Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao
Autor Wiadomość
Semmao Offline
Podszeptywacz
Moderatorzy


Liczba postów: 4,468
Imię: Tom
Skąd: Elbląg - Gorzów
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #128
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao
Niewiarygodne, ale prawdziwe:

zabrałem dziś Ogara do diagnosty. Stawiam pod garażem i idę wołać speca. Wychodzi z budki taki starszy Pan, na oko 40-50 lat. Prosi mnie o dowodzik, miętoli go sobie... Idziemy przed OSKP, on patrzy na Ogiego i pyta się mnie 'co to?'... loo ja zdziwiony żartem mówię 'co pan tu sobie ze mnie żartuje Tongue bo młody jestem? Big Grin '
a on 'nie no naprawdę pytam co to' loo Ja mu na to 'kurde, gdzie Pan się wychował, że Pan rodzimego Ogara nie widział? Toć tego setki tysięcy w PL jeździło za PEERELA".
Przełknął ślinę i do mnie - a gdzie jest na nim tabliczka znamionowa? loo a mnie znowu zatkało... mówię mu 'kurka pan to chyba naprawdę nie widział ogara' Big Grin i zaczęła się łopatologia, że na Rometach nie było tabliczek, tylko nr na ramie, a ten mi przerywa i mówi - przeglądu nie będzie'skąd mam wiedzieć że to Romet?' już mi się tak śmiać chciało Big Grin ale się powstrzymuje i mówię "no jamaha to nie jest Big Grin, o tam na siodle ma pan wytłoczony napis, naklejki na bak mi jeszcze nie przyszły" Big Grin Ten naburmuszony jak cholera, wsiada, próbuje odpalić (nie wiedział, że zapłon na reflektorze trza przekręcić) jak już mu powiedziałem, odpalił i od razu kopa w biegi na dół... Tongue i się pyta o co chodzi hehe wytłumaczyłem mu, ale nie chciał próbować i mówi, żebym ja jechał. Wink
wsiadłem przejechałem, pohamowałem, sprawdził światło przód -mijania i długie, idzie na tył i do mnie, żebym światło STOP pokazał Big Grin hehehe
- PANIE! Toć to kablem z iskrownika idzie, tu nie ma żadnej elektroniki, nie ma stopa... Smile
I do mnie dalej, że ma wątpliwości i że tak nie może być bez tabliczki itp.
Obok stał jakiś gościu w kolejce i mówi 'fajny ten Ogarek, też kiedyś takiego miałem' Big Grin

Poddał się, ale pieczątkę wbił. hahahaha rozjebany

Niestety nie zmienił danych w dowodzie, bo w systemie nie ma Ogara 200 w roczniku 1990 i żadne tłumaczenia nie pomogły. :/ Tylko z opinią rzeczoznawcy PZMot... :/ :/

Ma ktoś znajomego? Smile


Jeszcze tylko przerejestrowanie i jest full legal. Wink


Quake96 - 18-06-2013 22:49 -Cóż chciałeś Rometa to musisz się liczyć z wydatkami

kamil97 - 22-10-2014 10:02 -Ano ,,Chciales rysia, musisz się liczyć z wydatkami" Tongue

jurek_j - 25-04-2016 19:28 -chciałeś rometa, musisz się liczyć z problemami
23-07-2013 18:20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Semmao - 25-04-2013, 20:06:46
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 10-05-2013, 16:22:06
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 11-05-2013, 12:55:05
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - fosa - 12-05-2013, 15:42:25
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - fosa - 12-05-2013, 15:50:53
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Artur - 04-06-2013, 18:04:51
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 04-06-2013, 18:39:26
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 04-06-2013, 20:04:53
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Imker - 04-06-2013, 22:42:23
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:20:30
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:23:12
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:35:02
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 25-06-2013, 19:42:51
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 26-06-2013, 17:22:01
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 10-07-2013, 18:53:33
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 21-07-2013, 17:27:56
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 21-07-2013, 18:09:06
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 21-07-2013, 18:45:48
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Semmao - 23-07-2013 18:20:19
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Irek - 23-07-2013, 20:12:55
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 23-07-2013, 20:20:43
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Irek - 23-07-2013, 21:50:30
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Irek - 24-07-2013, 08:40:58
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - koi7 - 02-08-2013, 19:47:12
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 21-09-2013, 17:30:06
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 21-09-2013, 22:57:11
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - fosa - 22-09-2013, 00:00:46
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 29-09-2013, 08:57:36
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 30-09-2013, 22:38:43
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Mysiu - 30-09-2013, 23:22:57
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 01-03-2014, 18:52:14
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 01-03-2014, 19:05:25
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 22-03-2014, 16:42:21
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 23-03-2014, 11:08:48
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 23-03-2014, 14:31:25
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Pompuś - 13-04-2014, 19:50:10
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - stqc - 14-04-2014, 15:53:01
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Latos - 14-04-2014, 16:07:16
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 03-05-2014, 15:28:51
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - MrF4k - 21-05-2014, 22:54:02
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - kw112 - 04-07-2014, 12:53:04
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Imker - 06-07-2014, 16:39:05
RE: Romet Ogar 200 - 1990 - Semmao - Latos - 13-12-2015, 18:26:05


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 302
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3080
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 773
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 164
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 542
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 600
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34640
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 93
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 155
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 433
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5218
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 382
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 392
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 811

Reklama