Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Komar 2352W
Autor Wiadomość
kondzio310 Offline
Kondziu
*


Liczba postów: 810
Imię: Konrad
Skąd: Sieroszewice
Pojazd: Inny
Post: #30
RE: Romet Komar 2352W
Prace idą pełną gębą, teraz zaczyna się czas skłądania.

No naklejki kupiłem i przyszły do mnie pocztą, nie są złe, ale myślałem że będą większe i ładniejsze radocha ale jak są takie są innych kupywać nie zamierzam,



Długo schodziło mi z pomalowaniem ramy, może nie z malowaniem bo to akurat szybko poszło, ale wyczyszczenie i przygotowanie do malowaniaa no to po mału to szło, zdjęcie jeszcze za czasu jak rama jeszcze do końca nie wyszlifowana była. więc widać co nie co jeszcze Smile.

CHciałem zdjąć wahacz, no ale nie dało rady, ta ośka jest szersza jak otwór w wahaczu więc to jakby na stałę jest



no ale jako tako sie udało, no to podkład lakier i jest



Boli mnie to że moje felgi musiały zostać pomalowane, bo chromu 0 totalnie nic, no ale trudno sie mówi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2013 21:50:57 przez kondzio310.)
16-08-2013 21:48:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Komar 2352W - kondzio310 - 09-03-2013, 20:48:53
RE: Romet Komar - jawomaniak - 09-03-2013, 20:55:36
RE: Romet Komar - Romet Ogar 205. - 09-03-2013, 21:08:30
RE: Romet Komar - mateusz110396729@wp.pl - 09-03-2013, 21:10:03
RE: Romet Komar - kondzio310 - 09-03-2013, 21:11:30
RE: Romet Komar - kondzio310 - 09-03-2013, 23:31:19
RE: Romet Komar - MrF4k - 10-03-2013, 00:02:49
RE: Romet Komar - damix98 - 10-03-2013, 00:05:55
RE: Romet Komar - alek736 - 10-03-2013, 15:14:55
RE: Romet Komar - kondzio310 - 10-03-2013, 17:33:29
RE: Romet Komar - Stasiek - 10-03-2013, 17:44:11
RE: Romet Komar - gryf114 - 10-03-2013, 17:54:09
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 11-03-2013, 20:59:11
RE: Romet Komar 2352W - lukimotorynka - 11-03-2013, 21:14:54
RE: Romet Komar 2352W - MrF4k - 11-03-2013, 21:39:55
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 11-03-2013, 22:19:56
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 16-03-2013, 17:36:32
RE: Romet Komar 2352W - szymon703 - 16-03-2013, 20:30:35
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 30-03-2013, 15:29:34
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 30-03-2013, 20:49:27
RE: Romet Komar 2352W - gabriel0 - 30-03-2013, 20:58:22
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 02-04-2013, 19:22:19
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 03-04-2013, 21:51:03
RE: Romet Komar 2352W - gryf114 - 03-04-2013, 22:37:46
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 06-07-2013, 00:13:01
RE: Romet Komar 2352W - Lipa00-22 - 06-07-2013, 00:42:34
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 06-07-2013, 00:53:55
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 19-07-2013, 15:26:27
RE: Romet Komar 2352W - mikolaj.lukasik - 31-07-2013, 13:12:26
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 16-08-2013 21:48:20
RE: Romet Komar 2352W - Pompuś - 25-08-2013, 21:18:23
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 25-08-2013, 21:48:35
RE: Romet Komar 2352W - Pompuś - 25-08-2013, 23:13:44
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 25-08-2013, 23:23:43
RE: Romet Komar 2352W - Pompuś - 26-08-2013, 01:06:21
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 26-08-2013, 10:22:16
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 16-09-2013, 20:25:33
RE: Romet Komar 2352W - romek - 16-09-2013, 21:38:24
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 16-09-2013, 21:47:18
RE: Romet Komar 2352W - alek736 - 16-09-2013, 21:57:16
RE: Romet Komar 2352W - MrF4k - 16-09-2013, 23:02:04
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 17-09-2013, 19:33:36
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 28-09-2013, 15:20:32
RE: Romet Komar 2352W - alek736 - 28-09-2013, 16:44:18
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 28-09-2013, 22:58:51
RE: Romet Komar 2352W - MrF4k - 29-09-2013, 08:54:24
RE: Romet Komar 2352W - Trzebu - 22-02-2014, 22:45:35
RE: Romet Komar 2352W - alek736 - 22-02-2014, 22:49:23
RE: Romet Komar 2352W - motomaniak - 22-02-2014, 23:15:05
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 22-02-2014, 23:26:02
RE: Romet Komar 2352W - romek - 27-09-2014, 23:04:26
RE: Romet Komar 2352W - pawel_2540 - 28-09-2014, 00:08:14
RE: Romet Komar 2352W - Suwmiarka - 28-09-2014, 11:26:19
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 02-10-2014, 17:23:41
RE: Romet Komar 2352W - Latos - 02-10-2014, 17:48:58
RE: Romet Komar 2352W - 175mateusz - 02-10-2014, 17:50:26
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 29-11-2014, 15:12:24
RE: Romet Komar 2352W - Suwmiarka - 29-11-2014, 15:18:55
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 29-11-2014, 15:21:44
RE: Romet Komar 2352W - kadetmen - 29-11-2014, 15:49:59
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 05-12-2014, 19:58:59
RE: Romet Komar 2352W - Norbi96 - 05-12-2014, 21:13:23
RE: Romet Komar 2352W - Kolo4x4 - 05-12-2014, 22:52:32


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 14
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 412
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34291
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 34
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 72
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 208
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 157
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 416
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 294
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 315
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 631
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 227
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6418

Reklama