:26:30
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 16-07-2013, 23:00:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 17-07-2013, 00:42:53
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 17-07-2013, 14:56:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 24-07-2013, 16:25:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 24-07-2013, 20:15:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 25-07-2013, 01:45:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 25-07-2013, 13:33:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 25-07-2013, 13:48:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 26-07-2013, 14:46:34
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 31-07-2013, 22:26:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 31-07-2013, 22:33:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 31-07-2013, 22:49:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 31-07-2013, 22:57:33
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 01-08-2013, 00:18:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 01-08-2013, 09:49:22
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-08-2013, 21:17:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 02-08-2013, 22:01:24
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-08-2013, 22:08:21
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Dawid.xD - 03-08-2013, 11:42:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - romeciak - 03-08-2013, 13:02:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 03-08-2013, 13:14:06
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-08-2013, 13:31:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 08-08-2013, 21:23:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 00:51:11
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 09-08-2013, 21:56:12
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 22:09:59
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 09-08-2013, 22:11:47
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Grelus23 - 09-08-2013, 22:15:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 22:16:21
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 17:45:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 23-09-2013, 17:59:08
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 18:17:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 23-09-2013, 20:53:22
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Kanilox - 23-09-2013, 20:56:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 21:33:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 23-09-2013, 21:51:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 22:43:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 23-09-2013, 23:08:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 23:55:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 25-09-2013, 23:17:43
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013, 01:11:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 26-09-2013, 15:25:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013, 16:10:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 26-09-2013, 16:48:39
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013, 18:49:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 26-09-2013, 19:43:59
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 26-09-2013, 22:38:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 27-09-2013, 00:39:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 07-10-2013, 19:17:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013 12:50:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 02-11-2013, 13:02:17
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013, 13:09:06
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 02-11-2013, 13:11:47
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013, 13:29:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 02-11-2013, 22:21:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 03-11-2013, 14:34:51
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-11-2013, 22:37:56
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 05-11-2013, 23:55:08
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 06-11-2013, 00:27:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 06-11-2013, 15:30:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 06-11-2013, 16:24:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - van de loro - 06-11-2013, 22:43:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 07-11-2013, 02:19:56
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 07-11-2013, 19:40:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Sołtys - 07-11-2013, 20:12:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 11-11-2013, 01:52:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 11-11-2013, 23:13:36
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 21:31:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - simi81 - 18-01-2015, 21:37:16
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 18-01-2015, 22:13:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - tomek458 - 18-01-2015, 22:24:55
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Dawdzio - 18-01-2015, 22:39:55
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 23:17:18
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - ArcziManYea - 18-01-2015, 23:35:11
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 23:41:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - simi81 - 19-01-2015, 00:34:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 19-01-2015, 22:14:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 19-01-2015, 23:58:38


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 58
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 441
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34319
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2958
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 47
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 87
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 225
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 423
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 646
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 231
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama