Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Komar 2352W
Autor Wiadomość
kondzio310 Offline
Kondziu
*


Liczba postów: 810
Imię: Konrad
Skąd: Sieroszewice
Pojazd: Inny
Post: #13
RE: Romet Komar 2352W
Dzisiaj lekkie postępy, niby 2 godziny robiłem ,a wielkich efektów nie ma.

No wiec tak silnik z rometa na stół operacyjny, i z racji tego żę jeszcze nie pożyczyłem ściągacza od magneta do 023, no to zabrałem się za drugą stronę silnika, mianowicie sprzęgło. Chciałem olej spuścić, ale nie leciało :F, no to zdejmuje pokrywę, za dużo oleju nie było minimalnie, ale czuć że ten olej już wiekowy hehe Tongue, śmierdział niemiłosiernie, nigdy nie czułem żeby olej miał taki zapach, olej ok. Oczywiście woda w środku była :F, żeby nie było nudno.





Dalej zabrałem się za sprzęgło, Rozbieram wszystko na części pierwsze, rozklejam tarcze, tą pierwszą od góry, a tu miłą niespodzianka bo ebonitowa tarcz sprzęgłowa, miałem nadzieje żę druga też będzie ebonitowa, ale niestety jest z korku, podczas odklejania tarczy, od przekładki tarcz straciła kilka ząbków z korku :F, Ale Wszystko w miare poczyściłem i bedzie ok, ale ta przekładka z 3 bolcami no nie wiem bo te bolce jakieś krzywe, pomijając fakt że jeden bolec jest luźny



Jeszcze miłą niespodzianką było zobaczenie napisu "ZMD" na tłoku Smile. Cylinder progu nie ma, rys też nie widać, jedynie powierzchowny nalot rdzy ale to zniknie :F.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2013 21:01:42 przez kondzio310.)
11-03-2013 20:59:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Komar 2352W - kondzio310 - 09-03-2013, 20:48:53
RE: Romet Komar - jawomaniak - 09-03-2013, 20:55:36
RE: Romet Komar - Romet Ogar 205. - 09-03-2013, 21:08:30
RE: Romet Komar - mateusz110396729@wp.pl - 09-03-2013, 21:10:03
RE: Romet Komar - kondzio310 - 09-03-2013, 21:11:30
RE: Romet Komar - kondzio310 - 09-03-2013, 23:31:19
RE: Romet Komar - MrF4k - 10-03-2013, 00:02:49
RE: Romet Komar - damix98 - 10-03-2013, 00:05:55
RE: Romet Komar - alek736 - 10-03-2013, 15:14:55
RE: Romet Komar - kondzio310 - 10-03-2013, 17:33:29
RE: Romet Komar - Stasiek - 10-03-2013, 17:44:11
RE: Romet Komar - gryf114 - 10-03-2013, 17:54:09
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 11-03-2013 20:59:11
RE: Romet Komar 2352W - lukimotorynka - 11-03-2013, 21:14:54
RE: Romet Komar 2352W - MrF4k - 11-03-2013, 21:39:55
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 11-03-2013, 22:19:56
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 16-03-2013, 17:36:32
RE: Romet Komar 2352W - szymon703 - 16-03-2013, 20:30:35
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 30-03-2013, 15:29:34
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 30-03-2013, 20:49:27
RE: Romet Komar 2352W - gabriel0 - 30-03-2013, 20:58:22
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 02-04-2013, 19:22:19
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 03-04-2013, 21:51:03
RE: Romet Komar 2352W - gryf114 - 03-04-2013, 22:37:46
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 06-07-2013, 00:13:01
RE: Romet Komar 2352W - Lipa00-22 - 06-07-2013, 00:42:34
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 06-07-2013, 00:53:55
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 19-07-2013, 15:26:27
RE: Romet Komar 2352W - mikolaj.lukasik - 31-07-2013, 13:12:26
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 16-08-2013, 21:48:20
RE: Romet Komar 2352W - Pompuś - 25-08-2013, 21:18:23
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 25-08-2013, 21:48:35
RE: Romet Komar 2352W - Pompuś - 25-08-2013, 23:13:44
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 25-08-2013, 23:23:43
RE: Romet Komar 2352W - Pompuś - 26-08-2013, 01:06:21
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 26-08-2013, 10:22:16
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 16-09-2013, 20:25:33
RE: Romet Komar 2352W - romek - 16-09-2013, 21:38:24
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 16-09-2013, 21:47:18
RE: Romet Komar 2352W - alek736 - 16-09-2013, 21:57:16
RE: Romet Komar 2352W - MrF4k - 16-09-2013, 23:02:04
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 17-09-2013, 19:33:36
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 28-09-2013, 15:20:32
RE: Romet Komar 2352W - alek736 - 28-09-2013, 16:44:18
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 28-09-2013, 22:58:51
RE: Romet Komar 2352W - MrF4k - 29-09-2013, 08:54:24
RE: Romet Komar 2352W - Trzebu - 22-02-2014, 22:45:35
RE: Romet Komar 2352W - alek736 - 22-02-2014, 22:49:23
RE: Romet Komar 2352W - motomaniak - 22-02-2014, 23:15:05
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 22-02-2014, 23:26:02
RE: Romet Komar 2352W - romek - 27-09-2014, 23:04:26
RE: Romet Komar 2352W - pawel_2540 - 28-09-2014, 00:08:14
RE: Romet Komar 2352W - Suwmiarka - 28-09-2014, 11:26:19
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 02-10-2014, 17:23:41
RE: Romet Komar 2352W - Latos - 02-10-2014, 17:48:58
RE: Romet Komar 2352W - 175mateusz - 02-10-2014, 17:50:26
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 29-11-2014, 15:12:24
RE: Romet Komar 2352W - Suwmiarka - 29-11-2014, 15:18:55
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 29-11-2014, 15:21:44
RE: Romet Komar 2352W - kadetmen - 29-11-2014, 15:49:59
RE: Romet Komar 2352W - kondzio310 - 05-12-2014, 19:58:59
RE: Romet Komar 2352W - Norbi96 - 05-12-2014, 21:13:23
RE: Romet Komar 2352W - Kolo4x4 - 05-12-2014, 22:52:32


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 22
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 416
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34298
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2942
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 35
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 211
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5175
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 159
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 299
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 315
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 636
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 228
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6473

Reklama