Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet GIL
Autor Wiadomość
Sołtys Offline
Ja tu tylko sprzątam...
*


Liczba postów: 1,557
Imię: Bartek
Skąd: Sokołów Małopolski
Pojazd: Inny Romet
Post: #35
RE: Romet GIL
Ja również nie mogę się doczekać efektu końcowego! Z niecierpliwością czekam na zdjęcia pomalowanego Gila.
2 tygodnie temu widziałem starszego faceta jadącego na Gilu. Niestety nie mogłem zrobić zdjęcia, bo akurat szliśmy z klasą na basen i formalnie była lekcja. -,-
Na 99% tego Gila (Podobnie jak Oriona, którego widziałem w tym samym miejscu wracając ze szkoły, ale nie zdążyłem wyciągnąć telefonu) ma ktoś, kto mieszka w jednym z czterech, umiejscowionych obok siebie bloków z lat 70. w moim mieście. Są na przeciwko pływalni, sąsiadują ze szkołą.
Kiedyś, z kolegami mieszkającymi w owych blokach zrobimy akcję "bloki". Big Grin Będzie ona polegała na wypatrzeniu, kto na blokach jeździ rowerami Romet i zostawiania kartek "Kupię - [Numer telefonu]". Big Grin Na klatkach porozwieszamy też kartki, że "Kupię stare rowery Romet". Wink
Bardzo chciałbym mieć Gila, ale jeszcze bardziej podoba mi się Traper. Big Grin Nawet widziałem niedawno takowego, ale jechałem samochodem i znów nie miałem jak zrobić zdjęcia. Sad
U mnie, w czterotysięcznej mieścinie na Podkarpaciu tego jeździ pełno, Panie. Big Grin

@Down: Fakt, przepraszam bardzo, za bardzo się rozpisałem na inny temat... Zacząłem pisać o Gilu Wojskiego, a zeszło na moje sprawy...
Jeszcze raz bardzo przepraszam.

facebook.com/oldromet - Zapraszam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2013 16:24:19 przez Sołtys.)
19-03-2013 16:11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet GIL - Wojski - 19-01-2013, 15:02:23
RE: Romet GIL - Norbi96 - 19-01-2013, 15:04:09
RE: Romet GIL - Wojski - 19-01-2013, 15:07:40
RE: Romet GIL - Norbi96 - 19-01-2013, 15:11:36
RE: Romet GIL - Przemi998 - 19-01-2013, 22:22:10
RE: Romet GIL - wnusiu94 - 19-01-2013, 22:34:28
RE: Romet GIL - Norbi96 - 19-01-2013, 22:38:38
RE: Romet GIL - Wojski - 19-01-2013, 23:13:05
RE: Romet GIL - Przemi998 - 20-01-2013, 00:00:22
RE: Romet GIL - wnusiu94 - 20-01-2013, 01:21:15
RE: Romet GIL - Norbi96 - 20-01-2013, 14:00:15
RE: Romet GIL - Wojski - 20-01-2013, 14:21:50
RE: Romet GIL - romulus83 - 24-01-2013, 01:03:11
RE: Romet GIL - MichalSR50 - 24-01-2013, 01:09:26
RE: Romet GIL - Przemi998 - 24-01-2013, 22:22:33
RE: Romet GIL - Wojski - 24-01-2013, 22:25:38
RE: Romet GIL - Pitu - 25-01-2013, 11:53:08
RE: Romet GIL - romulus83 - 31-01-2013, 13:34:03
RE: Romet GIL - miki1999 - 31-01-2013, 13:52:12
RE: Romet GIL - romulus83 - 01-02-2013, 00:38:40
RE: Romet GIL - MichalSR50 - 01-02-2013, 02:33:25
RE: Romet GIL - Wojski - 01-02-2013, 13:34:50
RE: Romet GIL - romulus83 - 01-02-2013, 14:16:01
RE: Romet GIL - Wojski - 01-02-2013, 15:42:23
RE: Romet GIL - romulus83 - 02-02-2013, 00:24:15
RE: Romet GIL - RequiredData - 03-02-2013, 23:01:18
RE: Romet GIL - Przemi998 - 14-02-2013, 22:30:28
RE: Romet GIL - Wojski - 14-02-2013, 23:13:35
RE: Romet GIL - Wojski - 17-02-2013, 22:35:57
RE: Romet GIL - Przemi998 - 17-02-2013, 22:44:03
RE: Romet GIL - Wojski - 18-03-2013, 23:23:36
RE: Romet GIL - Przemi998 - 18-03-2013, 23:42:27
RE: Romet GIL - Semmao - 19-03-2013, 00:26:36
RE: Romet GIL - Norbi96 - 19-03-2013, 13:59:01
RE: Romet GIL - Sołtys - 19-03-2013 16:11:12
RE: Romet GIL - Norbi96 - 19-03-2013, 16:20:27
RE: Romet GIL - miki1999 - 19-03-2013, 17:30:43
RE: Romet GIL - Norbi96 - 19-03-2013, 17:57:41
RE: Romet GIL - Sołtys - 19-03-2013, 17:59:34
RE: Romet GIL - Wojski - 22-03-2013, 19:27:47
RE: Romet GIL - Wojski - 24-03-2013, 18:37:32
RE: Romet GIL - wnusiu94 - 24-03-2013, 19:05:53
RE: Romet GIL - Przemi998 - 24-03-2013, 18:44:54
RE: Romet GIL - Wojski - 24-03-2013, 18:54:33
RE: Romet GIL - Przemi998 - 24-03-2013, 19:01:39
RE: Romet GIL - Przemi998 - 24-03-2013, 19:07:52
RE: Romet GIL - Przemi998 - 29-03-2013, 21:13:03
RE: Romet GIL - Wojski - 08-05-2013, 12:55:44
RE: Romet GIL - Przemi998 - 08-05-2013, 16:44:08
RE: Romet GIL - Wojski - 20-05-2013, 19:20:56
RE: Romet GIL - MichalSR50 - 20-05-2013, 19:31:14
RE: Romet GIL - Wojski - 20-05-2013, 19:39:41
RE: Romet GIL - wnusiu94 - 20-05-2013, 19:49:31
RE: Romet GIL - Wojski - 20-05-2013, 19:53:40
RE: Romet GIL - Sołtys - 20-05-2013, 22:09:03
RE: Romet GIL - Żak1962 - 20-05-2013, 22:58:02


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 473
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 496
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34479
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 56
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 268
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5190
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 325
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 352
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 737
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6509

Reklama