Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao
Autor Wiadomość
Quake96 Online
Pyr pyr, wrum, wrum :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,793
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #131
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao
(23-07-2013 18:20:19)Semmao napisał(a):  Niewiarygodne, ale prawdziwe:

zabrałem dziś Ogara do diagnosty. Stawiam pod garażem i idę wołać speca. Wychodzi z budki taki starszy Pan, na oko 40-50 lat. Prosi mnie o dowodzik, miętoli go sobie... Idziemy przed OSKP, on patrzy na Ogiego i pyta się mnie 'co to?'... loo ja zdziwiony żartem mówię 'co pan tu sobie ze mnie żartuje Tongue bo młody jestem? Big Grin '
a on 'nie no naprawdę pytam co to' loo Ja mu na to 'kurde, gdzie Pan się wychował, że Pan rodzimego Ogara nie widział? Toć tego setki tysięcy w PL jeździło za PEERELA".
Przełknął ślinę i do mnie - a gdzie jest na nim tabliczka znamionowa? loo a mnie znowu zatkało... mówię mu 'kurka pan to chyba naprawdę nie widział ogara' Big Grin i zaczęła się łopatologia, że na Rometach nie było tabliczek, tylko nr na ramie, a ten mi przerywa i mówi - przeglądu nie będzie'skąd mam wiedzieć że to Romet?' już mi się tak śmiać chciało Big Grin ale się powstrzymuje i mówię "no jamaha to nie jest Big Grin, o tam na siodle ma pan wytłoczony napis, naklejki na bak mi jeszcze nie przyszły" Big Grin Ten naburmuszony jak cholera, wsiada, próbuje odpalić (nie wiedział, że zapłon na reflektorze trza przekręcić) jak już mu powiedziałem, odpalił i od razu kopa w biegi na dół... Tongue i się pyta o co chodzi hehe wytłumaczyłem mu, ale nie chciał próbować i mówi, żebym ja jechał. Wink
wsiadłem przejechałem, pohamowałem, sprawdził światło przód -mijania i długie, idzie na tył i do mnie, żebym światło STOP pokazał Big Grin hehehe
- PANIE! Toć to kablem z iskrownika idzie, tu nie ma żadnej elektroniki, nie ma stopa... Smile
I do mnie dalej, że ma wątpliwości i że tak nie może być bez tabliczki itp.
Obok stał jakiś gościu w kolejce i mówi 'fajny ten Ogarek, też kiedyś takiego miałem' Big Grin

Poddał się, ale pieczątkę wbił. hahahaha rozjebany

Niestety nie zmienił danych w dowodzie, bo w systemie nie ma Ogara 200 w roczniku 1990 i żadne tłumaczenia nie pomogły. :/ Tylko z opinią rzeczoznawcy PZMot... :/ :/

Ma ktoś znajomego? Smile


Jeszcze tylko przerejestrowanie i jest full legal. Wink

Ale jakich danych w dowodzie nie zmienił? O co dokładnie chodzi? Ja jak na przeglądzie byłem, to normalnie sam mu dane podawałem bo w tym starym dowodzie to prawie nic nie było.

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
23-07-2013 18:57:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Semmao - 25-04-2013, 20:06:46
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 10-05-2013, 16:22:06
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 11-05-2013, 12:55:05
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - fosa - 12-05-2013, 15:42:25
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - fosa - 12-05-2013, 15:50:53
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Artur - 04-06-2013, 18:04:51
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 04-06-2013, 18:39:26
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 04-06-2013, 20:04:53
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Imker - 04-06-2013, 22:42:23
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:20:30
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:23:12
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:35:02
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:42:51
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 26-06-2013, 17:22:01
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 10-07-2013, 18:53:33
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 21-07-2013, 17:27:56
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 21-07-2013, 18:09:06
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 21-07-2013, 18:45:48
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Quake96 - 23-07-2013 18:57:36
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Irek - 23-07-2013, 20:12:55
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 23-07-2013, 20:20:43
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Irek - 23-07-2013, 21:50:30
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Irek - 24-07-2013, 08:40:58
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 02-08-2013, 19:47:12
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 21-09-2013, 17:30:06
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 21-09-2013, 22:57:11
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - fosa - 22-09-2013, 00:00:46
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 29-09-2013, 08:57:36
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 30-09-2013, 22:38:43
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Mysiu - 30-09-2013, 23:22:57
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 01-03-2014, 18:52:14
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 01-03-2014, 19:05:25
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 22-03-2014, 16:42:21
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 23-03-2014, 11:08:48
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 23-03-2014, 14:31:25
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 13-04-2014, 19:50:10
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 14-04-2014, 15:53:01
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Latos - 14-04-2014, 16:07:16
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 03-05-2014, 15:28:51
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 21-05-2014, 22:54:02
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 04-07-2014, 12:53:04
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Imker - 06-07-2014, 16:39:05
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Latos - 13-12-2015, 18:26:05


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2878
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 48
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 118
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 337
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5165
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 147
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 398
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 271
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 299
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 584
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 219
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6376
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19909
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96864

Reklama