Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Jubilat 2 ' 86
Autor Wiadomość
BITER Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 377
Imię: Maciek
Skąd: Suwałki
Pojazd: Inny Romet
Post: #89
RE: Romet Jubilat 2 ' 86
Ja miałem żółwia Franklina na plecach Big Grin bo jechałem do szkoły także mi się nic nie stało Smile
Ramę mam już praktycznie załatwioną, ale póki co nie będę nic zdradzał, pochwalę się jak do mnie przyjedzie Smile

Piszesz, że Jubilat był najlepszy ze wszystkich na Forum ? Bardzo mnie to cieszy, że Ci się podobał Smile I z pewnością mobilizuje mnie to do dalszych działań Big Grin

Romet Jubilat2 '86
Romet Pelikan '79
Romet Salto '87
Opel Corsa B 1.5 TD ISUZU 1995[/color]
Romet Wigry Kowalewo '97
26-09-2013 01:11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-07-2013, 21:24:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 02-07-2013, 21:44:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-07-2013, 22:22:09
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 00:36:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - zzr_driver - 03-07-2013, 01:58:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 08:17:39
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Semmao - 03-07-2013, 08:49:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 09:08:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Semmao - 03-07-2013, 09:11:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 23:41:17
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 03-07-2013, 23:48:42
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 04-07-2013, 06:26:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - zzr_driver - 04-07-2013, 10:45:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 04-07-2013, 20:34:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 04-07-2013, 23:23:09
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 00:39:07
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 05-07-2013, 01:02:36
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 01:07:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Bartek_ - 05-07-2013, 10:20:41
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 10:42:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 10-07-2013, 16:48:07
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 17:01:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 21:05:18
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 21:32:26
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - _Piotrek_ - 13-12-2016, 03:03:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Mikołaj98 - 10-07-2013, 21:45:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 22:00:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 21:53:30
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Mikołaj98 - 10-07-2013, 21:57:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 22:13:40
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 22:18:23
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 22:23:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 10-07-2013, 23:32:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 15-07-2013, 14:38:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:16:40
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Marwerick - 15-07-2013, 20:21:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 15-07-2013, 20:47:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:51:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:28:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Marwerick - 15-07-2013, 20:52:13
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 21:32:19
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 15-07-2013, 22:00:51
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 16-07-2013, 00:42:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 16-07-2013, 01:21:19
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 16-07-2013, 01:26:30
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 16-07-2013, 23:00:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 17-07-2013, 00:42:53
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 17-07-2013, 14:56:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 24-07-2013, 16:25:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 24-07-2013, 20:15:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 25-07-2013, 01:45:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 25-07-2013, 13:33:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 25-07-2013, 13:48:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 26-07-2013, 14:46:34
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 31-07-2013, 22:26:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 31-07-2013, 22:33:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 31-07-2013, 22:49:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 31-07-2013, 22:57:33
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 01-08-2013, 00:18:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 01-08-2013, 09:49:22
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-08-2013, 21:17:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 02-08-2013, 22:01:24
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-08-2013, 22:08:21
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Dawid.xD - 03-08-2013, 11:42:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - romeciak - 03-08-2013, 13:02:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 03-08-2013, 13:14:06
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-08-2013, 13:31:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 08-08-2013, 21:23:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 00:51:11
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 09-08-2013, 21:56:12
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 22:09:59
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 09-08-2013, 22:11:47
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Grelus23 - 09-08-2013, 22:15:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 22:16:21
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 17:45:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 23-09-2013, 17:59:08
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 18:17:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 23-09-2013, 20:53:22
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Kanilox - 23-09-2013, 20:56:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 21:33:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 23-09-2013, 21:51:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 22:43:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 23-09-2013, 23:08:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 23:55:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 25-09-2013, 23:17:43
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013 01:11:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 26-09-2013, 15:25:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013, 16:10:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 26-09-2013, 16:48:39
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013, 18:49:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 26-09-2013, 19:43:59
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 26-09-2013, 22:38:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 27-09-2013, 00:39:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 07-10-2013, 19:17:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013, 12:50:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 02-11-2013, 13:02:17
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013, 13:09:06
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 02-11-2013, 13:11:47
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013, 13:29:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 02-11-2013, 22:21:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 03-11-2013, 14:34:51
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-11-2013, 22:37:56
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 05-11-2013, 23:55:08
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 06-11-2013, 00:27:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 06-11-2013, 15:30:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 06-11-2013, 16:24:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - van de loro - 06-11-2013, 22:43:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 07-11-2013, 02:19:56
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 07-11-2013, 19:40:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Sołtys - 07-11-2013, 20:12:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 11-11-2013, 01:52:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 11-11-2013, 23:13:36
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 21:31:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - simi81 - 18-01-2015, 21:37:16
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 18-01-2015, 22:13:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - tomek458 - 18-01-2015, 22:24:55
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Dawdzio - 18-01-2015, 22:39:55
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 23:17:18
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - ArcziManYea - 18-01-2015, 23:35:11
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 23:41:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - simi81 - 19-01-2015, 00:34:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 19-01-2015, 22:14:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 19-01-2015, 23:58:38


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 50
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 431
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34312
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2951
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 44
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 83
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 222
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 301
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 323
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 641
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama