Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zabawy na lekcjach
Autor Wiadomość
Sołtys Offline
Ja tu tylko sprzątam...
*


Liczba postów: 1,557
Imię: Bartek
Skąd: Sokołów Małopolski
Pojazd: Inny Romet
Post: #96
RE: Zabawy na lekcjach
My mamy niestety takiego gościa od matmy, co wszyscy go olewają... Ja bardzo go szanuję, bo wiem, ile musi się namęczyć z tą hołotą, ale goście z mojej klasy ciągle robią sobie z niego jaja. Można całą lekcję spać i nie wyciągnąć nic z plecaka, a on i tak nie zwraca na to uwagi (Jest taki jeden geniusz u nas, co na każdej matmie śpi.). Czasami skaczą po ławkach na matmie, a on nie może ich uspokoić i usadowić na miejscu, w ogóle nie reagują na jego polecenia. Na matematyce z nim odbywa się także konsumpcja wszelkich artykułów spożywczych i nie tylko! Ten sam, co śpi cały czas na lekcji lubuje się w spożywaniu... papieru! Wyrywa kartki z zeszytu z matmy (Ledwie co jest tam napisane), kawałki oddziera zębami i wsuwa po kawałku! radocha
Jakiś miesiąc temu jeden gość kupił sobie pianki w sklepiku i wszyscy na matmie od niego brali, ślinili i rzucali w sufit. Do dzisiaj w tej sali na suficie przylepione są pianki. Do niedawna był na lampie papierowy samolocik, który się na niej zatrzymał, ale już go ściągnęli.
Szkoda mi naszego matematyka, bo zawsze widzę, jak pod koniec lekcji jest cały czerwony i pot się z niego leje, bo nie potrafi zapanować nad tą hołotą. Sad Facet dobrze uczy, ale kto nie chce, to się nie uczy u niego, co niestety skutkuje tym, że te debile się nudzą i przeszkadzają tym, którzy chcą się uczyć. W przyszłym roku gimnazjum... nie ogarniam ich - przecież oni zginą na matmie w gimbazie, gdy dostaną innego nauczyciela!

