Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zabawy na lekcjach
Autor Wiadomość
mikolaj.lukasik Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,181
Imię: mikolaj
Skąd: lublin
Pojazd: Romet Komar
Post: #103
RE: Zabawy na lekcjach
my na jerzyku angielskim rzucaliśmy sie kwiatkami i śniegiem i potem musiałem sale sprzątać Dodgy, a najlepsza jeste pani od Religi nikt się jej zdaniem nie przejmuje a ona tylko krzyczy że ci postawi naganę a nasza wychowawczyni powieszała że uwagi i nagany od poni od religi sie nie liczą , na przerwach robi sie kebaby każdemu , a najlepszą lekcja w całym tygodniu do muzyka , pan czasami trochę podpity i pozwala robić wszystko chłopaki rzucali w dziewczyny prezerwatywami z biedronkiBig Grin , ale szkoda zę za rok nie bedzie tego pana :(wywalili go za picie w miejscu
pracy i agresywne zachowywanie się wobec uczniów

Siedem cudów Gierka
1. nie było bezrobocia
2. mimo że nie było bezrobocia, nikt nic nie robił.
3. mimo że nikt nic nie robił, plan wykonywano w 150 procentach.
4. mimo że plan wykonywano w 150 procentach, nigdzie niczego nie było.
5. mimo że nigdzie niczego nie było, każdy wszystko miał.
6. mimo że każdy wszystko miał, wszyscy wszystko kradli.
7. mimo że wszyscy wszystko kradli, to co kradli, zawsze było.

