Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Polo i reszta
Autor Wiadomość
wojtex Offline
Nowy
*


Liczba postów: 15
Imię: Wojtek
Skąd: Pruszków / Sarzyna
Pojazd: Romet Polo
Post: #90
RE: Romet Polo i reszta
Przez ten silniku już nie moge patrzyć na tego Rometa ale mimo to w sumie prace są w 99%zakończone więc mogę go pokazać. Niestety na razie tylko cieszy oko bo jeździć za bardzo mu się nie chce.








Do renowacji pozostała tylko sakiewka, która już się robi.

3xRomet Polo 76r / Komar 232 65r / Komar 2320 71r / Komar 2330 69r / Komar Sport 76r / Romet Pegaz 76r / WSK M06-64 64r / Simson S51 87r / Jawa 250 59r / Osa M50 60r / SHL Gazela 69r / H-D Sportster XL1200Low 08r
19-08-2013 20:23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Polo i reszta - wojtex - 19-12-2012, 00:42:17
RE: Romet Polo i reszta - Semmao - 19-12-2012, 00:49:09
RE: Romet Polo i reszta - Norbi96 - 19-12-2012, 00:51:16
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 19-12-2012, 01:03:10
RE: Romet Polo i reszta - MichalSR50 - 19-12-2012, 01:06:44
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 19-12-2012, 01:12:17
RE: Romet Polo i reszta - Semmao - 19-12-2012, 02:27:46
RE: Romet Polo i reszta - mat69a - 19-12-2012, 12:20:34
RE: Romet Polo i reszta - Semmao - 19-12-2012, 14:02:18
RE: Romet Polo i reszta - Winiar 93 - 19-12-2012, 17:21:12
RE: Romet Polo i reszta - ziman1998 - 19-12-2012, 17:39:21
RE: Romet Polo i reszta - sebon30 - 19-12-2012, 18:08:35
RE: Romet Polo i reszta - alek736 - 19-12-2012, 20:23:58
RE: Romet Polo i reszta - arasszymaras - 19-12-2012, 21:26:15
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 19-12-2012, 22:51:35
RE: Romet Polo i reszta - arasszymaras - 19-12-2012, 23:19:07
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 19-12-2012, 23:22:48
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 27-01-2013, 18:55:28
RE: Romet Polo i reszta - MichalSR50 - 27-01-2013, 20:53:14
RE: Romet Polo i reszta - Rometowiec97 - 27-01-2013, 20:57:15
RE: Romet Polo i reszta - zigu98 - 27-01-2013, 21:03:10
RE: Romet Polo i reszta - MateuszR - 27-01-2013, 21:03:26
RE: Romet Polo i reszta - Sołtys - 27-01-2013, 21:09:19
RE: Romet Polo i reszta - kadetmen - 27-01-2013, 21:18:02
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 27-01-2013, 23:52:31
RE: Romet Polo i reszta - kosa - 27-01-2013, 23:57:25
RE: Romet Polo i reszta - Norbi96 - 28-01-2013, 00:01:15
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 28-01-2013, 00:27:37
RE: Romet Polo i reszta - ziman1998 - 28-01-2013, 19:19:13
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 04-02-2013, 00:22:00
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 12-02-2013, 00:19:30
RE: Romet Polo i reszta - simsons51c - 12-02-2013, 10:31:03
RE: Romet Polo i reszta - marek0398 - 12-02-2013, 10:43:29
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 16-02-2013, 21:39:52
RE: Romet Polo i reszta - skuter007 - 16-02-2013, 22:09:18
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 16-02-2013, 22:45:52
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 17-02-2013, 15:45:13
RE: Romet Polo i reszta - skuter007 - 20-02-2013, 00:08:27
RE: Romet Polo i reszta - krycha119 - 20-02-2013, 14:46:26
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 21-02-2013, 03:16:02
RE: Romet Polo i reszta - Kanilox - 21-02-2013, 03:33:34
RE: Romet Polo i reszta - skuter007 - 21-02-2013, 14:19:35
RE: Romet Polo i reszta - MichalSR50 - 21-02-2013, 18:40:17
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 22-02-2013, 07:21:46
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 25-02-2013, 00:56:59
RE: Romet Polo i reszta - MichalSR50 - 25-02-2013, 01:33:35
RE: Romet Polo i reszta - skuter007 - 25-02-2013, 01:43:52
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 26-02-2013, 01:04:20
RE: Romet Polo i reszta - MichalSR50 - 26-02-2013, 01:24:44
RE: Romet Polo i reszta - oleczek112 - 26-02-2013, 14:46:46
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 26-02-2013, 20:21:19
