Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
OGAR 200 wprost od Feiro
Autor Wiadomość
Feiro Offline
Typ Homemade
*


Liczba postów: 516
Imię: Martin
Skąd: Okolice Tarnowskich Gór
Pojazd: Romet Pony
Post: #70
RE: OGAR 200 wprost od Feiro
Sprawa z cewkami wygląda następująco:

Z każdej cewki zostało odwinięte po 28 zwojów drutu, dzięki czemu teraz magneto już ładnie wchodzi w iskrownik, no ale żeby nie było za miło potwierdziła się moja teza co do grzebania w karterach-trzeba będzie je lekko wyszlifować w niektórych miejscach.

(cewki działają-po pomachaniu w bliskiej odległości magnesem cewki zaczynają wytwarzać prąd, zobaczymy jak będzie się sprawa miała przy większych prędkościach obrotowych - zakłócenia)

Dodatkowo zamówiłem w motonecie kilka części(I TO BYŁ BŁĄD! TEN KUREWSKI MOTONET TO JAKIEŚ JAJCA SĄ...), zamówione i zapłacone jeszcze w tamtym tygodniu, do teraz paczki nie wysłali...Co za idiotyzm...

No ale co by nie odrywać się od tematu, listę części wraz ze zdjęciem umieszczę jak przyjdą.

Oprócz dostawy części, zostało jeszcze tylko kupić łożyska-najprawdopodobniej zostaną kupione w piatek, i można składać silniczek do kupy.

Ref:.
To jest moje miasto. (haha)
Podaj swoje hasło. (haha)
Rozsuńcie się samochody. (haha)
Oddajcie cześć OGAROWI. (haha)
Nastała nowa dynastia. (haha)
Zrodziła się nowa kasta (haha)
ROMET OGAR i basta ! (haha)
Nowy król tego miasta!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2013 20:30:39 przez Feiro.)
30-01-2013 20:28:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-08-2012, 17:48:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Norbi96 - 11-08-2012, 18:00:37
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Przemi998 - 11-08-2012, 18:03:15
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - mati123307 - 11-08-2012, 18:09:12
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bravo16v - 11-08-2012, 18:09:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Marvin2010 - 11-08-2012, 18:13:18
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - glaserpl - 11-08-2012, 18:18:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kedzik28 - 11-08-2012, 18:31:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - MrF4k - 11-08-2012, 20:45:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-08-2012, 21:13:13
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kadetmen - 11-08-2012, 21:16:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-08-2012, 21:18:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kadetmen - 11-08-2012, 21:19:32
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 11-08-2012, 21:45:40
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - LukaszzT1 - 11-08-2012, 22:19:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - SapeK - 11-08-2012, 23:59:54
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Dawid5166 - 12-08-2012, 00:10:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 12-08-2012, 12:49:25
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 12-08-2012, 13:29:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 12-08-2012, 14:13:48
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 13-08-2012, 13:33:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 14-08-2012, 00:37:32
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 14-08-2012, 08:27:30
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Rudy102 - 14-08-2012, 18:21:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bartek66977 - 14-08-2012, 18:23:12
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 16-08-2012, 01:27:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 16-08-2012, 01:48:38
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 17-08-2012, 23:39:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - fanfso - 23-08-2012, 22:56:16
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 23-08-2012, 23:02:42
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - fanfso - 23-08-2012, 23:20:53
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 08-09-2012, 00:16:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Marwerick - 08-09-2012, 00:29:15
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - szymon703 - 08-09-2012, 08:26:13
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 08-09-2012, 10:11:44
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Rudy102 - 08-09-2012, 11:48:58
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 09-09-2012, 00:55:35
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kadetmen - 09-09-2012, 01:04:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 06-10-2012, 22:42:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 13-10-2012, 00:16:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bartek66977 - 13-10-2012, 00:55:06
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 13-10-2012, 21:22:32
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Damian1236 - 18-10-2012, 19:09:02
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Simon - 18-10-2012, 19:32:39
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 18-10-2012, 19:43:07
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 21-11-2012, 19:28:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 22-11-2012, 19:45:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Irek - 22-11-2012, 19:52:39
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 22-11-2012, 19:58:56
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - mat69a - 23-11-2012, 00:19:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 01-12-2012, 21:07:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - LukaszzT1 - 02-12-2012, 11:43:59
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Valdi - 02-12-2012, 20:49:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - alek736 - 02-12-2012, 21:01:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 02-12-2012, 23:53:45
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 16-01-2013, 21:19:14
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 17-01-2013, 21:37:38
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - dada602 - 17-01-2013, 22:04:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 17-01-2013, 22:17:09
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Przemi998 - 17-01-2013, 22:22:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Kolo4x4 - 17-01-2013, 22:44:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - dada602 - 18-01-2013, 21:51:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 18-01-2013, 22:57:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Barto5050 - 18-01-2013, 23:10:00
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 18-01-2013, 23:24:25
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - olo09 - 30-01-2013, 20:20:42
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 30-01-2013 20:28:42
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Simon - 30-01-2013, 21:30:49
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 30-01-2013, 22:33:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - MateuszR - 31-01-2013, 12:05:01
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Grelus23 - 31-01-2013, 14:39:22
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 01-02-2013, 18:05:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 01-02-2013, 19:04:07
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 01-02-2013, 19:25:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 01-02-2013, 23:23:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 01-02-2013, 23:46:09
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 02-02-2013, 00:05:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 02-02-2013, 01:03:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 02-02-2013, 11:16:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 06-02-2013, 00:52:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 06-02-2013, 01:09:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 06-02-2013, 01:34:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 06-02-2013, 12:28:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 06-02-2013, 17:12:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - LukaszzT1 - 07-02-2013, 16:21:18
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bartek66977 - 07-02-2013, 17:49:05
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 07-02-2013, 18:46:30
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 07-02-2013, 20:04:51
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-02-2013, 19:31:40
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 11-02-2013, 20:32:54
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 12-02-2013, 01:34:59
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 12-02-2013, 10:21:09
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - marek0398 - 12-02-2013, 10:53:51
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 22-04-2013, 22:34:37
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - olo09 - 22-04-2013, 22:53:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Quake96 - 22-04-2013, 22:56:02
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 22-04-2013, 23:29:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 24-08-2013, 15:30:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - alek736 - 24-08-2013, 15:37:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 24-08-2013, 23:44:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Barto5050 - 25-08-2013, 00:00:14
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 25-08-2013, 02:15:04
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 25-08-2013, 10:43:11
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 25-08-2013, 11:33:06
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 25-08-2013, 13:33:38
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 25-08-2013, 14:30:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 21-08-2014, 19:10:02
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Barto5050 - 21-08-2014, 19:27:14
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 21-08-2014, 19:47:41
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - olo09 - 21-08-2014, 19:58:16
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 26-08-2014, 14:48:40
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 23-11-2014, 21:35:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Marwerick - 23-11-2014, 22:09:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Quake96 - 23-11-2014, 22:09:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 23-11-2014, 22:18:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Quake96 - 23-11-2014, 22:29:22


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Dzisiaj 12:36:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 408
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34290
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 70
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 206
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 155
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 416
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 292
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 312
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 623
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6389

Reklama