Siedem cudów Tuska
1. jest bezrobocie.
2. mimo że jest bezrobocie, wszyscy pracują.
3. mimo że wszyscy pracują, plan nie jest wykonywany nawet w 10 procentach.
4. mimo że plan nie jest wykonywany nawet w 10 procentach, wszędzie wszystko jest.
5. mimo że wszędzie wszystko jest, nie wszyscy wszystko mają.
6. mimo że nie wszyscy wszystko mają, kradną głównie ci, co mają wszystko.
7. mimo że kradną głównie ci co mają wszystko, nie udaje się nikogo złapać i niczego odzyskać.
14-08-2013 17:43:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 29-09-2012, 21:46:08
RE: Zabawy na lekcjach - Przemek - 29-09-2012, 21:48:58
RE: Zabawy na lekcjach - Szymuś - 29-09-2012, 21:51:37
RE: Zabawy na lekcjach - arevo - 29-09-2012, 21:57:49
RE: Zabawy na lekcjach - mlodyfso - 29-09-2012, 21:58:39
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 29-09-2012, 22:03:51
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 28-01-2013, 22:29:52
RE: Zabawy na lekcjach - Feiro - 29-09-2012, 22:08:46
RE: Zabawy na lekcjach - Tomasso94 - 29-09-2012, 22:17:03
RE: Zabawy na lekcjach - Feiro - 29-09-2012, 23:56:56
RE: Zabawy na lekcjach - kw112 - 29-09-2012, 22:24:50
RE: Zabawy na lekcjach - Przemek - 29-09-2012, 22:28:50
RE: Zabawy na lekcjach - bartek66977 - 17-01-2013, 01:22:02
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 29-09-2012, 22:46:25
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 29-09-2012, 22:50:09
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 29-09-2012, 22:53:04
RE: Zabawy na lekcjach - Marwerick - 29-09-2012, 23:24:34
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 29-09-2012, 23:26:44
RE: Zabawy na lekcjach - Winiar 93 - 29-09-2012, 23:34:08
RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012, 00:05:35
RE: Zabawy na lekcjach - Marwerick - 30-09-2012, 00:32:20
RE: Zabawy na lekcjach - Latos - 30-09-2012, 08:56:23
RE: Zabawy na lekcjach - LukaszzT1 - 30-09-2012, 10:56:27
RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012, 11:16:53
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 01-01-2013, 21:33:27
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 01-01-2013, 21:56:56
RE: Zabawy na lekcjach - Pitu - 01-01-2013, 22:28:34
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 01-01-2013, 22:28:58
RE: Zabawy na lekcjach - Wissner - 01-01-2013, 22:36:03
RE: Zabawy na lekcjach - skuter007 - 02-01-2013, 00:05:55
RE: Zabawy na lekcjach - szymon703 - 04-01-2013, 19:42:43
RE: Zabawy na lekcjach - dropp - 16-01-2013, 20:48:39
RE: Zabawy na lekcjach - Barto5050 - 16-01-2013, 20:58:31
RE: Zabawy na lekcjach - chart21050 - 16-01-2013, 21:06:53
RE: Zabawy na lekcjach - danio44 - 16-01-2013, 21:38:46
RE: Zabawy na lekcjach - ROMETOWIEC 1998 - 16-01-2013, 21:44:37
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 16-01-2013, 21:49:45
RE: Zabawy na lekcjach - michalbo - 16-01-2013, 22:05:36
RE: Zabawy na lekcjach - LukaszzT1 - 16-01-2013, 22:24:13
RE: Zabawy na lekcjach - alek736 - 16-01-2013, 22:29:55
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 16-01-2013, 23:55:42
RE: Zabawy na lekcjach - dada602 - 17-01-2013, 00:52:07
RE: Zabawy na lekcjach - dada602 - 17-01-2013, 00:52:07
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 17-01-2013, 18:27:15
RE: Zabawy na lekcjach - Bocian97 - 17-01-2013, 22:10:52
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 19-01-2013, 21:38:06
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013, 22:06:44
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013, 22:15:28
RE: Zabawy na lekcjach - MrCtagg - 19-01-2013, 23:46:25
RE: Zabawy na lekcjach - skowron142 - 20-01-2013, 00:17:55
RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013, 00:40:13
RE: Zabawy na lekcjach - szopen45 - 20-01-2013, 00:51:28
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 00:56:49
RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013, 13:33:24
RE: Zabawy na lekcjach - stqc - 20-01-2013, 14:33:21
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 14:40:16
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 14:47:45
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 14:54:00
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 14:59:05
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 15:03:09
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 19:44:32
RE: Zabawy na lekcjach - rudakicia90 - 20-01-2013, 22:17:41
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 23-01-2013, 17:28:01
RE: Zabawy na lekcjach - Rometowiec97 - 23-01-2013, 17:45:55
RE: Zabawy na lekcjach - Oggórek - 23-01-2013, 17:57:53
RE: Zabawy na lekcjach - nie_mientki - 23-01-2013, 18:23:44
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 24-01-2013, 16:57:29
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 28-01-2013, 23:14:34
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 30-01-2013, 23:19:38
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 28-01-2013, 23:51:36
RE: Zabawy na lekcjach - gabriel0 - 28-01-2013, 23:54:12
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 29-01-2013, 05:32:00
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 16:52:31
RE: Zabawy na lekcjach - Tomasso94 - 29-01-2013, 16:57:56
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 29-01-2013, 17:06:46
RE: Zabawy na lekcjach - miki1999 - 29-01-2013, 17:32:47
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 29-01-2013, 17:35:57
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 29-01-2013, 19:08:30
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 21:38:13
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 29-01-2013, 21:46:14
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 30-01-2013, 15:44:56
RE: Zabawy na lekcjach - Latos - 29-01-2013, 21:01:26
RE: Zabawy na lekcjach - nie_mientki - 29-01-2013, 21:45:17
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 22:26:54
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 30-01-2013, 15:40:21
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 31-01-2013, 22:49:54
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 31-01-2013, 23:25:05
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 01-02-2013, 00:06:32
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 01-02-2013, 18:33:26
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 01-02-2013, 18:36:39
RE: Zabawy na lekcjach - Mysiu - 01-02-2013, 18:48:27
RE: Zabawy na lekcjach - Sołtys - 01-02-2013, 19:17:08
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 02-02-2013, 04:23:25
RE: Zabawy na lekcjach - krzychu999 - 05-02-2013, 19:46:07
RE: Zabawy na lekcjach - miki99 - 05-02-2013, 20:09:30
RE: Zabawy na lekcjach - krzychu999 - 06-02-2013, 22:04:44
RE: Zabawy na lekcjach - Wigrus - 14-08-2013, 17:22:26
RE: Zabawy na lekcjach - mikolaj.lukasik - 14-08-2013 17:43:02
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 14-08-2013, 20:33:04
RE: Zabawy na lekcjach - MIREK.M2 - 14-08-2013, 21:22:38
RE: Zabawy na lekcjach - Lagoon - 14-08-2013, 21:33:21
RE: Zabawy na lekcjach - Stasiek - 14-08-2013, 21:53:18
RE: Zabawy na lekcjach - BITER - 14-08-2013, 22:16:02
RE: Zabawy na lekcjach - marcodado - 14-08-2013, 22:21:14
RE: Zabawy na lekcjach - krzysiu1505 - 14-08-2013, 22:25:14
RE: Zabawy na lekcjach - serzie-ogar205 - 14-08-2013, 22:41:28
RE: Zabawy na lekcjach - marcodado - 14-08-2013, 22:48:11
RE: Zabawy na lekcjach - Grelus23 - 15-08-2013, 00:08:03
RE: Zabawy na lekcjach - BITER - 15-08-2013, 00:57:57
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 15-08-2013, 12:24:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 419
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 184
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 555
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 637
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34687
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 484
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 838

Reklama