RE: Romet Polo i reszta - MichalSR50 - 26-02-2013, 20:31:00
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 04-03-2013, 22:24:19
RE: Romet Polo i reszta - Norbi96 - 05-03-2013, 17:04:51
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 06-03-2013, 00:05:54
RE: Romet Polo i reszta - Semmao - 06-03-2013, 00:21:17
RE: Romet Polo i reszta - krycha119 - 09-03-2013, 12:57:02
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 09-03-2013, 22:40:48
RE: Romet Polo i reszta - michalh-91 - 10-03-2013, 01:19:55
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 18-03-2013, 23:04:45
RE: Romet Polo i reszta - Quake96 - 18-03-2013, 23:57:37
RE: Romet Polo i reszta - MichalSR50 - 19-03-2013, 01:03:49
RE: Romet Polo i reszta - Rometowiec97 - 19-03-2013, 15:10:25
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 19-03-2013, 22:39:15
RE: Romet Polo i reszta - ziman1998 - 19-03-2013, 22:42:28
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 19-03-2013, 23:52:19
RE: Romet Polo i reszta - Jakub - 19-03-2013, 23:54:19
RE: Romet Polo i reszta - Przemi998 - 20-03-2013, 00:33:22
RE: Romet Polo i reszta - wujek123 - 20-03-2013, 11:12:57
RE: Romet Polo i reszta - Rometowiec97 - 20-03-2013, 11:29:28
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 20-03-2013, 22:11:59
RE: Romet Polo i reszta - MichalSR50 - 20-03-2013, 22:24:19
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 21-03-2013, 11:01:53
RE: Romet Polo i reszta - Norbi96 - 22-03-2013, 12:59:20
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 22-03-2013, 22:15:16
RE: Romet Polo i reszta - KoRn - 25-03-2013, 16:23:50
RE: Romet Polo i reszta - simon1998 - 25-03-2013, 17:12:46
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 26-03-2013, 02:37:52
RE: Romet Polo i reszta - gabriel0 - 26-03-2013, 11:25:57
RE: Romet Polo i reszta - KoRn - 26-03-2013, 11:31:09
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 28-03-2013, 00:06:14
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 04-06-2013, 23:30:03
RE: Romet Polo i reszta - MichalSR50 - 04-06-2013, 23:31:30
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 04-06-2013, 23:35:04
RE: Romet Polo i reszta - Imker - 04-06-2013, 23:46:03
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 16-08-2013, 00:14:39
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 16-08-2013, 18:32:46
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 17-08-2013, 14:31:10
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 19-08-2013 20:23:30
RE: Romet Polo i reszta - Gospodarz96 - 19-08-2013, 22:25:53
RE: Romet Polo i reszta - romeciak - 19-08-2013, 23:46:30
RE: Romet Polo i reszta - Semmao - 24-04-2014, 15:28:01
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 24-04-2014, 16:23:24
RE: Romet Polo i reszta - Norbi96 - 24-04-2014, 16:49:59
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 24-04-2014, 16:53:01
RE: Romet Polo i reszta - Norbi96 - 24-04-2014, 16:59:06
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 24-04-2014, 17:16:18
RE: Romet Polo i reszta - mikolaj.lukasik - 24-04-2014, 18:43:02
RE: Romet Polo i reszta - Semmao - 24-04-2014, 22:01:55
RE: Romet Polo i reszta - Norbi96 - 24-04-2014, 22:03:24
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 25-04-2014, 00:06:55
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 12-10-2020, 00:20:35
RE: Romet Polo i reszta - T_NIK - 13-10-2020, 11:43:14
RE: Romet Polo i reszta - aeroxteam2 - 13-10-2020, 21:27:00
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 14-10-2020, 00:11:17
RE: Romet Polo i reszta - wojtex - 18-10-2020, 17:47:49


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 420
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 184
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 555
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 638
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34687
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 484
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 839

Reklama