Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
WSK 175 by gabriel0
Autor Wiadomość
gabriel0 Offline
☭Ciśniem klamoty do lasu☭
*


Liczba postów: 1,495
Imię: Tak
Skąd: Góra Kalwaria
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #35
RE: WSK 175 by gabriel0
A ten cylinder z takimi łopatkami wystającymi to jest od wiatru oryginał? Ruszyłem wał który zaczął stawać. Po fascynującej przejażdżce bez sprzęgła, nawet nie potrafię określić czy 4-ty bieg jest długi czy krótki. Nawet gdy wrzuciłem jedynkę i buta tarcze sprzęgła były tak sklejone że nie dało rady ich oderwać, dopiero śrubokrętem je oderwałem. Sprężyna od kopniaka jest pęknięta trza będzie wymienić, tylko pytanie. Czy sprężyna od wsk3 pasuje do wsk4?


"Ten komar za pomału się porusza"
30-10-2013 21:35:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 29-10-2013, 21:01:31
RE: WSK 175 by gabriel0 - Rometowiec97 - 29-10-2013, 21:04:03
RE: WSK 175 by gabriel0 - MrF4k - 29-10-2013, 21:07:47
RE: WSK 175 by gabriel0 - LukaszzT1 - 29-10-2013, 21:08:37
RE: WSK 175 by gabriel0 - Latos - 29-10-2013, 21:29:16
RE: WSK 175 by gabriel0 - Marvin2010 - 29-10-2013, 21:38:42
RE: WSK 175 by gabriel0 - MIREK.M2 - 29-10-2013, 21:51:31
RE: WSK 175 by gabriel0 - serzie-ogar205 - 29-10-2013, 21:56:23
RE: WSK 175 by gabriel0 - Latos - 29-10-2013, 22:15:54
RE: WSK 175 by gabriel0 - damian45 - 29-10-2013, 22:23:13
RE: WSK 175 by gabriel0 - arecki16 - 29-10-2013, 22:29:25
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 29-10-2013, 22:41:17
RE: WSK 175 by gabriel0 - Winiar 93 - 29-10-2013, 22:46:08
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 29-10-2013, 22:49:05
RE: WSK 175 by gabriel0 - Winiar 93 - 29-10-2013, 22:54:03
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 29-10-2013, 23:14:52
RE: WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 29-10-2013, 23:29:56
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 29-10-2013, 23:33:02
RE: WSK 175 by gabriel0 - Latos - 29-10-2013, 23:48:18
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 29-10-2013, 23:56:48
RE: WSK 175 by gabriel0 - Wilq59 - 30-10-2013, 00:11:40
RE: WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 30-10-2013, 12:33:34
RE: WSK 175 by gabriel0 - Pompuś - 30-10-2013, 21:10:15
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 30-10-2013, 17:30:09
RE: WSK 175 by gabriel0 - Jędrek - 30-10-2013, 17:36:03
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 30-10-2013, 17:38:53
RE: WSK 175 by gabriel0 - Jędrek - 30-10-2013, 20:21:23
RE: WSK 175 by gabriel0 - Kamilm31 - 30-10-2013, 21:04:43
RE: WSK 175 by gabriel0 - robikrut - 30-10-2013, 21:06:49
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 30-10-2013, 21:12:36
RE: WSK 175 by gabriel0 - Jędrek - 30-10-2013, 21:21:18
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 30-10-2013, 21:24:36
RE: WSK 175 by gabriel0 - Jędrek - 30-10-2013, 21:26:52
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 30-10-2013, 21:33:42
RE: WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 30-10-2013 21:35:32
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 30-10-2013, 21:38:51
RE: WSK 175 by gabriel0 - Jędrek - 30-10-2013, 21:38:02
RE: WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 31-10-2013, 19:52:01
RE: WSK 175 by gabriel0 - Winiar 93 - 31-10-2013, 20:01:31
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 02-11-2013, 17:18:19
RE: WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 03-11-2013, 16:29:53
RE: WSK 175 by gabriel0 - nusiu - 04-11-2013, 21:53:41
RE: WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 05-11-2013, 20:16:43
RE: WSK 175 by gabriel0 - szopen45 - 10-11-2013, 14:21:37
RE: WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 19-02-2014, 21:31:53
RE: WSK 175 by gabriel0 - LukaszzT1 - 19-02-2014, 21:59:41
RE: WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 19-02-2014, 22:20:19
RE: WSK 175 by gabriel0 - LukaszzT1 - 19-02-2014, 22:26:51
RE: WSK 175 by gabriel0 - Winiar 93 - 19-02-2014, 22:42:37
RE: WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 19-02-2014, 22:52:44
RE: WSK 175 by gabriel0 - Jędrek - 19-02-2014, 23:58:37
RE: WSK 175 by gabriel0 - grzesiek27 - 20-02-2014, 00:08:46
RE: WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 12-04-2015, 20:31:15
RE: WSK 175 by gabriel0 - pawel_bieszczady - 19-04-2015, 20:28:18
RE: WSK 175 by gabriel0 - gabriel0 - 21-04-2015, 23:01:33


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34288
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 68
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 200
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 400
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5173
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 153
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 414
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 291
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 310
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 619
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6384
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19926

Reklama