Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Druga Kłejkowa Maszyna!
Autor Wiadomość
Quake96 Offline
Pyr pyr, wrum, wrum :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,793
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #120
RE: Druga Kłejkowa Maszyna!
No dobra czas na małą historię jak to było z tym kolorem... Big Grin

Otóż, pierwotnie w planach był jak wiecie, żółty. Jednakże gdy wpadłem do Castoramy, to na półkach bieda. Wybrałem zatem coś co przykuło moją uwagę. Zielony groszkowy. Wziąłem 3 puszki zielonego, jedną puszkę czarnego, oraz... jedną puszkę koloru "ciemnoszary wpadający lekko w brąz". Ten ostatni kolor był przeznaczony na ramę. Jednakże, gdy zacząłem malować ramę, moim oczom ukazała się dosłownie sraczka loo Omal się nie załamałem... Zostawiłem to tak jak było i postanowiłem to przemyśleć. Dziś, gdy zszedłem do piwnicy i zobaczyłem, że ten kolor dalej jest tak okropny, to stwierdziłem, że tak nie może być. Postanowiłem pomalować albo na czarno, albo na groszkowy. Ostatecznie w Castoramie, wybór padł na groszek. Kupiłem więc 2 puszki i poszedłem do domu. Przy okazji powtórnego malowania ramy, postanowiłem poprawić kilka zauważonych przeze mnie "poważniejszych" niedociągnięć na pozostałych elementach (błotniki itd.). Dzięki temu teraz całość nie wygląda źle, wręcz moim zdaniem co najmniej dobrze Smile Zdjęcie "sraczkowatej" ramy dodam później. Teraz nie chce mi się go szukać Tongue

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
08-08-2013 00:45:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 02-07-2013, 23:48:56
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - kadetmen - 02-07-2013, 23:53:23
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 02-07-2013, 23:55:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 02-07-2013, 23:56:53
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:03:13
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 03-07-2013, 00:07:28
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:09:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 03-07-2013, 00:12:38
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:16:04
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Błażej - 03-07-2013, 00:19:11
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 03-07-2013, 00:21:58
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:23:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:33:49
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:44:28
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:49:34
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:52:06
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - stqc - 03-07-2013, 11:03:10
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Dawid.xD - 03-07-2013, 11:18:10
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 13:01:46
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Norbi96 - 03-07-2013, 14:52:06
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Norbi96 - 03-07-2013, 16:14:53
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - MrF4k - 03-07-2013, 17:03:35
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Dabek333 - 03-07-2013, 17:20:36
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Caro94 - 03-07-2013, 23:47:14
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 03-07-2013, 23:49:49
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-07-2013, 00:00:13
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 04-07-2013, 00:05:36
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 04-07-2013, 00:08:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-07-2013, 00:19:55
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Caro94 - 04-07-2013, 00:29:10
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-07-2013, 01:40:29
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-07-2013, 23:02:41
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 22:02:39
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 13-07-2013, 22:09:08
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 22:13:30
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 13-07-2013, 22:17:24
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 22:20:30
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 13-07-2013, 22:26:38
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 13-07-2013, 22:28:16
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 13-07-2013, 22:30:44
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 22:37:30
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - mlody191 - 13-07-2013, 22:40:35
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Rado301 - 13-07-2013, 22:41:02
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 13-07-2013, 22:43:43
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 22:45:26
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - mlody191 - 13-07-2013, 22:58:00
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 23:12:42
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - mlody191 - 13-07-2013, 23:16:18
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 23:27:24
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - mlody191 - 13-07-2013, 23:43:15
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 13-07-2013, 23:47:43
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 14-07-2013, 00:01:25
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 14-07-2013, 00:34:04
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 14-07-2013, 01:00:28
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 14-07-2013, 01:17:19
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 14-07-2013, 01:54:37
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 15-07-2013, 00:40:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 24-07-2013, 00:24:02
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 24-07-2013, 01:06:12
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 24-07-2013, 01:08:45
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 24-07-2013, 01:19:42
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 29-07-2013, 12:31:53
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - chuck - 30-07-2013, 01:24:03
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 02-08-2013, 02:59:09
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 02-08-2013, 21:55:44
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Paweł96 - 03-08-2013, 00:35:26
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 02-08-2013, 22:03:13
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 02-08-2013, 22:11:58
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 02-08-2013, 22:22:40
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 02-08-2013, 22:31:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 02-08-2013, 23:51:13
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Riczard - 04-08-2013, 14:07:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-08-2013, 14:10:06
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 04-08-2013, 16:05:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-08-2013, 23:34:56
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-08-2013, 23:53:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 05-08-2013, 14:45:28
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 05-08-2013, 15:04:56
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 07-08-2013, 00:06:15
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - MrF4k - 07-08-2013, 00:12:21
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 07-08-2013, 00:20:29
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Dawid.xD - 07-08-2013, 10:53:26
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 07-08-2013, 12:00:08
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 07-08-2013, 14:19:03
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 07-08-2013, 21:28:27
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 07-08-2013, 23:37:31
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - MrF4k - 08-08-2013, 00:08:00
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 08-08-2013, 00:31:27
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Stasiek - 08-08-2013, 00:32:42
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 08-08-2013, 00:34:35
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 08-08-2013 00:45:06
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 08-08-2013, 02:31:55
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - MrF4k - 08-08-2013, 08:48:45
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 09-08-2013, 00:08:49
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 09-08-2013, 00:33:03
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 09-08-2013, 00:32:46
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 09-08-2013, 00:37:04
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 09-08-2013, 00:39:54
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-08-2013, 23:21:31
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 25-08-2013, 22:16:04
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 14-09-2013, 23:15:57
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 14-09-2013, 23:17:01
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 15-09-2013, 17:17:02
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 21-11-2013, 04:48:13
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 01-03-2014, 02:04:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 34
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 420
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34300
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2944
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 37
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 78
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 212
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 160
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 317
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 637
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6474

Reklama