facebook.com/oldromet - Zapraszam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2013 19:18:53 przez Sołtys.)
01-02-2013 19:17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 29-09-2012, 21:46:08
RE: Zabawy na lekcjach - Przemek - 29-09-2012, 21:48:58
RE: Zabawy na lekcjach - Szymuś - 29-09-2012, 21:51:37
RE: Zabawy na lekcjach - arevo - 29-09-2012, 21:57:49
RE: Zabawy na lekcjach - mlodyfso - 29-09-2012, 21:58:39
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 29-09-2012, 22:03:51
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 28-01-2013, 22:29:52
RE: Zabawy na lekcjach - Feiro - 29-09-2012, 22:08:46
RE: Zabawy na lekcjach - Tomasso94 - 29-09-2012, 22:17:03
RE: Zabawy na lekcjach - Feiro - 29-09-2012, 23:56:56
RE: Zabawy na lekcjach - kw112 - 29-09-2012, 22:24:50
RE: Zabawy na lekcjach - Przemek - 29-09-2012, 22:28:50
RE: Zabawy na lekcjach - bartek66977 - 17-01-2013, 01:22:02
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 29-09-2012, 22:46:25
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 29-09-2012, 22:50:09
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 29-09-2012, 22:53:04
RE: Zabawy na lekcjach - Marwerick - 29-09-2012, 23:24:34
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 29-09-2012, 23:26:44
RE: Zabawy na lekcjach - Winiar 93 - 29-09-2012, 23:34:08
RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012, 00:05:35
RE: Zabawy na lekcjach - Marwerick - 30-09-2012, 00:32:20
RE: Zabawy na lekcjach - Latos - 30-09-2012, 08:56:23
RE: Zabawy na lekcjach - LukaszzT1 - 30-09-2012, 10:56:27
RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012, 11:16:53
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 01-01-2013, 21:33:27
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 01-01-2013, 21:56:56
RE: Zabawy na lekcjach - Pitu - 01-01-2013, 22:28:34
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 01-01-2013, 22:28:58
RE: Zabawy na lekcjach - Wissner - 01-01-2013, 22:36:03
RE: Zabawy na lekcjach - skuter007 - 02-01-2013, 00:05:55
RE: Zabawy na lekcjach - szymon703 - 04-01-2013, 19:42:43
RE: Zabawy na lekcjach - dropp - 16-01-2013, 20:48:39
RE: Zabawy na lekcjach - Barto5050 - 16-01-2013, 20:58:31
RE: Zabawy na lekcjach - chart21050 - 16-01-2013, 21:06:53
RE: Zabawy na lekcjach - danio44 - 16-01-2013, 21:38:46
RE: Zabawy na lekcjach - ROMETOWIEC 1998 - 16-01-2013, 21:44:37
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 16-01-2013, 21:49:45
RE: Zabawy na lekcjach - michalbo - 16-01-2013, 22:05:36
RE: Zabawy na lekcjach - LukaszzT1 - 16-01-2013, 22:24:13
RE: Zabawy na lekcjach - alek736 - 16-01-2013, 22:29:55
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 16-01-2013, 23:55:42
RE: Zabawy na lekcjach - dada602 - 17-01-2013, 00:52:07
RE: Zabawy na lekcjach - dada602 - 17-01-2013, 00:52:07
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 17-01-2013, 18:27:15
RE: Zabawy na lekcjach - Bocian97 - 17-01-2013, 22:10:52
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 19-01-2013, 21:38:06
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013, 22:06:44
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013, 22:15:28
RE: Zabawy na lekcjach - MrCtagg - 19-01-2013, 23:46:25
RE: Zabawy na lekcjach - skowron142 - 20-01-2013, 00:17:55
RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013, 00:40:13
RE: Zabawy na lekcjach - szopen45 - 20-01-2013, 00:51:28
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 00:56:49
RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013, 13:33:24
RE: Zabawy na lekcjach - stqc - 20-01-2013, 14:33:21
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 14:40:16
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 14:47:45
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 14:54:00
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 14:59:05
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 15:03:09
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 19:44:32
RE: Zabawy na lekcjach - rudakicia90 - 20-01-2013, 22:17:41
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 23-01-2013, 17:28:01
RE: Zabawy na lekcjach - Rometowiec97 - 23-01-2013, 17:45:55
RE: Zabawy na lekcjach - Oggórek - 23-01-2013, 17:57:53
RE: Zabawy na lekcjach - nie_mientki - 23-01-2013, 18:23:44
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 24-01-2013, 16:57:29
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 28-01-2013, 23:14:34
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 30-01-2013, 23:19:38
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 28-01-2013, 23:51:36
RE: Zabawy na lekcjach - gabriel0 - 28-01-2013, 23:54:12
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 29-01-2013, 05:32:00
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 16:52:31
RE: Zabawy na lekcjach - Tomasso94 - 29-01-2013, 16:57:56
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 29-01-2013, 17:06:46
RE: Zabawy na lekcjach - miki1999 - 29-01-2013, 17:32:47
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 29-01-2013, 17:35:57
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 29-01-2013, 19:08:30
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 21:38:13
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 29-01-2013, 21:46:14
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 30-01-2013, 15:44:56
RE: Zabawy na lekcjach - Latos - 29-01-2013, 21:01:26
RE: Zabawy na lekcjach - nie_mientki - 29-01-2013, 21:45:17
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 22:26:54
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 30-01-2013, 15:40:21
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 31-01-2013, 22:49:54
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 31-01-2013, 23:25:05
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 01-02-2013, 00:06:32
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 01-02-2013, 18:33:26
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 01-02-2013, 18:36:39
RE: Zabawy na lekcjach - Mysiu - 01-02-2013, 18:48:27
RE: Zabawy na lekcjach - Sołtys - 01-02-2013 19:17:08
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 02-02-2013, 04:23:25
RE: Zabawy na lekcjach - krzychu999 - 05-02-2013, 19:46:07
RE: Zabawy na lekcjach - miki99 - 05-02-2013, 20:09:30
RE: Zabawy na lekcjach - krzychu999 - 06-02-2013, 22:04:44
RE: Zabawy na lekcjach - Wigrus - 14-08-2013, 17:22:26
RE: Zabawy na lekcjach - mikolaj.lukasik - 14-08-2013, 17:43:02
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 14-08-2013, 20:33:04
RE: Zabawy na lekcjach - MIREK.M2 - 14-08-2013, 21:22:38
RE: Zabawy na lekcjach - Lagoon - 14-08-2013, 21:33:21
RE: Zabawy na lekcjach - Stasiek - 14-08-2013, 21:53:18
RE: Zabawy na lekcjach - BITER - 14-08-2013, 22:16:02
RE: Zabawy na lekcjach - marcodado - 14-08-2013, 22:21:14
RE: Zabawy na lekcjach - krzysiu1505 - 14-08-2013, 22:25:14
RE: Zabawy na lekcjach - serzie-ogar205 - 14-08-2013, 22:41:28
RE: Zabawy na lekcjach - marcodado - 14-08-2013, 22:48:11
RE: Zabawy na lekcjach - Grelus23 - 15-08-2013, 00:08:03
RE: Zabawy na lekcjach - BITER - 15-08-2013, 00:57:57
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 15-08-2013, 12:24:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 424
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 185
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 558
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 641
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34689
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 108
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 486
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 844

Reklama