Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 50 T-1
Autor Wiadomość
rafaello6042 Offline
GG - 1016662
*


Liczba postów: 90
Imię: Rafał
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #35
RE: Romet 50 T-1
Witam wszystkich po mojej dłuższej nieaktywności na forum! Chce Wam po krótce opisać co zostało zrobione i dać aktualne zdjęcia motorka Wink

- Zamontowałem nowe lusterka,
- Wkręciłem nowe śruby przy kierownicy,
- Zamontowałem nowe gumy na teleskopy z przodu,
- Wymieniłem przednią opone (którą zakupiłem od MrF4k)
- Zamontowałem dzwonek,
- Wymieniłem linke sprzęgła, teraz jest w takim samym kolorze jak reszta, czyli czarna (wcześniej kremowa),
- Zamontowałem nowe śruby w schowkach,
- Zamontowałem brakującą osłonę na łańcuch,
- Założyłem nowe gumowe podnóżki,
- Został wypiaskowany tłumik jak i kolanko od zewnątrz i od środka, a następnie pomalowane na kolor czarny,
- Kolanko zostało skrócone o 5cm,
- Został wyczyszczony kanał wylotowy w cylindrze,
- Została wyczyszczona głowica oraz tłok,
- Wyczyszczony gaźnik oraz kranik,
- Założona została nowa uszczelka miedziana przy wydechu,
- Wymieniłem tylną dętkę,
- Założyłem nowe uszczelki przy cylindrze i gaźniku,
- Wkręciłem brakujące śruby z górnej półki widelca, teraz kierownica jest bardziej stabilna i nie ma opóźnienia w skręcie tak jak to było wcześniej,
- Naprawiłem ślimak od licznika.

W niedalekiej przyszłości, chce zamontować podnóżki od pasażera, przymocować bak bardziej do ramy, ponieważ przy wysokich obrotach robi duży hałas przez drganie, kupić linkę od licznika, przykręcić brakujące śruby przy bagażniku do tylnego błotnika, pomalować cylinder na czarno i splanować głowice.

Niedługo W KOŃCU Romet przejdzie przegląd, dzięki czemu będę go mógł zarejestrować i wykupić ubezpieczenie. To tyle z nowinek, tutaj podaje Wam linki aktualnego wyglądu z dziś wieczora:

http://scr.hu/0oev/4w63b
http://scr.hu/0oev/inuom
http://scr.hu/0oev/ccoau
http://scr.hu/0oev/98qe2
http://scr.hu/0oev/zpnuk
http://scr.hu/0oev/x48xe
http://scr.hu/0oev/vftdx
http://scr.hu/0oev/ru896
http://scr.hu/0oev/cop5z
http://scr.hu/0oev/4lp43
http://scr.hu/0oev/fi1i3

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i administracje Wink

Zapraszam do komentowania moich sprzętów:
Simson s50 B2 Electronic '80
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=15161
Romet 50 T-1 '82
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=8560
Z góry dzięki za wszystkie Wasze opinie i komentarze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2013 00:53:24 przez rafaello6042.)
02-05-2013 00:48:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 28-10-2012, 19:36:31
RE: Romet 50 T-1 - MateuszR - 28-10-2012, 19:52:16
RE: Romet 50 T-1 - Łukasz WSK - 28-10-2012, 19:55:46
RE: Romet 50 T-1 - Winiar 93 - 28-10-2012, 20:31:07
RE: Romet 50 T-1 - mati123307 - 28-10-2012, 20:36:42
RE: Romet 50 T-1 - Łukasz - 28-10-2012, 20:44:02
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 28-10-2012, 20:46:55
RE: Romet 50 T-1 - penek550 - 28-10-2012, 20:47:03
RE: Romet 50 T-1 - Bastosz - 28-10-2012, 20:50:08
RE: Romet 50 T-1 - Łukasz - 28-10-2012, 20:50:12
RE: Romet 50 T-1 - riley2pl - 28-10-2012, 20:52:18
RE: Romet 50 T-1 - nocnyfuul - 28-10-2012, 21:01:01
RE: Romet 50 T-1 - arasszymaras - 28-10-2012, 21:08:03
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 29-10-2012, 00:50:34
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 30-10-2012, 20:09:34
RE: Romet 50 T-1 - Mlody995 - 29-10-2012, 01:30:27
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 29-10-2012, 01:49:02
RE: Romet 50 T-1 - koi7 - 31-10-2012, 16:50:58
RE: Romet 50 T-1 - tramwajarz - 31-10-2012, 17:03:21
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 21-11-2012, 18:02:53
RE: Romet 50 T-1 - Recanion - 21-11-2012, 18:42:40
RE: Romet 50 T-1 - Winiar 93 - 21-11-2012, 20:04:19
RE: Romet 50 T-1 - stqc - 21-11-2012, 20:18:08
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 02-02-2013, 22:43:07
RE: Romet 50 T-1 - Rometowiec97 - 02-02-2013, 23:31:23
RE: Romet 50 T-1 - sebon30 - 03-02-2013, 13:34:50
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 23-02-2013, 04:09:17
RE: Romet 50 T-1 - pawel_2540 - 24-02-2013, 17:03:09
RE: Romet 50 T-1 - Kanilox - 24-02-2013, 17:40:21
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 24-02-2013, 17:21:39
RE: Romet 50 T-1 - Romet Ogar 205. - 24-02-2013, 17:57:07
RE: Romet 50 T-1 - pawel_2540 - 24-02-2013, 20:59:56
RE: Romet 50 T-1 - Recanion - 24-02-2013, 21:31:22
RE: Romet 50 T-1 - Suchy99 - 12-03-2013, 22:50:19
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 02-05-2013 00:48:40
RE: Romet 50 T-1 - alek736 - 02-05-2013, 12:11:52
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 06-05-2013, 14:18:35
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 10-05-2013, 00:33:53
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 10-05-2013, 18:17:07
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 15-05-2013, 00:59:36
RE: Romet 50 T-1 - Kanilox - 24-03-2014, 11:42:29
RE: Romet 50 T-1 - kubalasoto - 27-03-2014, 14:59:10


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 292
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 771
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 537
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 595
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34636
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 150
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 429
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 804

Reklama