Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Wilga 3 By Stasiek
Autor Wiadomość
Stasiek Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 274
Imię: Kamil
Skąd: Mazowieckie
Pojazd: Inny Romet
Post: #1
Wilga 3 By Stasiek
Witam prezentuję Wam Moją Wilgę :F 3 . A było to tak .Wracałem kiedyś moim zacierającym się sraczem Do domu I Zatrzymał mnie pewien Pan .Zapytał czy nie chcę kupić skutera Od słowa do słowa okazało się że jest to skuter w bardzo dobrym stanie .Pokazał mi go ,Odrazu powiedziałem sb Muszę go mieć. Gadałem Dłuższy czas z tatą i negocjowałem sumę którą mi dołoży Big Grin . A jak tamten skuter się zatarł Nie było mowy musiałem go kupić . No i Dnia 7.05.2013r ,W godzinach 12-13 kupiłem skuter za 700 zł .Był niemal idealny Bo nie działało światło z przodu .Po powrocie do domu szybkie oględziny Zdjęta blokada z Modułu I W Drogę, Na następny dzień umyłem go pięknie wypastowałem Pojechałem do kolegi . Dałem mu się przejechać i tyle zostało z moich lusterek i plastiku



Byłem Bardzo zdenerwowany Szpilki w cylindrze się ułamały oba lusterka do wymiany , Plastik tak samo .... Kolega pyta ile ci dać? Myślę sb powiem mu 300 a co mi tam :F . Po 5 minutach Miałem już w ręku 300 zł . Pojechałem do sklepu po klej do gwintów ,Poxiline . Położyłem skuter na 2 oponach samochodowych wywierciłem dałem nowe szpilki na klej ,Uszczelkę tłumika od komara :F ( Była w zestawie ) . I Chodził tak jak wcześniej ,Zamówiłem Plastiki i lusterka za równo 150 zł z wysyłką. Przyszła paczka :

Lusterka fabrycznie były mocno ściśnięte ,Tata za mocno pociągnął i ułamał jedno Big Grin .Ale nie kazałem mu kupować nowych bo i tak mi się nie podobały założyłem sb od starego skutera jedno . :F
Takie tam prawie aktualne :


Skuter chodził dobrze zrobiłem z 200 km i urwała mi się linka przy przebiegu 3700 km . Rozebrałem przód bo denerwowało mnie podświetlenie licznika Które Ledwo świeciło :F A tam wielkie zdziwienie żarówki 1,7 wat .Kupiłem sb takie .Chyba 12 zł zapłaciłem ,Jeszcze nie założone .
Któregoś tam dnia byłem sraczem w Castoramie ,A że odpadła mi śrubka od jednego plastiku to kupiłem sb kilka :F

Całe 5,46 zapłaciłem Big Grin
No i takie na pamiątkę Bo nigdy tyle już nie będzie Big Grin

PS. Coś mi stukało pojechałem do mechanika Wymienił mi pasek i dzwon . Zapłaciłem 140 zł Pasek za 80 + 30 dzwon +30 robota ( Kasa którą dostałem za plastiki ;D ) Przy skuterze często coś grzebie więc bd aktuale jak bd czas Smile Jak ktoś przeczyta te wypociny w całości jest Mistrzem :F:F
Pozdrawiam .Komentować !

(Dzisiaj 08:56:44)Boszu napisał(a): Ale z racji ogromu wieś tuningu... No nie ma co mówić!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2013 17:37:43 przez Stasiek.)
26-05-2013 17:34:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 26-05-2013 17:34:39
RE: Wilga 3 By Stasiek - Daw8 - 26-05-2013, 17:39:33
RE: Wilga 3 By Stasiek - chart21050 - 26-05-2013, 17:47:19
RE: Wilga 3 By Stasiek - MateuszR - 26-05-2013, 18:09:42
RE: Wilga 3 By Stasiek - Przemi998 - 26-05-2013, 18:11:06
RE: Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 26-05-2013, 21:52:01
RE: Wilga 3 By Stasiek - alek736 - 26-05-2013, 22:41:31
RE: Wilga 3 By Stasiek - miki1999 - 26-05-2013, 22:44:26
RE: Wilga 3 By Stasiek - Wojta - 26-05-2013, 23:55:01
RE: Wilga 3 By Stasiek - Pietrek89 - 27-05-2013, 00:39:32
RE: Wilga 3 By Stasiek - miki1999 - 27-05-2013, 17:27:36
RE: Wilga 3 By Stasiek - MichalSR50 - 27-05-2013, 16:12:13
RE: Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 27-05-2013, 22:15:11
RE: Wilga 3 By Stasiek - Przemi998 - 27-05-2013, 22:20:51
RE: Wilga 3 By Stasiek - alek736 - 27-05-2013, 22:29:23
RE: Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 27-05-2013, 22:39:56
RE: Wilga 3 By Stasiek - tramwajarz - 04-06-2013, 16:00:07
RE: Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 31-10-2013, 00:52:02
RE: Wilga 3 By Stasiek - chart21050 - 02-11-2013, 22:39:13
RE: Wilga 3 By Stasiek - alek736 - 02-11-2013, 23:06:46
RE: Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 02-11-2013, 23:31:19
RE: Wilga 3 By Stasiek - alek736 - 02-11-2013, 23:42:24
RE: Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 02-11-2013, 23:45:08
RE: Wilga 3 By Stasiek - alek736 - 02-11-2013, 23:49:27
RE: Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 22-03-2014, 14:47:59
RE: Wilga 3 By Stasiek - alek736 - 22-03-2014, 16:45:17
RE: Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 22-03-2014, 19:19:29
RE: Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 23-03-2014, 10:03:20
RE: Wilga 3 By Stasiek - Przemi998 - 24-05-2014, 01:23:54
RE: Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 24-05-2014, 13:07:36
RE: Wilga 3 By Stasiek - Przemi998 - 24-05-2014, 13:41:24
RE: Wilga 3 By Stasiek - Stasiek - 24-05-2014, 15:19:45
RE: Wilga 3 By Stasiek - Przemi998 - 24-05-2014, 15:24:19
RE: Wilga 3 By Stasiek - Damian4570 - 24-05-2014, 16:20:24


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 729
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 97
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 94
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 505
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 533
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34524
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 71
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 317
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5204
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 342
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 765

Reklama