Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Jubilat 2 ' 86
Autor Wiadomość
BITER Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 377
Imię: Maciek
Skąd: Suwałki
Pojazd: Inny Romet
Post: #78
RE: Romet Jubilat 2 ' 86
Odświeżam temat już chyba po raz ostatni... Sad Dzisiaj jadąc Jubilatem do szkoły, na jednym ze skrzyżowań w centrum miasta miałem wypadek... Golf III jadący "na strzałce" puścił dwie osoby idące jakieś 10 metrów przede mną. Gdy zacząłem go mijać jeszcze stał. Ułamek sekundy później był już dobrze rozpędzony i wjechał we mnie Sad Dokładnie w prawy bok. Wygiął się pedał od strony zębatki i doszczętnie pogięte zostały tylne trójkąty, aż zblokowało mi tylne koło... Byłem taki zły i w szoku że nawet nie chciałem od kobiety już nawet żadnych pieniędzy. Do 14.00 Jubi stał na parkingu obok skrzyżowania i czekał na holowanie... Nie wiem nawet czy jest sens odginania tych trójkątów bo boję się że naruszę konstrukcję i niespodziewanie będę miał poważnieszy wypadek. Wieczorem dodam zdjęcia.

Romet Jubilat 2: 1986 - 23.09.2013 [*]
PS: Teraz będę usilnie jeździł po złomach i szukał zdrowej ramy, aby założyć części i dalej jeździć....
Trzymajcie kciuki, panowie...

Romet Jubilat2 '86
Romet Pelikan '79
Romet Salto '87
Opel Corsa B 1.5 TD ISUZU 1995[/color]
Romet Wigry Kowalewo '97
23-09-2013 17:45:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-07-2013, 21:24:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 02-07-2013, 21:44:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-07-2013, 22:22:09
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 00:36:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - zzr_driver - 03-07-2013, 01:58:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 08:17:39
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Semmao - 03-07-2013, 08:49:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 09:08:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Semmao - 03-07-2013, 09:11:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-07-2013, 23:41:17
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 03-07-2013, 23:48:42
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 04-07-2013, 06:26:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - zzr_driver - 04-07-2013, 10:45:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 04-07-2013, 20:34:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 04-07-2013, 23:23:09
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 00:39:07
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 05-07-2013, 01:02:36
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 01:07:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Bartek_ - 05-07-2013, 10:20:41
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-07-2013, 10:42:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 10-07-2013, 16:48:07
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 17:01:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 21:05:18
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 21:32:26
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - _Piotrek_ - 13-12-2016, 03:03:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Mikołaj98 - 10-07-2013, 21:45:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 22:00:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 21:53:30
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Mikołaj98 - 10-07-2013, 21:57:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 22:13:40
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 10-07-2013, 22:18:23
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - alagor - 10-07-2013, 22:23:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 10-07-2013, 23:32:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 15-07-2013, 14:38:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:16:40
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Marwerick - 15-07-2013, 20:21:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 15-07-2013, 20:47:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:51:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 20:28:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Marwerick - 15-07-2013, 20:52:13
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 15-07-2013, 21:32:19
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 15-07-2013, 22:00:51
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 16-07-2013, 00:42:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 16-07-2013, 01:21:19
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 16-07-2013, 01:26:30
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 16-07-2013, 23:00:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 17-07-2013, 00:42:53
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 17-07-2013, 14:56:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 24-07-2013, 16:25:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 24-07-2013, 20:15:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 25-07-2013, 01:45:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 25-07-2013, 13:33:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 25-07-2013, 13:48:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 26-07-2013, 14:46:34
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 31-07-2013, 22:26:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 31-07-2013, 22:33:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 31-07-2013, 22:49:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 31-07-2013, 22:57:33
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 01-08-2013, 00:18:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - miki1999 - 01-08-2013, 09:49:22
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-08-2013, 21:17:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 02-08-2013, 22:01:24
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-08-2013, 22:08:21
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Dawid.xD - 03-08-2013, 11:42:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - romeciak - 03-08-2013, 13:02:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 03-08-2013, 13:14:06
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 03-08-2013, 13:31:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 08-08-2013, 21:23:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 00:51:11
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 09-08-2013, 21:56:12
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 22:09:59
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 09-08-2013, 22:11:47
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Grelus23 - 09-08-2013, 22:15:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 09-08-2013, 22:16:21
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013 17:45:57
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 23-09-2013, 17:59:08
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 18:17:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 23-09-2013, 20:53:22
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Kanilox - 23-09-2013, 20:56:05
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 21:33:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 23-09-2013, 21:51:29
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 22:43:49
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 23-09-2013, 23:08:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 23-09-2013, 23:55:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 25-09-2013, 23:17:43
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013, 01:11:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 26-09-2013, 15:25:20
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013, 16:10:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 26-09-2013, 16:48:39
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 26-09-2013, 18:49:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 26-09-2013, 19:43:59
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - sebon30 - 26-09-2013, 22:38:28
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 27-09-2013, 00:39:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 07-10-2013, 19:17:58
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013, 12:50:52
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 02-11-2013, 13:02:17
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013, 13:09:06
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 02-11-2013, 13:11:47
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 02-11-2013, 13:29:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 02-11-2013, 22:21:14
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 03-11-2013, 14:34:51
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 05-11-2013, 22:37:56
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 05-11-2013, 23:55:08
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 06-11-2013, 00:27:35
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wojski - 06-11-2013, 15:30:00
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - wnusiu94 - 06-11-2013, 16:24:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - van de loro - 06-11-2013, 22:43:10
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 07-11-2013, 02:19:56
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 07-11-2013, 19:40:32
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Sołtys - 07-11-2013, 20:12:50
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 11-11-2013, 01:52:31
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 11-11-2013, 23:13:36
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 21:31:38
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - simi81 - 18-01-2015, 21:37:16
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Wigrus - 18-01-2015, 22:13:44
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - tomek458 - 18-01-2015, 22:24:55
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Dawdzio - 18-01-2015, 22:39:55
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 23:17:18
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - ArcziManYea - 18-01-2015, 23:35:11
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 18-01-2015, 23:41:45
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - simi81 - 19-01-2015, 00:34:27
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - BITER - 19-01-2015, 22:14:04
RE: Romet Jubilat 2 ' 86 - Przemi998 - 19-01-2015, 23:58:38


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 58
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 441
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34319
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2958
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 47
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 87
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 225
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 423
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 646
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 231
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama