Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Druga Kłejkowa Maszyna!
Autor Wiadomość
Quake96 Offline
Pyr pyr, wrum, wrum :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,793
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #73
RE: Druga Kłejkowa Maszyna!
Ja mam je do wszystkiego Tongue U mnie mokro to buty mi przemokły, więc w klapkach w piwnicy siedziałem. A że jak odpalił, od razu na dwór go wyciągnąłem, to po co miałem specjalnie do domu lecieć Big Grin

Coś mi się zdaje, że ten silnik będzie miał moc, bo już teraz czuję jak się "odpycha". A w zasadzie jest jeszcze zablokowany Wink

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2013 01:03:58 przez Quake96.)
14-07-2013 01:00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 02-07-2013, 23:48:56
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - kadetmen - 02-07-2013, 23:53:23
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 02-07-2013, 23:55:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 02-07-2013, 23:56:53
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:03:13
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 03-07-2013, 00:07:28
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:09:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 03-07-2013, 00:12:38
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:16:04
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Błażej - 03-07-2013, 00:19:11
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 03-07-2013, 00:21:58
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:23:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:33:49
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:44:28
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:49:34
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 00:52:06
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - stqc - 03-07-2013, 11:03:10
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Dawid.xD - 03-07-2013, 11:18:10
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 03-07-2013, 13:01:46
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Norbi96 - 03-07-2013, 14:52:06
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Norbi96 - 03-07-2013, 16:14:53
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - MrF4k - 03-07-2013, 17:03:35
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Dabek333 - 03-07-2013, 17:20:36
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Caro94 - 03-07-2013, 23:47:14
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 03-07-2013, 23:49:49
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-07-2013, 00:00:13
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 04-07-2013, 00:05:36
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 04-07-2013, 00:08:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-07-2013, 00:19:55
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Caro94 - 04-07-2013, 00:29:10
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-07-2013, 01:40:29
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-07-2013, 23:02:41
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 22:02:39
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 13-07-2013, 22:09:08
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 22:13:30
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 13-07-2013, 22:17:24
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 22:20:30
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 13-07-2013, 22:26:38
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 13-07-2013, 22:28:16
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 13-07-2013, 22:30:44
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 22:37:30
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - mlody191 - 13-07-2013, 22:40:35
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Rado301 - 13-07-2013, 22:41:02
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 13-07-2013, 22:43:43
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 22:45:26
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - mlody191 - 13-07-2013, 22:58:00
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 23:12:42
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - mlody191 - 13-07-2013, 23:16:18
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-07-2013, 23:27:24
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - mlody191 - 13-07-2013, 23:43:15
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 13-07-2013, 23:47:43
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 14-07-2013, 00:01:25
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 14-07-2013, 00:34:04
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 14-07-2013 01:00:28
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 14-07-2013, 01:17:19
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 14-07-2013, 01:54:37
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 15-07-2013, 00:40:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 24-07-2013, 00:24:02
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 24-07-2013, 01:06:12
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 24-07-2013, 01:08:45
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 24-07-2013, 01:19:42
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 29-07-2013, 12:31:53
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - chuck - 30-07-2013, 01:24:03
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 02-08-2013, 02:59:09
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 02-08-2013, 21:55:44
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Paweł96 - 03-08-2013, 00:35:26
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 02-08-2013, 22:03:13
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 02-08-2013, 22:11:58
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 02-08-2013, 22:22:40
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 02-08-2013, 22:31:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 02-08-2013, 23:51:13
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Riczard - 04-08-2013, 14:07:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-08-2013, 14:10:06
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 04-08-2013, 16:05:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-08-2013, 23:34:56
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 04-08-2013, 23:53:48
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 05-08-2013, 14:45:28
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 05-08-2013, 15:04:56
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 07-08-2013, 00:06:15
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - MrF4k - 07-08-2013, 00:12:21
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 07-08-2013, 00:20:29
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Dawid.xD - 07-08-2013, 10:53:26
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 07-08-2013, 12:00:08
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 07-08-2013, 14:19:03
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 07-08-2013, 21:28:27
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 07-08-2013, 23:37:31
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - MrF4k - 08-08-2013, 00:08:00
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 08-08-2013, 00:31:27
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Stasiek - 08-08-2013, 00:32:42
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - alek736 - 08-08-2013, 00:34:35
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 08-08-2013, 00:45:06
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 08-08-2013, 02:31:55
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - MrF4k - 08-08-2013, 08:48:45
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 09-08-2013, 00:08:49
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 09-08-2013, 00:33:03
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 09-08-2013, 00:32:46
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 09-08-2013, 00:37:04
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 09-08-2013, 00:39:54
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 13-08-2013, 23:21:31
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 25-08-2013, 22:16:04
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Pompuś - 14-09-2013, 23:15:57
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Taśma - 14-09-2013, 23:17:01
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 15-09-2013, 17:17:02
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 21-11-2013, 04:48:13
RE: Druga Kłejkowa Maszyna! - Quake96 - 01-03-2014, 02:04:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 34
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 420
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34300
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2944
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 37
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 78
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 212
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 160
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 317
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 637
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6474

Reklama