Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Matura 2013
Autor Wiadomość
MichalSR50 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,541
Imię: Michał
Skąd: Otwock
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #60
RE: Matura 2013
Ja wczoraj pisałem rozszerzoną geo i myślałem, że nie będzie dobrze. Ale posprawdzałem odpowiedzi i wyszło mi pewne 30 pkt, czyli 60%. Ale kilku zadań nie sprawdziłem (tych co trzeba było samemu się wypowiedzieć), bo nie wiem czy by mi to uznali czy nie. Tak czy inaczej jestem zadowolony Smile
A za godzinę anglik ustny.... Kurna, nie wiem czemu, ale łapią mnie nerwy. Przecież zdam to, no bez jaj! Obym dostał ten sam zestaw co Ty, Błażej, bo już sobie przygotowałem odpowiedzi Big Grin

15-05-2013 14:16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Matura 2013 - MichalSR50 - 07-05-2013, 00:26:35
RE: Matura 2013 - nie_mientki - 07-05-2013, 00:29:26
RE: Matura 2013 - romeciarz.1 - 07-05-2013, 00:30:04
RE: Matura 2013 - Irek - 07-05-2013, 08:45:51
RE: Matura 2013 - robikrut - 07-05-2013, 09:35:52
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 07-05-2013, 13:52:09
RE: Matura 2013 - pit - 07-05-2013, 14:10:55
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 07-05-2013, 14:23:00
RE: Matura 2013 - Vladimir - 07-05-2013, 14:24:37
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 07-05-2013, 15:09:20
RE: Matura 2013 - Vladimir - 07-05-2013, 15:16:02
RE: Matura 2013 - szubik16145 - 07-05-2013, 15:36:11
RE: Matura 2013 - nie_mientki - 07-05-2013, 15:38:59
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 07-05-2013, 16:49:43
RE: Matura 2013 - Błażej - 07-05-2013, 17:46:34
RE: Matura 2013 - nie_mientki - 07-05-2013, 17:49:37
RE: Matura 2013 - Błażej - 07-05-2013, 17:58:33
RE: Matura 2013 - Irek - 07-05-2013, 19:25:33
RE: Matura 2013 - szubik16145 - 07-05-2013, 19:54:07
RE: Matura 2013 - Błażej - 07-05-2013, 21:54:42
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 07-05-2013, 22:07:35
RE: Matura 2013 - pit - 07-05-2013, 22:17:10
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 07-05-2013, 22:21:55
RE: Matura 2013 - Irek - 07-05-2013, 22:35:12
RE: Matura 2013 - Błażej - 07-05-2013, 22:55:06
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 07-05-2013, 23:30:23
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 08-05-2013, 13:43:46
RE: Matura 2013 - nie_mientki - 08-05-2013, 13:49:10
RE: Matura 2013 - Błażej - 08-05-2013, 13:50:17
RE: Matura 2013 - nie_mientki - 08-05-2013, 13:55:24
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 08-05-2013, 13:57:43
RE: Matura 2013 - Caro94 - 08-05-2013, 14:17:30
RE: Matura 2013 - Błażej - 08-05-2013, 15:47:00
RE: Matura 2013 - Irek - 08-05-2013, 19:50:43
RE: Matura 2013 - Błażej - 08-05-2013, 20:11:22
RE: Matura 2013 - Irek - 08-05-2013, 20:14:58
RE: Matura 2013 - BlacKuzaj - 08-05-2013, 20:30:11
RE: Matura 2013 - Błażej - 08-05-2013, 21:00:16
RE: Matura 2013 - Vladimir - 08-05-2013, 21:25:19
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 08-05-2013, 22:15:30
RE: Matura 2013 - Błażej - 08-05-2013, 23:32:23
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 08-05-2013, 23:53:53
RE: Matura 2013 - nie_mientki - 08-05-2013, 23:54:57
RE: Matura 2013 - Irek - 09-05-2013, 09:09:11
RE: Matura 2013 - stqc - 09-05-2013, 10:39:04
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 09-05-2013, 19:27:00
RE: Matura 2013 - Irek - 09-05-2013, 19:32:48
RE: Matura 2013 - Błażej - 09-05-2013, 19:35:33
RE: Matura 2013 - Błażej - 10-05-2013, 22:51:31
RE: Matura 2013 - Semmao - 10-05-2013, 22:56:05
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 10-05-2013, 23:07:03
RE: Matura 2013 - Błażej - 10-05-2013, 23:13:44
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 10-05-2013, 23:30:17
RE: Matura 2013 - Błażej - 10-05-2013, 23:33:46
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 10-05-2013, 23:34:48
RE: Matura 2013 - Błażej - 10-05-2013, 23:41:10
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 11-05-2013, 00:00:10
RE: Matura 2013 - Błażej - 14-05-2013, 17:18:12
RE: Matura 2013 - Irek - 14-05-2013, 19:23:19
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 15-05-2013 14:16:28
RE: Matura 2013 - Błażej - 15-05-2013, 15:06:10
RE: Matura 2013 - Irek - 15-05-2013, 20:44:59
RE: Matura 2013 - nie_mientki - 15-05-2013, 20:52:22
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 15-05-2013, 21:45:15
RE: Matura 2013 - adrian00102 - 15-05-2013, 21:48:37
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 20-05-2013, 23:24:46
RE: Matura 2013 - Błażej - 20-05-2013, 23:32:28
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 20-05-2013, 23:38:34
RE: Matura 2013 - Irek - 21-05-2013, 09:53:35
RE: Matura 2013 - Irek - 28-06-2013, 10:00:00
RE: Matura 2013 - MichalSR50 - 28-06-2013, 11:37:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 462
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 190
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 563
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 645
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34691
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 171
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 493
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 851

Reklama